Torwar 2012 22-25 marca

Bede i ja razem z Mężem , wiec kto chce autograf od 30latka to moge załatwic 😉
Jak ma być west, to pewnie i ja się pojawię🙂
Powiedzcie, jakie miejsca są najlepsze...? W sumie to już za nieco ponad miesiąc, jest jakaś oficjalna strona?
Jestem całą duszą za tasiemkami, czerwonymi - będzie je dobrze widać! 😀
Czerwone tasiemki beda idealne🙂
ja tez jestem za czerwonymi tasiemkami.
i ja  😉
Dziewczyny, czy jak się jest wolontariuszem to trzeba przez wszystkie dni czy można np przez sam weekend?
A czy ktoś coś wie o cenach biletów? Kiedy rusza sprzedaż?
W przyszłym tygodniu, właśnie dzwoniłam🙂
W sumie to ja też się chętnie załapię na wolontariat, chętnie np. w piątek. Gdzie należy się zgłaszać??
Hypnotize, super, że będziesz! 😀
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
07 lutego 2012 14:34
hej to jak z tym wolontariatem coś wiadomo ,jest już adres strony ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 14:42
jeszcze chyba nic nie ma 👀 Jest jedynie wzmianka o zawodach na galopuje.pl 😁
corralline nie wiem czy się uda bo na razie jesteśmy lekko roztrenowani przez te mrozy. Ale JEŚLI będziemy w formie to szukaj na listach Małej Rundy: KMS Querido  😉
Czy bilety  na Torwar będzie można kupić w Empiku?
salto piccolo po zawodach zgłoś się po zdjęcia 😉 Ach no i jak już będzie program zawodów to daj znać którego dnia 😉
corralline podpisuje sie pod tobą jak ktoś będzie chciał zdjęcia niech pisze 😉  Bede testować nowy aparat 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 18:26
U mnie to samo. Mam zamiar być od rana do wieczora od piątku do niedzieli i będę focić 😉
ja bede od czwartku😉 ale w czwartek nic takiego ciekawego się nie dzieje xD
o, jak się nie zdecyduję na wolontariat to też będę z aparatem! Niby zdjęcia amatorskie, ale zawsze coś  🏇
to w końcu czerwone tasiemki?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 18:51
Chyba na tasiemki padło 😉
to robimy tak jak mówiłam ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 19:00
Zostają tasiemki, tak? Wszyscy chętni się zgadzają? I jaki kolor? Czerwone? Najwyżej będę przepinać żeby było na wierzchu 😁
jestem za
Ja jestem za ! Myśle ,że jezeli ktoś bedzie pamietał to moze napisać na tym [jeżeli to bedzie wstążka] np.Re-volta 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 19:09
Tuptek, myślisz że na takich wstążkach będzie widać? Chyba nikt poza nami nie wpadnie na taki pomysł 😁

oj dobra dobra  😁 ja myślałam ,żeby jakie na ręke . Może przyjmijmy ze coś czerwonego ;D
Czerwona tasiemka w widocznym miejscu - czy to w formie brożki, czy bransoletki czy ktoś sobie zrobi pompony, to już kwestia gustu 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 lutego 2012 19:15
fioukova, czyli jednak do wyboru? Bo większość chyba była za broszką 👀
Jezu, a inni za bransoletką...  😵 Może ankieta i spokój? Mi to wisi serdecznie. Bo broszkę można zakryć bluzą, a bransoletkę rękawem. Tak więc, jeden pies, jak dla mnie 😉 Czerwona tasiemka. Może zrobię pompony xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się