sklepy internetowe

frania335, akcja niezła  😵 Dlatego ja zawsze ze sklepów zamawiam za pobraniem, by uniknąć takiego targania się o zwrot pieniędzy, a jeśli nie ma możliwości takiej wysyłki - nie zamawiam za żadne skarby...  🙄
frania335   Kocham Cię :*
03 lutego 2012 10:52
Nekanowa sklep został mi polecony. zawsze zamawiam przez wpłatę na konto i nigdy nie było z tym problemu. ostatnio przeglądałam ten wątek i też widziałam, że laski miały z tą panią problem i to nie mały.
naprawdę wolę zapłacić za przesyłkę i wiem,że pasza do mnie dotrze. po prostu brak słów.
Po raz kolejny wielki + dla GNL. Wczoraj w poludnie kupilam i zaplacilam, dzisiaj z samego rana paczka u mnie  😅 (mimo ze czas oczekiwania był 10-14 dni).
Wiecie może kiedy znów będzie funkcjonowała strona internetowa sklepu kopytko ? Od dłuższego czasu pisze że strona jest w przygotowaniu, kiedyś zamawiałam u nich i nie było problemów, teraz pozostał mi kontakt przez e maila, ale chciałabym przejrzeć ich ofertę..
wielki + dla sklepu www.sklep-skoczek.pl.  Zamawiałam wieczorem, pani na drugi dzień z rana zadzwoniła do mnie i poinformowała mnie o tym, że przesyłkę wyślą jutro bo nie mają jednego produktu. Na bieżąco wiedziałam co się dzieje z moją przesyłką.  😉
Arcus, duży plus dla tego sklepu. 
lista sklepów na pierwszej stronie została zaktualizowana 😉
Jakie są dobre sklepy internetowe w Norwegii oprócz hooks.no ? Zna ktoś?
zaraz oszaleję ze sklepem siodlarnia.com..  13 stycznia zamówiłam derkę do dnia dzisiejszego ani derki ani nie mogę się z nimi skontaktować w żaden sposób.. napisali mi jedynie 1 lutego że derka została wysłana.. niestety do mnie nie dotarła.. 🙁(((
żaczkowa   gone with the wind
06 lutego 2012 18:27
kasiaaddham, jeżeli Pocztą Polską, to bym jeszcze poczekała ze 3 dni 😉
kuriera zaznaczyłam i zapłaciłam 16 zł:/
GNL+!!!! Zamawiam tam raz na kilka miesięcy i zawsze jest wszystko ok. Za to sklep horsehouse +\- bo miałam komplikacje, zamówiłem 4 dostałam 2 te same rzeczy i zamieszanie było troche...
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 lutego 2012 20:21
Jak zwykle oczywiście plus dla PASI-KONIK  😍
Duży + dla horsepower.pl . Super kontakt, a ponieważ musiałam parę dni poczekać na jeden produkt, dostałam gratisa- breloczek .
Ja polecam sklep www.swiatjezdziectwa.pl, szybka wysyłka, fajne ceny 🙂
Plusik + dla www.galopada.pl za miłą obsługę i szybką wysyłkę  😀
kolejny MEGA PLUS dla www.podkowa-liny.pl , kolejny raz ekspresowa realizacja zamówienia 🙇
Czy ktoś miał do czynienia z tym sklepem? http://konie-cznie.pl/
Bo to chyba nie jest jakaś inna wersja www.konik.com.pl , czy się mylę?
Duży plus dla dostajni.pl
Tabliczki wykonane przez nich są rewelacyjne! 🙂
Duży plus dla Bergo oraz olbrzymi plus dla mksklep - zamówienie w niedzielę a przesyłka we wtorek była już u mnie !!
ankers, zadzwoń do pana Przemka pod nr. podany na konik.com.pl i się zapytaj, bo może to jednak ta sama firma
- dla Equiversum: zamówiłam termooficerki około 14 grudnia, paczkę otrzymałam kilka dni temu. Ciągle byłam zapewniana, że już niedługo, jeszcze tydzień, jeszcze cośtam, że dołożą gratis. W końcu, po telefonie i grzecznym postawieniu sprawy jasno - zwrot pieniędzy lub buty do końca tygodnia, albo zgłoszenie sprawy jako wyłudzenie, paczka została wysłana. W gratisie dostałam -10% na następne zamówienie, co uważam za śmieszne, bo prędko tam zamówienia nie złożę.

Dla równowagi:
+ dla Oksera: szybka realizacja (o dziwo, bo do tej pory miewałam problemy) i regularne informowanie o statusie zamówienia. Tym razem gorąco polecam.
Tyle plusow, ile ma u mnie animalia. to chyba zaden sklep.... Sa rewelacyjni....

Choc jak patrze na ten prog rabatowy, to boli mnie glowa, moze lepiej jakby nie ukazywali lacznej kwoty.
Wielki Plus dla Pasi-Konika, za szybka realizacje, pomoc i fachowa obsluge.

+ dla konskiego Swiatu, doradzili, dali fajna cene i zawsze milo🙂

+ dla equIshopu. Sciagneli derki, czEkali na wplate i szybka wysylka. Co prawda wyslali zly kantar Ale juz jest zorganizowana wymiana🙂

+ dla awil horse, szybka wysylka i atrakcyjne ceny🙂

+ dla Amigo, jak zawsze fachowo i szybko 🙂
Jak zawsze ogromny [size=10pt]+[/size] dla animalii. Rewelacja  :kwiatek:
OGROMNY PLUS dla sklepu Grene. Zamówiłam o pierwszej w nocy przedwczoraj, o 8 rano dostałam zawiadomienie, że przesyłka została już wysłana i że mogę się jej spodziewać w ciągu 2-4 dni. Paczka właśnie doszła. Kontakt też super. Pełna profeska 😉
DUŻY MINUS DLA EQUITOM PL!
Po paru tyg od zamówienia rękawiczek ani widu ani słychu!
Po wielu mailach raczono mnie powiadomić, że nie mają towaru na magazynie i że nie wiedzą czy on w ogóle będzie.
W zamian wciskają mi inne rękawiczki, zapewniając przy tym, że jak dopłacę to dostane dużo lepszej jakości i  już tamtych zamówionych nie będę chciała! 😵
+ dla awilhorse, zamówiłam we wtorek wieczorem, dzisiaj paczka była u mnie  🙂
czy okser odpisuje w ogóle na pytania zadane przez ten formularz na ich www?
---------  😵 minus  😵 dla STEFANIDIS - płaci się za towar "wirtualny" i NIKT nie udzieli informacji czy TOWAR jest na stanie, bo czemu bo IM NIE WOLNO  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się