Torwar 2012 22-25 marca

albo można np. taką czerwoną wstążkę przyczepić do torebki czy pokrowca od aparatu- jak nie zapomnę to tak zrobię 😉
Można ją też władować sobie we włosy😉
Można się przebrać lateksowy czerwony kostiumik i napisać na czole RV. Nie do przeoczenia. Tylko nie zapomnieć o wstążeczce! 😎
proponuje takie  😁



i każdy bedzie wiedział o co chodzi 😉
niezły doping będzie z takimi pomponami  👀  😁
[bkortowiec][/b] O tym nie pomyślałam ale też dobre ludzie nie będą wiedzieli o co chodzi  😁
PinkPanther Co tam ludzie, konie nie będą wiedziały o co chodzi😀 a ich reakcje będą adekwatne. To może od razu umówimy się że wszystkie machamy pomponami jak przejazdy mają obcokrajowcy a jak nasi to nie ?  😁 ach, ja podstępna. (żartuje oczywiście)
NadżafowaDobre 😉 i się to podoba 😉 szatański plan 😉 mi to takich pomysłów nie dawaj bo zaraz to wykonam  😁
PinkPanther
Zbędne szczegóły, oj zbędne. Nasi są na tyle dobrzy, że i tak wygrają bez naszej pomocy! Tego się trzymajmy, ale pompony każdy może w torbie mieć jakby coś nie po myśli poszło  😁
Widzę, że przyjął się mój żart z pomponami 😉 Hmm...: Tanio czy profesjonalnie???
😅
Profesjonalnie, profesjonalnie! I są nawet czerwone 😀
PROFESJONALNIE 😉 nie ma co twój pomysł najlepszy  😅 pompony xD 😁
A kto z revoltowiczów startuje? 🙂 Piszcie, z imieniem konia najlepiej, od razu można sobie aparat przygotować na rv zdjęcia 😀
Burza
Dzieki. A Ty będziesz? Może sie w końcu poznamy 😉
Mam nadzieje że w tym roku i ja się wreszcie  🤬 pofatyguje na weekend 😀 ...jak znów mi nic nie wypadnie
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
08 lutego 2012 15:19
Czy ktoś mógłby mi na pw przesłać jakiś namiar na organizatora, telefon lub mail  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
08 lutego 2012 15:28
Gru, ja Ci bym chętnie przesłała ale nie mam nadal 😀iabeł:
Organizator dzwonił do mnie z zastrzeżonego numeru, obiecał w ciągu kilku dni wysłać mi maila. Na razie cisza.
Czy ktoś mógłby mi na pw przesłać jakiś namiar na organizatora, telefon lub mail  :kwiatek:


http://www.cavaliada.pl/pl/kontakt/organizator/

Dyrektorem zawodów jest ten pan na zdjęciu na dole.
A ja mam pytanie ( jak się gdzieś przewinęło to sorry, nie widziałam  😡 ) gdzie mogę znaleźć informacje na temat wolontariatu i tego jak mogę się tam zapisać?  👀
jeszcze chyba nic nie ma 👀 Jest jedynie wzmianka o zawodach na galopuje.pl 😁


Ollala🙂, czytaj wątek. Wypowiedź Misskiedis na temat wolontariatu. Wszyscy czekamy na jakieś info 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2012 18:37
Z facebooka Cavaliady:
a od jutra... zaczniemy rejestrować wolontariat na CAVALIADĘ WARSZAWA...
jutro zamieścimy tutaj namiary i zainteresowanym będziemy odsyłać dokumenty zgłoszeniowe... do imprezy na TORWARZE zostało od dzisiaj dokładnie tylko 6 tygodni... 🙂

😉
Happiowa   córka grabarza
08 lutego 2012 19:32
proponuję po prostu czerwoną wstążeczkę w widocznym miejscu. Każdy gdzie chce. Czy na czapce, czy na kurtce, bluzie, torbie, ręku. Byleby nic jej nie zasłaniało i była cały czas widoczna. Może zamiast re-volta napisać na niej swój nick  👀 ? pomysł założenia cokolwiek czerwonego odpada, bo myślę, że jednak wiele ludzi nosi ubrania w tym kolorze 😉
proponuję jeszcze, jeżeli ten pomysł zostanie zatwierdzony, napisać w tytule coś o wstążkach, żeby każdy mógł się o nich dowiedzieć, bo pewnie zaraz nasze ustalenia przepadną w wirze rozmów o wolontariacie i programie 😉

jeszcze mam pomysł, że jeżeli zbierze się jakaś większa re-voltowa grupa, np. idziecie w pięć osób, to może po prostu napisać kartkę re-volta i ją gdzieś położyć na widoku? zdaje się, że w tamtym roku ktoś chodził z taką kartką 😁
popieram!😉
super, dziękuje  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2012 19:43
Ktoś chodził a i tak nie zauważyłam 😂 Ale jestem za, ja będę albo sama albo z koleżanką (zarejestrowana na rv ale się nie udziela 😉 ) bo reszta znajomych wybiera się raczej na wolontariat 🙄
Ja też rok temu widziałam, jak dziewczyny chodziły z kartką ;D
Myślę, że czerwone wstążeczki to fajny pomysł, ale istotne jest też to, aby umieścić gdzieś swój nick, tylko na tej wstążce to pewnie mało co będzie widać 🙂
Ja nawet skusiłam się na zaczepienie właścicielek kartki i poznałam w ten sposób fin i Arroch 🤣 Założę tą waszą wstążeczkę i będę się rozglądać za znajomymi twarzami 😉
Happiowa   córka grabarza
08 lutego 2012 19:48
Misskiedis ja też ich nie widziałam, ale pamiętam, że się potem żaliły, że chyba nikt nie podszedł, tylko ludzie się dziwnie patrzyli 😁
huzarova ale po co gdzieś jeszcze nick. Widzisz wstążeczkę to podchodzisz i się przedstawiać  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2012 19:50
huzarowa, na tej na rękę da rade, na tej "broszce" już średnio, no chyba że ktoś ma krótki nick 😁
Hej, jestem nowa a raczej po prostu nie udzielająca się.. z tego co czytałam wcześniej to strona miała prawdopodobnie ruszyc w tym tygodniu, aczkolwiek nie znalazłam.. Ma już może ktoś linka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się