Kącik Ujeżdżenia

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 lutego 2012 20:40
Jeanne, haha, to chyba jednak nie byłaś Ty - ktoś inny biegał z aparatem obok czworoboku i nie miał shih-tzu, ja się tam gdzieś kręciłam dzierżąc w objęciach malutkie dereczki Otello  😁 ale w takim razie może nadrobimy w środę 😀
ooo, my robimy spotkanko przy termosie z herbatką, kanapkach i ja chyba jeszcze coś na wzmocnienie wezmę 😉
Go Otello go! Zdawajcie relacje!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 lutego 2012 16:53
OMG, zimnooooo! W GP najlepsza Beata Stremler, druga i trzecia Katarzyna Milczarek - tu uwaga - Florencja lepsza od Ekwadora 🙂 Otello pod lostak trzeci w Św. Jerzym 🙂
Brawo Lostak 🙂 !! Jutro się widzimy, efka, daj znać jak wyglądają listy na jutro.
Brawo Lostak,brawo Otys!!! 😅 😅 😍
lostak   raagaguję tylko na Domi
07 lutego 2012 17:14
nie ma czego gratulowac... oti postanowil po nasluchaniu sie podczas plecenia grzywy o tym jak totilas wyjal jezyk postanowil rowniez zaszalec.  szkoda ze na czworoboku.  jutro mam nadzieje ze bedzie tak jak powinno.  chlopak w doskonalym nastroju.  zimno jest potwornie, sidzialysmy dzis z efka jak dwa homelessy w spiworze🙂 i ogladalysmy jak duza czesc koni... rowniez zapomniala gdzie jest miejsce na jezyk... moze to z zimna😉
a przygarniecie mnie do swojego grona  😡 ?

Ja chciałabym zobaczyć wszystko, ale po wczorajszych doświadczeniach wiem, że nie da się wytrzymać całego dnia w bezruchu na trybunach.
Na pewno wpadnę na Kur'a, chyba, że się z Wami inaczej umówię :P
lostak   raagaguję tylko na Domi
07 lutego 2012 17:49
to podejdz do dwoch pajacow w kurtkach centuriona i powiedz, ze to ty, nie gryziemy😉 przynajmniej tymczasowo...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 lutego 2012 17:56
to podejdz do dwoch pajacow w kurtkach centuriona i powiedz, ze to ty, nie gryziemy😉 przynajmniej tymczasowo...



jeśli wystawiamy kły to tylko z zimna 😉
Też Was jutro odwiedze 😉
faraa kochana rób dużo zdjęć!!
Wrzucam kilka zdjęć - przepraszam za jakość, ale fotograf to ze mnie żaden 🙂













i zaraz spadam szykować się na Partynice, więc do zobaczenia z niektórymi 😉
To ja wpadnę w weekend z aparatem 😉
ja wpadnę w weekend pooglądać 🙂
Miałam dzisiaj jechac ale chyba odpuszcze dziecku siedzenie w tej ciepłej hali. 🤔
byłam, zobaczyłam, wróciłam, odmarzam 😉

znowu mam kilka zdjęć, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Lostak- nie widziałam nikogo w kurtce Centuriona, więc meeting nie wyszedł... następnym razem

Jeanne, oo a ja CIę dziś nie widziałam. Miałaś niebieską czapkę?

Byłam, widziałam, zamarzłam 😉.
heheh dzisiaj czapka czekała w plecaku na gorsze czasy, bo mieliśmy miejscówkę pod podłączonym piecykiem ale Hiszpan i shih-tzu to moi niezastąpieni towarzysze 🙂
Szukam informacji na temat p.Beaty Kułakowskiej.Zastanawiam się nad treningami u Niej.Wiem że jest dość znana w okolicach Warszawy a jako że z trenerami bywa różnie chciałabym poznać opinie na temat jej pracy (może być na pw) Z góry dziękuję javascript:void(0)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2012 20:04
to podejdz do dwoch pajacow w kurtkach centuriona i powiedz, ze to ty, nie gryziemy😉 przynajmniej tymczasowo...



Nie byłyście przypadkiem wczoraj na wrocławskich Bielanach w Auchanie? :P
Haha, były 😉. Wyczaiłaś je tam?
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 lutego 2012 20:19
[quote author=lostak link=topic=11.msg1294413#msg1294413 date=1328636991]
to podejdz do dwoch pajacow w kurtkach centuriona i powiedz, ze to ty, nie gryziemy😉 przynajmniej tymczasowo...



Nie byłyście przypadkiem wczoraj na wrocławskich Bielanach w Auchanie? :P

[/quote]

to my, kupowalysmy szmatki😉  chyba powinnysmy sie przebierac przed wyjsciem w miasto.  poznalas nas po kurtkach czy smrodziku, ktory sie za nami ciagnal? 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 lutego 2012 20:29
uprzedzając zapędy wrocławskich detektywów - dziś byłyśmy w Tesco i w sklepie Dobry Koń (btw przesympatyczna obsługa) 😉
A czy u Kariny w sklepie jeszcze coś zostało po waszych odwiedzinach?  😀iabeł:
ha, ha, ha
obstawiliśmy revoltowymi detektywami cały wrocław  😎
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 lutego 2012 20:37
wykupiona zostala wiekszosc... kopystek.  serio.

a zeby tak nie offowac.  zawody sa fajnie obsadzone, moja faworytka jest japonka, ktora jezdzi na bardzo dlugich strzemionach, ma konia tak smuklego, ze az sie boje, ze sie polamie... a kon jest swietny, lekki, strasznie mi sie podoba, zreszta dzis byla III w kirze.

anky miala tu cala ekipe wielonarodowa, ale dzis juz wyjechala sobie.  dzielnie stala na hali przez te dni i twierdzila, ze jej cieplo, ale jak slusznie zauwazyla efka, wyjscia nie miala, bo cala byla ubrana w swoja zimowa kolekcje 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2012 20:52
[quote author=JARA link=topic=11.msg1296062#msg1296062 date=1328731472]
[quote author=lostak link=topic=11.msg1294413#msg1294413 date=1328636991]
to podejdz do dwoch pajacow w kurtkach centuriona i powiedz, ze to ty, nie gryziemy😉 przynajmniej tymczasowo...



Nie byłyście przypadkiem wczoraj na wrocławskich Bielanach w Auchanie? :P

[/quote]

to my, kupowalysmy szmatki😉  chyba powinnysmy sie przebierac przed wyjsciem w miasto.  poznalas nas po kurtkach czy smrodziku, ktory sie za nami ciagnal? 😉

[/quote]

Po kurtkach, chociaż zanim zobaczyłam co na tych kurtkach to rzuciły mi się w oczy dwie "podejrzanie" szczupłe babeczki 😉
Heh, chciałam sobie wygooglać Mieko Yagi i Charming, ale praktycznie w necie nie ma zdjęć 😉 Zaciekawiłaś mnie lostak 🙂 No nic, muszę poczekać aż pojawią się galerie z Wrocka.

Czekam na zdjęcia faryy 😁

Lostak, a jak drugi występ Otka? Jak oceniasz? 🙂 Ja oczywiście gratuluję wyników 💃
Na facebooku u Kasi Milczarek widać tą parę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się