DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Sio śliczny ten konik, taki wiosenny  🙂
Dziewczyny,chciałabym spróbować zrobić samodzielnie czaprak i mam do Was pytanie - jaki materiał jest najlepszy na czaprak i gdzie szukać?Proszę o wskazówki.
Moonica szukać w pierwszym poście  😤 😤
Moonica
najlepiej w drogerii...  🙄
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 lutego 2012 20:23
Zorilla no to już nie jest takie trudne do sprawdzenia  😁
Zu ale ja chciałam dziśśś! Coś tam wymodziłam, zobaczymy jutro czy się udało 😉
Dziewczyny, jaki jest adres strony ivett?
Jest w jej przycisku WWW.
pozomeczka1   jazda w harmonii z koniem jest sztuką
06 lutego 2012 21:13
Moze nie końskie,ale derka to derka więc wstawiam  🏇


Polarowa dereczka dla psa mojej koleżanki,a piesek nazywa się Dodo.  😜

zdjecia byly za duze.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 lutego 2012 23:14
Zorilla to ja bym brała ok 4m. Jeżeli Ci się nie uda to daj znać, jutro mogę pomierzyć w stajni🙂
Więc tak, wypinacze stworzone, przetestowane. Potem wyczaiłam że powinny być nie ruchome dwie połówki, a ja mam kółeczko, ale koń super na tym CZYMŚ pracował więc na razie nic nie ruszam.
I dwa białe pady na modelu. A raczej jego wycinku 😉
pozomeczka1   jazda w harmonii z koniem jest sztuką
07 lutego 2012 19:07
Mam  pytanie:jakiej igły używacie do przyszywania rzepów? bo ja próbowałam z róznymi ale albo nitka sie rwie cały czas albo igła po 2 przeszyciach sie tępi
Ja szyje pady igłą do skór 🙂 a dziś popełniłam pierwszą derkę z polaru 🙂
ja szyję normalnie 100-110....chociaż ostatnio Elcia walnęła focha i szyła tylko 70 :P
mam prosbę jakby ktos posiadający popręg 125 (ew. 130) mógł zmierzyć wymiary zaznaczone na zdjęciu  :kwiatek:
idaczerwcowa chcesz szyć popręg?
powiem Ci że to raczej nie przejedzie, popręg musi być bardzo dobrze zrobiony itd bo jak Ci pęknie ...  🤔wirek: znam przypadki że pękały normalne popręgi  a co dopiero  szyty samemy  😜
siwa nie biorę sie za szycie popręgu tylko podkładki futerkowej pod  😉
ovca   Per aspera donikąd
08 lutego 2012 18:33
Ja właśnie odebrałam i dokładnie pomacałam moje chapsy od ivett i ogłaszam, że należy jej się krawiecka nagroda nobla  💃
To ja się pochwalę naczółkiem :P Niestety zdjęcia tylko robione aparatem w telefonie.
Ja właśnie odebrałam i dokładnie pomacałam moje chapsy od ivett i ogłaszam, że należy jej się krawiecka nagroda nobla  💃


Czaapsy? Ivett robi też czapsy? A jakieś zdjęcia, cuś? Kurcze, dobrze wiedzieć.  🤣
Happiowa   córka grabarza
08 lutego 2012 19:38
Hypnotize i Sio jesteście NIESAMOWITE!!
Hypnotize te twoje pady to są ładniejsze niż sklepowe. A zielony komplet... 😍
Happiowa.
Bardzo bardzo dziękuję 🙂 Ale muszę Cię zmartwić. To nie są pady 😉 Nie maja takiego grubego wypełnienia jak pady i nie sa robione z alkantary. To normalne czapraki.

edit
Mam jeszcze takie zdjęcie tego zielonego. Po prawej stronie konia , pod brzuchem widać klape z derki.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2012 20:23
Hypno, śledzę twojego photobloga i za każdym razem jak mam do ciebie zajrzeć czuję się jak dziecko przed otwarciem prezentu 😡 Robisz przepiękne rzeczy, szkoda że nie mam konia na którego mogłabym kupować takie cacka 😉
A u mnie dziś drugie dziecko.



niedługo trzeba spróbować inny wzór. ;p
Moniqś co za materiał użyłaś na naczółek??

Happiowa ja już się na ten temat nie wypowiadam. Wszystkie szyją takie cuda, że brak słów. Tylko jest jeden żal brak kasy, a chciało by się mieć chociaż po 1 rzeczy od każdej  🙂
Misskiedis
Dziękuje 🙂  :kwiatek: :kwiatek: Bardzo sie cieszę że powoli macie przyjemność z oglądania tych rzeczy , bo na prawdę staram sie wszystkie błędy o których mówiliście w tym wątku, na początku mojego szycia poprawić i robić tak  zeby sie podobało. Tak więc to na prawdę bardzo miłe słowa i dużo dla mnie znaczą 🙂  😡

Bazik
Co Ci sie dzieje z lamówka na dole? Bo poza tym to całkiem fajny i fajny kolor 🙂
Hypnotize lamówka jest prosta i nic się z nią nie dzieje, ale jak popatrzyłam teraz na zdjęcie, to faktycznie tak wygląda. Jeszcze zrobiłam na szybko zdjęcie


A swoją drogą mi też podobają się Twoje komplety i zastanawiam się czy nie sprawić jednego kobyłce  😀iabeł:
Bazik
no na tym zdjeciu to wyglada normalnie. Ale znam ból robienia zdjęc. Czasami na zywo czaprak wygląda slicznie, jest równiutki, fajnie uszyty itp, a robisz zdjecie i wyglada pokracznie :/ Wystarczy ze źle światło pada, albo sie zagiał lekko jak wisi na koziołku.

dziekuje 🙂 Ciesze sie ze sie podobaja 🙂
Widziałam tu torbę na sprzęt, która wzbudzła zainteresowanie. Jakby ktoś nadal szukał, to jest w nowej ofercie tschibo, jako pojemnik-szafka nocna przymocowywana do brzegów łóżka: wygląda solidnie, ma wzmocnione boki i kosztuje ok. 45 zł.  Troszkę off, ale rzeczy cenne dla koniarzy: mają też niezłe wieszaki, mały odkurzacz bezprzewodowy, sztywne torby na ramę, sportowe biustonosze i giętkie szczotki (dobre do czyszczenia żłobów i wiader)
Hypnotize dokładnie.. wczoraj też zrobiłam chyba z 10 zdjęć, żeby w jakikolwiek sposób oddać kolor padu, bo zdjęcia robione wieczorem. A dziś wystarczyło jedno, przy naturalnym świetle i wszystko wygląda super.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się