Końska rewia mody cz.VI (2012)

Chyba jestem pierwszą osobą, która to napisze, ale kompletnie nowa kolekcja Euro Stara mi się nie podoba. Z kolei druga kolekcja Eskadrona mega 💘 szczególnie ten biały czaprak z krzyżem, aaaaaaa. Pieknie będą wyglądały te rzeczy na koniach!

Misia  bierz polopad 😉
wątek zamknięty
Livia, mówię o zimie 2012. Na tej spodze można już było złożyć zamówienia na zimę 2012 z Anky i ES.
wątek zamknięty
Misia, też jestem za polopadem 🙂 skoro masz jeszcze ciemnego siwka to będzie fajnie 😀
wątek zamknięty
zaraz dam sobie bana na ten wątek, serio !
właśnie obmyślam plan jak zamówić następne rzeczy żeby mama się nie zorientowała po powrocie z urlopu że rozmnożyły się 🤔wirek:
chcę zamówić jeszcze derkę w pasu z navy-burgundy, łezkę burgundy i owijki do kompletu. Maskara. U mnie to już choroba jest
wątek zamknięty
Nadżafowa to ja,żeby mama nie zauważyła,już zamówiłam ok.25 szmat 😀 Adres podaję do dziadków, a potem albo czekam aż odbierze mnie tata i jakoś przemycam w aucie i szybko zanoszę do 'czaprakowego pokoju' ,albo biorę wszystkie czapraki ze stajni i te chowam między nimi,wtedy ona i tak nie pamięta,jakie już miałam,a jakie nie. 😀
wątek zamknięty
Nadżafowa też tak zawsze kombinuje 😀
vermouthowa przynjamniej wiecej kolekcji dla Ciebie bedzie 😀 pewnie nie zniknie tak szybko jak ES czy eskadron aqua..
wątek zamknięty
Misia, oba czaraki malutkie, nie wiem czy nie znikna na twoim siwku, bo na zdjeciach wydaje sie duzy 😉 ale na upartego, brillanty sa do bani jakosciowo, na pewno polopady lepsze.

Jak myslicie, sprzedac brillanta turkisa? Na moim ciemnym siwym nijak, a sie nie zapowiada ze szybko wysiwieje.
wątek zamknięty
tylko ja mam taki problem, że moja mama wie jakie mam czapraki i nie ma szansy żeby zapomniała -.-
też wszystko idzie na adres dziadków lub koleżanek :P już nawet zwalałam na dziewczynę jeżdżącą na moim koniu, że to ona kupuje ale ile można. hmm.. straszna jest ta choroba !
pociesza mnie tylko fakt, że dalej mam tą samą ilość szmat bo się wymieniłam ale już planuje 2 kolejne czapraki, owijki, derkę, kolejną derkę i pewnie coś jeszcze. masakra
wątek zamknięty
Arimona ja gdybym miała takie cudo jak Twój brillant w zyciu bym go nie puściła w świat  🤣
wątek zamknięty
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
09 lutego 2012 20:24
Jest gdzieś katalog nowy Euro-Stara?
wątek zamknięty
Arimona Ja polo pady lubie wlasnie za to ze sa male,idealny rozmiar pod moje male siodlo  😉

A ja was dziewczyny nie lubie! Chce teraz oba biale polo pady,mam juz bialy z maritim to akurat na trzydniowe zawody kolekcja bialych polopadow  😜
wątek zamknięty
Jeśli chodzi o nowe kolekcje Eskadrona to Teak Aqua Mint będą dostępne pod koniec lutego. Fajny jest Dralon i Jersey.
Next Generation kwiecień/maj - nie jest cały plastikowy 😉 Fajne derki padokowe, kantary z nowym podszyciem.
wątek zamknięty
Nadżafowa ja mówię mojej mamie, że jak za kilka lat to sprzedam, to dobrze na tym wyjdę. 😉 a ona mi wierzy i myśli, że tylko po to kupuję kolejne szmaty. aczkolwiek, jak zamawiam to albo na adres stajni, albo do taty do pracy...  😵 chociaż chyba już jestem spełniona. 😉 Anky nie lubię, ESy mi się nie podobają, poza blueberry, a jego ciężko upolować, więc, właściwie już nic mi nie trzeba, a z nowej na pewno nic nie kupię, chyba że polopad aqua-brąz (nie wiem jak się nazywa) i owije do tego i koniec. 😉także jest dobrze. 😉
cieszyłabym się jakbym miała jeszcze u siebie chilli i smurfa, ale nie jakoś strasznie, jak się pojawią i bd kasa to kupię i już. 😉
wątek zamknięty
gryglodor
moja nie wierzy już. na szczęście teraz jej nie ma przez 2 tygodnie to gdzieś poupycham nadprogramowe i będę w nich jeździć jak nie będzie jechać do stajni :P W sumie dobry pomysł z tym żeby zarabiać przy sprzedaży 😀 powiem to przy najbliższej możliwej okazji 😀 ja niestety nigdy nie jestem spełniona, ESy nie podobały mi się a od wczoraj u mnie leży white/szmaragd i w planach jest sesam/peacock. Także wszystko możliwe 😀
wątek zamknięty
Nadżafowa ja mówię mojej mamie, że jak za kilka lat to sprzedam, to dobrze na tym wyjdę. 😉

Mój tata zawsze żartuje, że te czapraki to moja inwestycja na przyszłość 😀 albo, że jak mnie bieda na studiach złapie, to będę je wyprzedawać 🤣
wątek zamknięty
fin to ja od dziś rodzicom bede mówić że jak mnie dopadnie bieda na studiach to to sprzedam  😁 dobry pomysł
wątek zamknięty
A ja mam nietypowe pytanie - pod jakie siodło maksymalnie wejdzie czaprak eskadronowy pony vs? 🙂
wątek zamknięty
Pod moja 17' wchodził brillant pony ale na styk 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 lutego 2012 21:17
na styk wchodzi pod 17", a tak zeby w miare dobrze wygladal 16"
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lutego 2012 21:19
Nadżafowa, ja już od dawna nie potrzebuję zgody mamy na zakup, a i tak mówię, że to nowe co przyszło to dla Ciebie :P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2012 21:25
Mój chłopak mówi, że jak będę miała kryzys finansowy, to spieniężę wszystkie swoje pady 😉 On jeszcze nie wie, że nie ma takiej opcji  😁
wątek zamknięty
Łeee, to nadal nie będę miała hazela 🙁 Ale doszedł dziś mój starlight, a wczoraj różowo-turkusowy pasiak HKM!  😍
wątek zamknięty
emptyline no właśnie, dla mnie przychodzi to może oddasz mi pluma i marone ? 😁

Mi brat mówi żebym przestała inwestować w konia bo kryzys jest. A co ja wtedy robie? kupuje nową szmatę i zamawiam siodło (po ostatniej rozmowie)
wątek zamknięty
Ja stara dupa, ale też się czasem tłumaczę, że "nie wszystkie rzeczy ja kupiłam, część jest koleżanki tylko jedną paczką przyszły, żeby było taniej".
A facetowi to już w ogóle się nie przyznaję 😀 usłyszałabym stałą śpiewke "sprzedaj tego kabanosa", a jakby się dowiedział ile wydaję na sprzęt to nie chcę wiedzieć co by było  😀iabeł:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 lutego 2012 21:57
mi tam się podoba kolekcja z Turkisem 😀 i chyba kilka rzeczy znajdzie się w garderobie Lolka 😀 I powiem Wam że widzę na Czeku ten bicolor turkis/choco czy jak on tam się zwie  😍 😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 lutego 2012 22:04
juliadna przeciez to przerobka 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 lutego 2012 22:07
Zairka ale chodzi mi o ten (na dole po prawej )
wątek zamknięty
juliadna też się na niego szykuję 🙂 i na parę innych rzeczy... może nie są to kolory na siwka czy rudego, ale mi się podobają i już! 🙂
wątek zamknięty
juliadna - ten bicolor to mint-teak
Sivens - w katalogu jest zdjęcie siwka w derce Jersey - wygląda elegancko
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 lutego 2012 23:07
insanity, super 🙂 akurat z eurostara na 200% wezmę dwa pod ujeżdżeniówkę więc cieszę się że nie braknie 😀 nie mogę się już doczekać! a eskadron i anky w ogóle nie przypadły mi do gustu  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.