Olsztyńscy voltowicze

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lutego 2012 17:32
Frytkens jak to gdzie? w Liskach  😜 🏇
Frytkens- może Sząbruk? U Moniki przeważnie stały jakieś ciekawe okazy.
Jeśli chciałabyś coś o ciekawym papierze, zaś do dużej roboty dla ambitnych (ale za to tanio) to polecam starego, dobrego Wikinga z Kątna.
Konie ma ciekawe, teraz kryje u niego jakiś litewski ogier, dobrze zbonitowany, kompaktowy, po karierze skokowe- doznał wypadku i zajmuje się tym, co ogierzyska lubią najbardziej. 😉
U Moniki stoi tylko Ogar, ale z tego co wiem aktualnie nie kryje nim już "obcych" klaczy. Ale musiałabyś zapytać 🙂
Ja również pozdrawiam i dziękuję za ignory osobom, które boli szczera prawda  😎 Z pewnością taką uprzejmość wypada odwzajemnić  😀iabeł:
To ja się wtrącę ze swoim pytaniem 🙂. Czy byłaby wśród was, lub waszych znajomych jakaś dobra dusza, posiadająca w miarę dobry aparat, która miałaby ochotę porobić zdjęcia (może być z nie dużą zapłatą)? Nie zależy mi na żadnej profesjonalnej sesji, po prostu potrzebuję trochę końskich zdjęć. Będę wdzięczna za odzew 🙂
Ogiery Romanowskiego jakoś szczególnie nie chwytają mnie za oko . Zobaczymy czy znajdę coś fajnego, jak nie to za rok. A w Kowmarze przypadkiem nie ma ogiera z licencją ?

Fryta dobry pomysł  podsunęłaś z tymi ignorami  😉 Tak btw kiedy będziesz teraz w Różnowie? Może jakieś spotkanko?  😎


Freska a mają jakiąś stronke z ofertą?

Ja też słyszałam, że Ogar już nie kryje, on już chyba wielki staruszek co? Miałam kiedys do opieki fajną klaczkę po nim. Mieli tam jeszcze pięknego młodego karego ogiera do krycia, niestety nie pamiętam imienia.

Iszka w Różnowie będę najprawdopodobniej jutro w godzinach popołudniowych, wpadaj na plac ze swoim nowym nabytkiem, pochwalisz sie hehe.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lutego 2012 19:26
Iszka90  wydaje mi się, że nie ale nie dam sobie głowy uciąć  😉
W Galinach też są ogry kryjące  http://www.palac-galiny.pl/index.php/stadnina/hodowla/

Frytkens niestety nie mają. Najlepiej przyjechać i zobaczyć, myślę że coś ciekawego byś znalazła. 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
09 lutego 2012 20:47
Z Galinskich ogierow to polecam Iluzjona i Balidni 2  i potomostwo bardzo skoczne, a i super rodowody🙂
aquamaryna ja z chęcią bym porobiła zdjęcia ale nie wiem czy mój aparat się nadaje :P Zależy czy na hali czy na placu jazda, no i kiedy :-)
Termin żaden konkretny, ale na pewno jak troszkę się ociepli (za jakieś 2-3 tygodnie). Ja mam najzwyklejszą cyfrówkę i miałam nadzieje, że ktoś może miałby trochę lepszy sprzęt, ale jeśli nie to chętnie skorzystam z jakiejkolwiek pomocy. Zapewniam transport z Olsztyna swoim samochodem 🙂
A ten traken jak wam się podoba? Stoi około 80 km od Olsztyna, jego rodowód "sam skacze"  - wnuk Machandla i Aspiranta.

obydwa zdjecia za duze.
U nas są dwa 3-latki po Baldini II i są cudne 🙂

ps. miło, że znowu coś o koniach po tych imprezowo-studiowych plotach. A już myślałam, że nie będzie po co do wątku zaglądać 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2012 12:39
ariadna
Są na tym forum ogłoszenia 😉
Piękne konisko, ale naprawdę nie musisz wrzucać go na każdej stronie, kto miał się zainteresować, zrobił to pierwszym razem.
AngeelNie dam Ci tej satysfakcji!żadna gó****** nie będzie mi kazała zakładać wątku. 🤬
To jest kolejny dowód na to,że zaniżacie poziom tego forum.Niedługo nikt tu nie będzie zaglądał i wątek wygaśnie!


Co Cie obchodzi ile mam lat ? Czy wpisze tam 13 czy 47 to i tak podejscie bedziesz miala takie samo, tzn. brakuje Ci szacunku do uzytkownikow forum. Jezeli uwazasz sie za "lepsza" bo starsza, to juz Twoja sprawa, ale nie zycze sobie wyzywania mnie na forum. Jak widac moze i jestes starsza, ale mniej dojrzala i niewychowana ;] I "wygwiazdkowanie" czesci slowa nie sprawia, ze to inne slowo.
Poza tym nigdzie Ci nie kazalam zakladac watku - naucz sie czytac ze zrozumieniem. Cos Ci sie nie podoba ? Nie wchodz, nie czytaj, zignoruj, pisz jedynie do "swojego kolka" jak to nazywasz.
Pozdrawiam jako niezrzeszona z zadnym kolkiem ;]

Nie dziękuję, nie skorzystam  😉 za to skorzystam z "ignoruj"  😉


Ja rowniez.


To ja się wtrącę ze swoim pytaniem 🙂. Czy byłaby wśród was, lub waszych znajomych jakaś dobra dusza, posiadająca w miarę dobry aparat, która miałaby ochotę porobić zdjęcia (może być z nie dużą zapłatą)? Nie zależy mi na żadnej profesjonalnej sesji, po prostu potrzebuję trochę końskich zdjęć. Będę wdzięczna za odzew 🙂


Napisz pw do forumowej Blow 😉


ariadna - moglabys wstawic mniejsze zdjecie ? Zgodne z regulaminem ? Bo tego sie nie da obejrzec przy powiekszeniu.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
10 lutego 2012 17:46
poszło pw
To może dla rozluźnienie atmosfery, zabawy na śniegu, wożenie na sankach dzieci. Konie spisały się na medal  😀 Zapożyczone patenty przyczepiania sanek do koni też się sprawdziły 😉
Fajna Jula niezła zabawa. Co to za siwek na ostatnim zdjęciu?

A ja jeszcze się pochwalę nowym nabytkiem, zdjęcia dzięki uprzejmości Sobasek.











przepraszam za ilosc ale nie mogłąm sie zdecydowac :-)


edit: jakby ktoś wchodził na strone z powiekszeniem to te gołe baby z cyckami po prawej stronie to nie moja robota hehe
fajna_jula, ale Cię na drugim Birys wybrechtał  😁
Frytkens obłędny siwek to Dolar - wielkopolski wałaszek 🙂 Kosteczka a Birys ciągle się tak ze mnie śmieje  😁
Frycia fajne Twoje dziecko 🙂 Dawaj coś pod siodłem.


Fajna Jula a moze jest na sprzedaż? hehehe
Iszka nic ciekawego pod siodłem póki co nie mamy, jak będą jakies nowe zdjęcia i się ogarniemy to nie omieszkam się pochwalic :-)
Frytkens niestety Dolar absolutnie nie jest na sprzedaż 😉
Witam 🙂
Przepraszam że zakłócam spokój ale POSZUKUJE jakiejś możliwości jazdy konnej za mały koszt a najlepiej pomoc.
Angeel w Domu Trakeńskim nic nie ma.


ahahaha a Humel  😂  🏇
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
13 lutego 2012 11:06
emade zapomniałam o ogrze czołowym  😂
annan,to jeśli masz ochotę odezwij się na pw do mnie😉Może zainteresuje Cię moja propozycja 👀
Czy ktoś z was słyszał,zna lub ma jakiekolwiek informacje na temat karego wałacha ok. 140cm w kłębie imieniem JOHNY?Jest to półfryz bez odmian. Konik bardzo spokojny,o łagodnym usposobieniu. W tej chwili ma ok. 16lat🙂Został on sprzedany ok.2 lata temu z woj.pomorskiego do woj.mazurskiego w okolice Ostródy. Jeżeli jakaś miła duszyczka ma jakąś informację o tym wałachu to bardzo prosiłabym o kontakt ze mną poprzez PM. Był moim pierwszym ukochanym podopiecznym,którym zajmowałam się sporo czasu i miło byłoby wiedzieć co u niego słychać i jak się miewa🙂 Z góry bardzo dziękuje! :kwiatek:
Fotki:





Przepraszam,że piszę tutaj o poszukiwanym koniu, w tamtym wątku też próbowałam,nie mnie jednak spróbować nic nie zaszkodzi,a może ktoś mi pomoże w poszukiwaniach🙂😉 :kwiatek:
Dawno tu nie zaglądałam i szczerze mówiąc, po tym co zobaczyłam już mi się nie chce tutaj udzielać. Te wszystkie kłótnie z dupy wzięte to przesada, a pragne zauważyć, że to nie pierwszy raz i niestety, ale osoby też zbytnio się nie zmieniły. Dziękuję pięknie aferowiczkom za tak piękne umilenie chwili relaksu a forum. Pozdrawiam...
Magda nie dramatyzuj jest taki przycisk jak -ignoruj i z głowy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się