Stajnie na Śląsku

Sprawa nie jest super pilna więc może uda się złapać go 'na trasie', a chyba jest z Żywca? To i tak nie ma tak daleko. Dzięki dziewczyny 😉
Ja osobiscie Kalinowksiego uwielbiam. To jest jedyny lekarz któremu faktycznie ufam.
Hypnotize w 100% sie zgadzam z Toba  😀
Tak z Zywca jest
Też polecam Kalinowskiego
efeemeryda   no fate but what we make.
06 lutego 2012 12:35
ja również go bardzo polecam  😉
A ja bym wezwała Kasię Żukiewicz... Czuję, że dopiero teraz ktoś nam profesjonalnie zbadał konie. Znalazła rzeczy, których wcześniej żaden wet nie zauważył i do tego wytłumaczyła pewne zaległe sprawy.
Kasia Zukewicz, pierwsza słyszę. Napisz o niej coś wiecej, jaki  to specjalista?może byc pv
Bo nie mieszka na śląsku ale przyjeżdża co jakiś czas.
Ja też polecam Pana Waldka mi naszczykiwał plecy u Śierściucha i byłam bardzo zadowolona efekty były naprwdę duże oraz raz sterydem potraktował dziwną gulkę pod siodłem zniknęła całkowicie. Cenowo też bardzo ok. Jeździ z całym sprzętem na miejscu robi rtg i w ciągu chwili są wyniki + płytka dla właściciela. Polecam
Zorilla- Waldek Kalinowski tylko i wyłącznie 🙂

Co do pasowacza w Jaworznie  😲 pierwsze słyszę..
Ola Wróbel z Katowic (Equishop-Prestige), Piort Ząbczyk z Krakowa (Hidalgo-Sommer) oni mogą sprawdzić, dopasować.
Podbijam.... Ma ktoś więcej informacji o stajni Ostrowy (w Ostrowach? ) w Sosnowcu...? Jest tam pensjonat i czy warto konia tam postawić...?

W ogóle istnieją jakieś pensjonaty dla koni w Sosnowcu?
Ośrodek w Ostrowach z tego co mi wiadomo chyba już nie funkcjonuje, ale nie jestem pewna na 100%.
Ogólnie w samym Sosnowcu stajni brak a jeśli chodzi o sosnowieckie okolice to jest niewiele lepiej.
Ja jestem z Sosnowca a swojego konia trzymam w Sławkowie, dokładnie w Burkach. To chyba najbliżej położona stajnia względem mojego miejsca zamieszkania (ze Środuli mam 16km). W sumie można powiedzieć nawet, że stajnia ta znajduje się prawie w Sosnowcu bo z Maczek jadąc przez las jest tam 5,5km. 🙂
Ożesz, to zupełnie z drugiej strony okręgu, który mnie interesuje. 🙁 A w Czeladzi coś jest? Chyba tam miałabym bliżej.
w Będzinie (grodziec) jest Amigo 😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
13 lutego 2012 22:28
Ostrowy się przeniosły, koło zakładów Dudy jest teraz ta stajnia (zapomniałam jak się nazywa ta dzielnica Sosnowaca), ale ... nie dawaj tam konia.
ElMadziarra Dzięki. :kwiatek:

kasik, Amigo pewnie bezpastwiskowe i za 800-1000 zł, co...?
ano raczej bezpastwiskowe, ceny nie znam, bo nigdy ta wiedza nie była mi potrzebna 😉.
efeemeryda   no fate but what we make.
14 lutego 2012 11:16
bezpastwiskowe, dojazd tylko samochodem, brak ubikacji dla ludzi, 750zł (jeśli nie zdrożało), poza tym grodziec to baaaardzo odległa dzielnica Będzina radzę sprawdzić na mapie, z Sosnowca dużo bliżej jest Sławków  😉
Sankaritarina A Ty szukasz penjsonatu dla siebie? jakie masz wymagania?
Jeżeli ktoś poszukuje miejsca dla swojego rumaka w okolicach Bielska-Białej to mam w stajni 2 wolne miejsca. Bardzo dobre warunki: padoki, pastwiska, przestronne czyste boksy, ujeżdżalnia, hala, stajenni z długoletnim doświadczeniem, miła kameralna atmosfera, pomieszczenia socjalne, grill, miejsce na ognisko itp.  Zapraszam.
Sankaritarina to poszukuje pensjonatu na śląsku cały czas  🤣 😀
No... orientuję się. I drogą eliminacji, wiem choć gdzie konia nie będę chciała postawić. Szkoda, że wokół Katowic coś mało tych stajni.
blad
bezpastwiskowe, dojazd tylko samochodem, brak ubikacji dla ludzi, 750zł (jeśli nie zdrożało), poza tym grodziec to baaaardzo odległa dzielnica Będzina radzę sprawdzić na mapie, z Sosnowca dużo bliżej jest Sławków  😉

ale za to Grodziec to prawie Czeladź, a o okolice Czeladzi Sankaritarina też pytała. Niestety tutaj nic godnego uwagi z kwestii pensjonatów nie ma (inaczej dawno bym już tam stała 😉).
Amigo szczerze odradzam- pracuję rzut beretem od nich (dosłownie z 500 m), ale wolę dojeżdżać do konia 30 km.

Sankaritarina, co Cię tak wywiało w nasze rejony? 😉
Posiadam jeszcze cztery wolne boksy dla koni, chętnych zapraszam do obejrzenia "Stajnia Montana" niedaleko Mikołowa ,      http://www.stajniamontana.pl/
To Ostrowy są teraz koło zakładów Dudy w Sosnowcu Milowicach?
Przejeżdżałam tamtędy w niedzielę i nawet nie wiedziałam, nigdzie nie ma żadnych kierunkowskazów.
dokładnie lokalizując to są przy schronisku dla bezdomnych zwierząt
😅 wolne boksy w Jaworznie Ciężkowicach (postawili nowe boksy angielskie, więc są do dyspozycji takowe, lub normalne w stajni) 🙂 więcej info na pw lub w ogłoszeniach  :kwiatek:
Proszę już do mnie nie dzwonić i nie pisać w sprawie pensjonatu.
Brak wolnych miejsc
Dziękuje  🤣
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2012 17:02
Ja trochę z innej beczki - czy znacie może kogoś z okolicy Gliwic-Zabrza, kto ma na sprzedaż nieco większą ilość siana?

edit: znalezione na szczęście 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się