Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

tam cały czas parę koni było.... 2-3? jakos tak 😀

zaraz do niego piszę i dowiem się co tam nowego w Rogalinku


edit: za duzo zmian niestety nie ma .....
Witam, potrzebuję informacji na temat stajni niedaleko Rogalinka! Bardzo pilnie szukam pensjonatu dla młodego(3-latka), kasztanka.Koń nie sprawia żadnych problemów! Jest przyjazny, pilnie potrzebuje stajenki, nawet prywatnej, byleby miał jakiegoś towarzysza! Nie szukam iluś gwiazdkowej stajni, a spokojnej gdzie koń będzie czuł sie dobrze,  a ze mnie nie zedrą wszystkich pieniędzy🙂 (interesują mnie wszystkie stajnie w Stęszewie, Rogalinie, Rogalinku i w okolicach)
Pozdrawiam!
Nie wiem gdzie to włożyć, jak nie tu to przepraszam.

A wiecie może gdzie w Poznaniu można kupić probiotyk EM?
W samym Poznaniu nie wiem, ale w okolicach to w Tarnowie Podgórnym,jadąc od strony Lusowa.W sklepie ogrodniczym,zaraz przy wjezdzie,jest reklama na ogrodzeniu.
W Głuszynie, za kościołem jadąc od Poznania skręcasz od razu w lewo. Niebieska (chyba) brama.

http://www.probiotics.pl/licencjonowani-doradcy.html
Dziękuję bardzo za pomoc.
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu/ reklama na forum.
Czy ktoś z Was stoi obecnie w stajni w Kiekrzu (Fino)? Mogę poprosić o info na pw, mam parę pytań :kwiatek:
Ktoś zna dobrego szewca - cholewkarza z okolic Poznania? Albo w ogóle jakiegoś polecanego? A może któryś rymarz się na tym zna?
to zależy  co Ci się popsuło
belle, mam oficerki dobre we wszystkich ważnych wymiarach (stopa, tęgość stopy i podbicie, szerokość kostki, obwód łydki, długość cholewki), a jedynie pod kolanem odstają masakrycznie (). Wystarczyłoby wyciąć klinik w okolicach łuku (najwyższego miejsca oficerek) lub wzdłuż sztywnika, żeby o jakieś 3-4 cm zwężyć je pod samym kolanem, bo one od najszerszego miejsca w łydce idą teraz praktycznie prosto w górę. Nie powinno to sprawić wiele trudności, bo oficerki nie są bardzo sztywne - grubość coś jak sztylpy oficerkowe mniej więcej, ale wolałabym kogoś sprawdzonego/polecanego.
W Poznaniu na Mostowej jest sprawdzony szewc, który mi zawsze wymienia zamki w sztylpach, ale nie wiem czy da radę zrobić Ci te buty. Musiałabyś spytać. Nie wiem jaki to numer posesji, ale to jest tak po schodkach w dół, w sklepiku z dodatkami krawieckimi, pasmanterią itp.
belle, dziękuję  :kwiatek:, chyba nawet wiem, gdzie to jest (tzn. kojarzę sklep po schodkach w dół z dodatkami krawieckimi, bo chyba nawet kupowałam tam zapięcie a`la do derki) - to tak niedaleko rymarza Koniecznego jest?
tak dokładnie, to w tej okolicy
z resztą Piotr zawsze polecał tego pana do napraw sztylpów, przynajmniej dopóki jeszcze miał sklep na Woźnej ;-)
Kto zna fajną stajnię gdzie konie wychodzą na wybieg w tą pogodę i można troszkę pofocić? 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 lutego 2012 16:43
U nas wychodzą zawsze, ale widoki takie sobie niestety, śniegu jak na lekarstwo 🙂
Ostatnio kilka osób pytało mnie na pw jak KJ Hubertus Lusowo stoi z ceną, więc żeby nie było więcej pytań odpowiem tu 🙂
drewniana stajnia - 750zł
murowana - 1000zł

Swoją drogą przegięcie.
Poszukuje dla koleżanki pensjonatu  w okolicy Poznania.
Ale muszą spełniać pewne warunki:
- dobry dojazd komunikacja miejska
-koń musi wychodzić codziennie na padok (bezpieczne)
- dobre tereny w okolicy
Jeśli ktoś zna stajnie która posiada takie warunkami proszę o info
Zadałam pytanie w wątku sklepowym, ale nie uzyskałam odpowiedzi..
Podobno sklep P. Koniecznego ma nową lokalizację, może ktos wie gdzie sie teraz mieści?
sklep Piotra Koniecznego został przeniesiony na róg Strzeleckiej i Łąkowej
Ostatnio kilka osób pytało mnie na pw jak KJ Hubertus Lusowo stoi z ceną, więc żeby nie było więcej pytań odpowiem tu 🙂
drewniana stajnia - 750zł
murowana - 1000zł

Swoją drogą przegięcie.


nadal nie wypuszczają koni?
pytanie za 100 punktów - wie ktoś może czy we Wiórku coś się dzieje? są tam jakieś konie? zajmuje się tym ktoś?
Znajomy tam jeździ. Podobno same prywatne konie, nie ma już szkółki. Tyle ze słyszenia.
:kwiatek: dzięki, a dałabyś radę dowiedzieć się czegoś więcej od tego znajomego?
jaka cena? warunki? przede wszystkim czy konie są cały dzień na dworze, dla mnie to najważniejsze
byłabym Ci bardzo wdzięczna

i tak przy okazji interesują mnie wszystkie stajnie z dobrym dojazdem ze Starołęki
Babki odpadają, Daszewice znam, ale może jest jeszcze coś innego o czym nie wiem, może być małe, przydomowe byle z całodziennym padokowaniem i dobrym placem do jazdy, za wszelkie info z góry dziękuję  😉
Jak go zobaczę, zapytam.  😉

Babek nie polecam, za dużo się nasłuchałam negatywnych rzeczy i często konie uciekają temu panu. Do Daszewic mam małe "ale", ale to osobiste dywagacje. Temat rzeka. Jeżeli chodzi o przydomówki to znam (niestety) takie, które nie preferują 24h na dobę.
No dlatego też napisałam, że Babki odpadają.
W Daszewicach niestety konie za krótko są na dworze, mój musi łazić cały dzień bo inaczej się nudzi i np zalewa stajnię, przerobiliśmy to właśnie po raz już 6-ty. Dlatego właśnie pytam o Wiórek między innymi, idealny jak dla mnie dojazd.
Witam

POtrzebuje kontakt do Pani Lipczyńskiej która kiedyś miała penjonat w Wierzenicy pod Poznaniem. Moze byc na pw.
Dziękuję
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
23 lutego 2012 23:04
Chciałabym się dowiedzieć jak aktualnie wygląda w stajni w Żydowie koło Rokietnicy?Wiem,że było już o niej pisane ale znalazłam tylko posty z 2009 roku a interesują mnie aktualne wiadomości 😉
1.Przede wszystkim czy konie są wypuszczane codziennie i na jak długo?
2.Jak z czystością w boksach?
3.Ile razy dziennie karmione są konie i czy oszczędzają siana?
4.Czy jest szkółka i jeśli jest to czy pensjonariusze mają jakies ograniczenia w związku z tym(np. godziny w których nie mogą użytkować placu/hali)?
5. Jak tereny?Jest jakiś lasek czy coś,da się wyjechać?
6.Jaka jest aktualna cena?
Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lutego 2012 09:58
Cena jaką wszędzie podają to 455 zl.
ranczo samum (mam nadzieję nie pomyliłam nazwy) koło stęszewa jeszcze istnieje??
stron nie działa...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się