Torwar 2012 22-25 marca

no mojej koleżance kazali zostawić wodę, w dniu, kiedy był prezydent.  🤔wirek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2012 18:57
Może za duża butelka albo otwarta?
btw. pisał ktoś w sprawie wolontariatu?
odpisali Wam?
bo i ja pisałam, i moja koleżanka, a odzewu nie ma  🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2012 19:23
Do mojej koleżanki też nie odpisali 😉
do mnie też  🙄
no mojej koleżance kazali zostawić wodę, w dniu, kiedy był prezydent.  🤔wirek:


Chodziło o bezpieczeństwo  😉
dobrze chociaż, że nie jestem jedyna  😉
ale z drugiej strony szkoda, bo już coraz mniej czasu.
no cóż, mam nadzieję że na dniach dostaniemy odpowiedzi  😉
scarlett Dziękuję  :kwiatek: a są jeszcze jacyś poboczni że tak powiem sponsorzy?
mi też zabrali wtedy wodę, myślę że to przesada  🤔

ps. Misskiedis nie zmieniałam nicka ^^ (Nawet nie wiedziałam że tak się da 😉 )
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
14 lutego 2012 22:47
scarlett Dziękuję  :kwiatek: a są jeszcze jacyś poboczni że tak powiem sponsorzy?


na stronie Cavaliady w zakładce organizatorzy jest tylko MTP i PZJ. i chyba to na razie tyle, bo z tego co wiem, to tylko MTP mają być sponsorem.
(ale oczywiście mogę się mylić. jak coś poprawiać mnie.)
Ja pamiętam w zeszłym roku jak był pan prezydent  😁 wchodziłam ze stajni na torwar i nic nie wiedziałam o tym że prezydent jest to opierdzieliłam tego bogu winnego faceta że każe mi wszystko z torby wyjmować.. aparat sprawdzać  🙄 ale wtedy niestety byłam zestresowana xD bo konie nie nakarmione ani nic a za 30 min. pokaz  🙄 ( po tem dowiedzialam sie że pierwszy idzie słynny Lorenzo i horse men team 🙄 ) a konie były już w bryczkach myślalam ż pan Piotr tych wszystki ludzi zastrzeli  😁 Wyobrażacie sobie ok 6 maratonówek i jeden 4 konny powóz plus jeszcze perszerony w tramwaju  👀 nie bylo nigdzie miejsca xD a jeszcze konie lorenza  😁
Ja pamiętam w zeszłym roku jak był pan prezydent  😁

A nie pani Prezydent- Hanna Gronkiewicz- Waltz?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 lutego 2012 08:21
Edytka wiem, wiem, że przy karnetach można wchodzić i wychodzić ile się chce, no ale weźmy pod uwagę, że mogą być osoby, które przyjdą tylko na 1 dzień  😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
15 lutego 2012 08:23
Ashtray chodzi o Komorowskiego, był na pewno jednego dnia na Torwarze, chyba była to niedziela i rzeczywiście wszystko wtedy bardzo sprawdzali 🙂
Gru tak ;/ był ostatniego dnia.. ma nawet zdjęcia z Mściwojem ( jak była dekoracja) i dostał nawet flo  😁
A ja moje żarcie wniosłam właśnie w niedzielę. Jestem mistrzem  😎
http://cavaliada-waw.mtp.pl/pl/

już prawie wszystko jest 😉
Czy wiecie gdzie są propozycje zawodó skokowych???
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
15 lutego 2012 17:52
Ja pamiętam w zeszłym roku jak był pan prezydent  😁 wchodziłam ze stajni na torwar i nic nie wiedziałam o tym że prezydent jest to opierdzieliłam tego bogu winnego faceta że każe mi wszystko z torby wyjmować.. aparat sprawdzać  🙄 ale wtedy niestety byłam zestresowana xD bo konie nie nakarmione ani nic a za 30 min. pokaz  🙄 ( po tem dowiedzialam sie że pierwszy idzie słynny Lorenzo i horse men team 🙄 ) a konie były już w bryczkach myślalam ż pan Piotr tych wszystki ludzi zastrzeli  😁 Wyobrażacie sobie ok 6 maratonówek i jeden 4 konny powóz plus jeszcze perszerony w tramwaju  👀 nie bylo nigdzie miejsca xD a jeszcze konie lorenza  😁


Pamiętam ten tłum 😀 Ja Was podziwiałam, żeście o ogarnęli..:p choć nie tylko Was tamtego dnia coś trafiło.. cały dzień przecież taki był.
Nieciekawie z programem... zdecydowanie za mało ujeżdżenia i to do tego w sobotę tak w środku dnia... 🤔
scarlett szukałam na stronie ale nic więcej nie było, tak czy siak wielkie dziki  :kwiatek:
Konkursy zaprzęgów 😍 ja już chyba tylko po to chodzę 😀
[quote author=PinkPanther link=topic=84293.msg1303743#msg1303743 date=1329259928]
Pamiętam ten tłum 😀 Ja Was podziwiałam, żeście o ogarnęli..:p choć nie tylko Was tamtego dnia coś trafiło.. cały dzień przecież taki był.


Dzięki 😉 jakoś daliśmy rade .. choć łatwo nie było xD A to prawda że cały dzień :/ Na początku też było fajnie jak rozdawali pianki  😜 miałam tego tyle w domu że jak zobacze pianke to chyba zwymi***je  :/
Burza, hehe ja też, wymysliłam sobie, że ide tylko w sobote, ale tu widze, że w niedziele tez są zaprzęgi i kusi, oj kusi 😀
no mojej koleżance kazali zostawić wodę, w dniu, kiedy był prezydent.  🤔wirek:

bo to mogła być BOMBA! 😀

[quote author=konwalia link=topic=84293.msg1303299#msg1303299 date=1329244839]
no mojej koleżance kazali zostawić wodę, w dniu, kiedy był prezydent.  🤔wirek:


Chodziło o bezpieczeństwo  😉
[/quote]

Ja tez miałam taka sytuacje ale inaczej było.
Bo przeszukiwali torebki i u mnie nie było to na zasadzie zostawienia wody,
tylko baba z ochrony mi ja wyjęła z torebki i wyrzuciła,  🤔wirek:
a miałam 2 picia. Byłam strasznie wściekła.
Nic sie nie zapytała, ani nic tylko wyciągnęła z torebki i bach do kosza.  👿
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 lutego 2012 08:06
mi najbardziej w pamięci zostało to jak na Torwarze 2011 wszyscy chodzili z eskadronami  😁
ale było fajnie 🙂 Te psiaki skaczące  😜
ja też czekam na info o wolontariacie,
chyba u Carmen zapał prysł.

Program pokazowy mało ciekawy, o Lorenzo możecie zapomnieć.........
On o nas chyba nie może zapomnieć 🙁

Ciesze się że dogadaliście się co do sektora i że temat kokardek i wstążek zakończony.

Działaj Carmen
gdzie można zgłaszac sie na wolontariat?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
16 lutego 2012 19:46
ja dostałam wiadomosc z wolontariatu a Wy ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się