Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Że trzeba przemyśleć dobrze kto, do czego i na jaką okoliczność ma je założyć. Trzeba by się ubrać tak, by nie było kiczowato. Bo buty są na granicy kiczu.
Pursat to są te asymetryczne? Napisz czy wygodne, jak dojdą. Chodziły (i nadal mi chodzą) intensywnie po głowie.
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2012 20:04
cieciorka, nie ma sprawy, choć rzadko bywam w stacjonarnych, a jak już to najczęściej w Z., ale będę mieć to na uwadze. 😀

ashtray, asymetryczne. 🙂 Ok, dam znać. 😀
Psycha, myślę, że powinnaś przemyśleć, czy to buty dla 12sto latki  🤣
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
13 lutego 2012 08:42
honey

ja jestem pewna, że nie są  😉
więc dlaczego pytasz?
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
13 lutego 2012 15:10
cavaletti już nie ważne 🙂
mi się te buty bardzo podobają ale wykorzystałabym je do typowego rock`n`rollowego stylu  🙂
moja przyjaciółka ma te: http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/00/28/80/2100288063  😍
piękne są, ale brudzą się niesamowicie szybko :/
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
13 lutego 2012 19:12
białe buty to nie dla mnie -,-.

Po tygodniu miałyby czarny kolor :P
ja mam jedne reeboki białe i są w miarę czyste, łatwo się je czyści, więc jeszcze jakoś wyglądają, a tyram je niemiłosiernie, bo to moje ulubione buty  💘
majek   zwykle sobie żartuję
13 lutego 2012 19:30
http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/00/28/80/2100288063  😍


Tak, już wiem, dlaczego ten wątek nazywa się `nic nie poprawia humoru`
Obśmiałam się
efeemeryda   no fate but what we make.
13 lutego 2012 23:08
sądziłam, że na myszkach miki się skończy, dopóki nie zobaczyłam co jeszcze wymyślił jeremy scott... zbankrutuje jak nic  😜

a wszystko przez Was i ten wątek  🤬
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2012 23:11
gdzie znajdę różne śmieszne, ciężkie, dziwne buciory? (i żeby nie zabijały ceną)
Ja uwielbiam różne dziwne, ciężkie buciory i niestety zmartwię cię, ale one wszystkie zabijają ceną.
Są robione ze skóry, często metalowe wkładki wewnątrz, a wszelkie dziwactwa na nich, to tylko dodatkowa praca dla producenta. Więc i cena w górę.
Ja przynajmniej nie widziałam jeszcze ciężkich, porządnych buciorów tanio.  🙁 Nieporządnych też nie widziałam.
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 lutego 2012 08:17
Ja też szukam buciorów, a nie bucików, z tym, że moje za nic nie mogą być ciężkie, bo moje stawy kolanowe tego nie zniosą. W październiku w deichmanie kupiłam moją bucikową miłość, która już w styczniu zaczęła się rozłazić i oddali mi pieniążki. Wszystko fajnie, tylko ja nadal tęsknie za tamtymi butami  🤔wirek: i nigdzie nie mogę znaleźć podobnych  😕
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lutego 2012 13:44
Ja przynajmniej nie widziałam jeszcze ciężkich, porządnych buciorów tanio.  🙁 Nieporządnych też nie widziałam.

no właśnie. ale nic, na razie mi się nie śpieszy, będę sobie przeglądać oferty, może coś fajnego się trafi 😉
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/czolenka_6780_orange_blue.html kocham je !! Szkoda tylko że one podnoszą o 14 cm a ja mam 176 cm :<
Kastorkowa widzialam na zywo i powiem, ze troche przykuwaja uwage, ale mimo wszystko mysle ze na zdjeciu wygladaja lepiej niz na nodze.
takze dla mnie nie zrobimy takiego szalu na zywo. takze nic nie tracisz :P
Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie są te wszystkie modele Conversów dostępne w USA? Bo to, co można kupić u nas, to czasami nawet nie są resztki.  🙄
honey- firma River Island puszczała ostatnio różne buciory ( a także np Fly London) i te ich buciory są BARDZO leciutkie. Aż dla mnie za leciutkie. W noszeniu wręcz jak kapcie. Ale niestety...cena nie jest niska. Portfel kwiczy i wywraca się na drugą stronę.  😉
Fakt, że NIE rozwalą się tak szybko jak te kupowane w deichmanie i jest to inwestycja na długo, bo jakość jest rewelacyjna, ale kasa....
Gdzie w Pl można kupić adidasy jeremyego scota? Macie jakiś pewny sklep internetowy? Bo na allegro kupić oryginalne raczej ciężko😉
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2012 10:46
Raczej nigdzie. 😉
tunrida, jak się wzbogacę w wakację, bo obecnie nie mam pracy, to się rozpieszczę jakąś parą. Obiecuję to sobie co roku  😎
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
15 lutego 2012 12:18
a to moje nowe buty 😁 [url=http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail_zoom?$im=877024_P&$sh=877024_P&defaultImage=default_dsd]klik[/url]
Gdzie w Krakowie dostanę kalosze? Najlepiej z taką klamerką na cholewce, chętnie kolorowe i poniżej 100zł?
Potrzebuję bardzo pilnie!
pucus27, mam to samo  :emota200609316:
Altiria, w Polsce nawet nie ma jednej tysięcznej tego co w USA... A najwięcej jest jak zwykle na allegro 😉
Karina, uderz na tandetę. Na jesień widziałam przecenione po 60zł.
Szukam wysokich, ale w miarę stabilnych butów na imprezę. Myślałam o litach, ale nie mogę się przekonać- mam wrażenie, że będę w nich wyglądała jakoś dziwnie. Macie jakieś inne pomysły na takie buty? Co myślicie o litach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się