Howrse gra :)

Poseidon's Horseshoes
x 3
Piece of Cloud
x 3
Helios' Ray
x 2
Medusa's Blood
x 1
Water of Youth
x 1
Chronos' Timer
x 1
Artemis' Arrow
x 1

Mam na wymianę na angielskim za coś na polskim 🙂

konik66 ja mogę, na italiano
helios za 2x podkowy? 🙂 mogę też dać dwie orchidee lub puszkę/2 puszki 🙂
Miałby ktoś do sprzedania na com (a najchętniej pożyczenia z zastawem w postaci jednego z moich jednorożców...) konia, który wygrywał rozety w westowych zawodach?
Koń do zwrotu po 10 dniach, a ja chętnie odwdzięczę się jakimś przedmiotem z czarnego rynku...
Nawet mój największy skiller... arabka z 1800 w umiejętnościach jakoś się w nich nie łapie i chwilowo wymiękam z tym zadaniem...

Jeśli nikt nie ma/nie chce, to w ramach pocieszenia prosiłabym chociaż o informacje jakie dokonanie pojawia się po tym z rozetą i co można za jego zrobienie dostać
estena   Wariat nad wariaty.
15 lutego 2012 17:38
Mógłby mi ktoś złożyć gratulacje ? Potrzebne do dokonań 🙂
Odwdzięczę się tym samym  :kwiatek:
nick na howrse.pl -> estena
Pogratulowałam ; )
estena   Wariat nad wariaty.
15 lutego 2012 17:51
Dziękuję dobra kobieto 🙂😉 Zaraz się odwdzięczę 😀
co się stało z dokonaniami po ostatniej aktualizacji gry? pozmieniały się? coś mi nie gra, wcześniej było inaczej, i wcale nie mówię o western
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 lutego 2012 18:44
Właśnie mi też się wydaje że jakieś inne są 👀
ale że co dokładnie?
Diamond
x 10
Black Orchid
x 3
Ploutos' Parchment
x 3
Croesus' Fortune
x 2
Helios' Ray
x 2
Pandora's Box
x 1
Morpheus' Arms
x 1
Horn of Plenty
x 1
Philotes' Stroke
x 1
Apollo's Lyre
x 1
Artemis' Arrow
x 1
Poseidon's Horseshoes
x 1
Medusa's Blood
x 1
Fertility Wand


Takie rzeczy mam do wymiany za coś na pl, najchętniej za to samo, ktoś reflektuje?  😁
Ja mam zupełnie trzy inne dokonania niż wczoraj. 🤣 Więc mam pytanie, a właściwie dwa: ma ktoś może na sprzedaż klacz w ciąży? I kogo mogę zaprosić do znajomych?
w poniedziałek będę mieć romans w sprawie HoPa i diamentów 🙂 (o ile zadowoli cię kupon za HoP 🙂😉
Inne sa dokonania...widze u siebie. O co chodzi z tymi zawodami z 20 cielakami? bo szukam i maksymalnie znalazłam z 11 cielakami.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 lutego 2012 20:29
Może masz za słabego konia i potrzebujesz wyższych zawodów albo akurat nie ma zawodów na takim poziomie? Na pl jeszcze stosunkowo mało zawodów jest 😉
Calore, jasne  😀
heh moja klacz wygrała rozetę w westernie, szkoda że jeszcze nie mam tego zadania ...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 lutego 2012 20:50
A ja się nigdy tymi rozetami nie interesowałam, do tego są specjalne zawody? 👀
Kogo mogę dodać do znajomych? Potrzebuję do zadania!
mnie, o ile już nie masz, nick jak tu 🙂
Misskiedis muszą mieć powyżej 75% prestiżu
Qentica eh, coś mi się machnęło i nie kupię kuponu w poniedziałek, a diamentów nie można wymieniać. przytrzymasz dla mnie tego HoPa do następnego poniedziałku?
Jest ktoś w stanie podarować mi rzepę 😡 ?
potrzebuje do zadania. Login Jiska
Calore ok, tylko się przypomnij na wszelki wypadek  😉

Jiska - rzepka poszła  🙂
Qentica super dziękuje 🙂
edit.Kolejne zadanie...jest ktoś w stanie odkupic ode mnie konia za 10.000 eqs? oczywiscie potem konik wraca do mnie a kase oddaje. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lutego 2012 17:23
Potrzebuję konia powyżej 25 lat z zerowymi umiejętnościami, pomoże ktoś?  :kwiatek: W zamian mogę dać konia na kupon(durna pomyłka... miał już 21 lat, OM i przypadkiem nacisnęłam lekcję...  😵 )
Powyżej 25 roku życia umiejętności konia bez kamienia filozoficznego zaczynają zanikać 😉

Więc jeśli jest to kwestia jednej lekcji powinno wystarczyć jedno, dwa postarzenia pow. 25 lat.

Ja do zera dociągnęłam konia który miał 70 w umiejętnościach
Ponawiam pytanie o kogoś do znajomych i klacz w ciąży na sprzedaż. :kwiatek:
szukasz znajomego? mnie możesz zaprosić 🙂 nick jak tu
Poszło zapro, dziękuję. 🙂
Tez ponawiam pytanie 😉 Kolejne zadanie...jest ktoś w stanie odkupic ode mnie konia za 10.000 eqs? oczywiscie potem konik wraca do mnie a kase oddaje.
Jiska ja mogę  😉 wystaw na Jekaterina
Jekaterina juz poszedł 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się