Końska rewia mody cz.VI (2012)

wątek zamknięty
Na gniadą (bo chyba takową posiadasz) chyba fajniej Niciak z granatowymi nausznikami, aczkolwiek sama bym nie ubrała bo pasiakowe czapraki do mnie nie przemawiają  😉
wątek zamknięty
domcia406, jak pięknie!!!!!!
wątek zamknięty
Dramka, jak dla mnie niciak będzie super, chociaż nie jestem entuzjastką pasiaków  😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2012 17:58
Dramka,
Pierwszy!
Klasyczna elegancja, pasiaki takie "krzyczące"... ;-)
wątek zamknięty
Dramka, niciak 😀
domcia406, teraz widzę i naprawdę fajnie w tej fuksji 🙂
wątek zamknięty
Dramka pasiak. Ma większy akcent granatu, a w Royalu taka jest tylko lamówka. Pozatym pasiak jest ładniejszy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2012 18:11
domcia, super w Fuksji! 🙂

Dramka, a mnie się bardziej podoba brillant 🙂 Tyle że z jakością u niego kiepsko.

borkowa, jak dla mnie najlepiej kolor oddaje 2 zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Livia ogromne  :kwiatek:
Dramka brillant, pasiak jakoś do mnie nie przemawia  😉
wątek zamknięty
Nikitaa powinny pasować. Chociaż po tych sklepowych zdjęciach różnych rzeczy można się spodziewać🙂
Burza, gabb., Livia Bardzo dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dramka brillant.  A jakie ochraniacze do tego? 👀



edit:
to i ja mam pytanie:
jakie owijki najlepiej do brillanta wine?
negro i podkładki białe
wine i podkładki białe
czy owijki creme?

Jakoś dziwnie wyszedł ten brillant (tak blado) na fotce, ale o co chodzi wiadomo 😉
wątek zamknięty
ochraniacze mam eskadrona nougatowe  🤔

Doszłam do wniosku że pasiak nie pasuje starej babie  😡
wątek zamknięty
Dramka, a nie masz białych albo granatowych?? chyba miałaś takie ładne granatowe...
wątek zamknięty
Mam na oku perłowy z logiem stubbena i granatowa lamówka  😎
wątek zamknięty
akzzi blado, bo brillanty wine blakną i odbiegają kolorem od owijek. Ja zakładałam do mojego wine owije creme i tak to wygląda:
wątek zamknięty
Dramka ale ja pytałam o ochraniacze...😉

Atamanka tyle tylko, że on jeszcze nie był używany nigdy. I ma taki piękny głęboki kolor a na zdjęciu wyszedł jak uzywka..
wątek zamknięty
A, no to chyba że tak 😉 W takim razie spróbowałabym wine z białymi podkładkami, lubię, jak wszystko jest pod kolor. Tylko wtedy odcień musi się idealnie zgadzać.
wątek zamknięty
akzzi negro  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 lutego 2012 19:10
Dramka brillant.  A jakie ochraniacze do tego? 👀



edit:
to i ja mam pytanie:
jakie owijki najlepiej do brillanta wine?
negro i podkładki białe
wine i podkładki białe
czy owijki creme?

Jakoś dziwnie wyszedł ten brillant (tak blado) na fotce, ale o co chodzi wiadomo 😉



przeciez nie było kolekcyjnych owijek wine 👀
wątek zamknięty
ale to nie są kolekcyjne 😉  ale są identiko jak brillant, który jak już pisałam strasznie blado wyszedł na fotce.
wątek zamknięty
[quote author=cudna_11 link=topic=79630.msg1275671#msg1275671 date=1327577857]
Czy ktoś z was ma może owijki API bordowe ????

bo chcę dopasować do eskadrona burgundy i nie wiem czy bedą dobre.

Podłączam się do pytania, bo też się zastanawiałam czy będą pasować.
[/quote]

cudna_11, odpowiem Ci tutaj, bo może jeszcze ktoś będzie zainteresowany. Postanowiłam sama spróbować czy owijki pasują i je zamówiłam. One mają trochę ciemniejszy odcień, ale to ta sama "grupa" kolorystyczna. Nie jest to idealne dopasowanie, chociaż wydaje mi się, że w dziennym świetle będzie okej.

Zdjęcie (zrobione z lampą):
wątek zamknięty
Skoro jesteśmy w temacie owijek - jakiś odpowiednik eskadronowych owijek do cottona yellow (roayl-navy)?  👀
wątek zamknięty
Fin moim zdaniem pasują super.

Swoją drogą takie zdjęcia powinny trafiac do szmaciarni, by ktoś mógł łatwo znaleźć zamiennik.
wątek zamknięty
fin -  super pasują owijki 😉)) myślę, że naprawdę jest to dobry zamiennik


ja mam łezkę burgunda i też już zamówiłam właśnie te owijki 🙂

nie dość ze kolor fajny to o długość, bo eskadrony 3,5 a ja potrzebuje 3 m 🙂
wątek zamknięty
Navy na żywo, burgundowa lamówka kompletnie nie rzuca się w oczy.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 lutego 2012 19:56
ale to nie są kolekcyjne 😉  ale są identiko jak brillant, który jak już pisałam strasznie blado wyszedł na fotce.

to sa standardy? mam je i mialam brillanta wine roznia sie sporo
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 😀 wiosną, jak będzie zielono, zrobię zdjęcie swojej kolekcji na zewnątrz i wtedy wrzucę do szmatoholików, a na razie tylko takie poglądowe wstawiłam. Często staram się dobierać owijki innych, tańszych firm, a faktycznie może komuś się przydadzą takie informacje o zamiennikach 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 lutego 2012 20:39
Domcia406 ciekawie  😉 ja nie jestem wielbicielką tego koloru osobiście, ale u Was wygląda ok! Kobył śliczny!
Dramka cóż to za pytanie? Of kors brillant  😜 jest piękny, będzie na Twoich gniadulcach wyglądał obłędnie. Zastanawiałam się dlaczego sprzedajesz taki piękny czaprak, który by był super na zawody! Klasyczny i piękny czaprak  😍
borkowa. teraz koleżanka kittkaja wrzuciła fajne zdjęcie(porównanie) i tam super są oddane kolory! Zobacz klik
fin wrzucaj do galerii! Na pewno pomoże wielokrotnie ludziom 😉
Burza pewnie to powód trochę ciemnego zdjęcia że komplet nie wygląda tak fajnie jak na zdjęciu stajennym. Ale na żywo musiał wyglądać bardzo fajnie  💘

Zairka ja mam standardy do ruby, i on wcale nie jest winny. więc masz rację 😉



wątek zamknięty
Juliadna Dzięki. Teraz poluje na jakiś ładny granat, albo zieleń dla niej  😀iabeł:
wątek zamknięty
juliadna, wiesz aparat taki normalny a nie jakiś mega wypas, ale generalnie z daleka zanika czerwona lamówka. Klasyka i tyle 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.