tragiczna śmierć dziecka

na TVN 24  pokazują pogrzeb
Mi już to wszystko nie mieści się w głowie..

Złota Nie wiedziałaś że w takim bogatym kraju żyjesz?  😁

A Pan który na darmo siedział i w miedzy czasie stracił wszystko (żone, firmę itd) powinien dostać odszkodowanie.
na TVN 24  pokazują pogrzeb

Ciekawe czy etap rozkładu ciała dziecka też będą pokazywać?
[quote author=marysia550 link=topic=84018.msg1304372#msg1304372 date=1329314807]
na TVN 24  pokazują pogrzeb

Ciekawe czy etap rozkładu ciała dziecka też będą pokazywać?
[/quote]
Na pewno to widzów TVN nie ominie.
A więc matkę wypuszczono dopiero po pogrzebie.
Oglądałam zdjęcia w necie z pogrzebu i stwierdzam, że albo ten ojciec to cyborg, albo jest zadowolony z zaistniałej sytuacji.
No normalnie nie widzę innego wyjścia.
Myślę ze jedno i drugie jest zadowolone. Dziecko było tylko ciężarem.
pokazywali takie migawki z całego przebiegu sprawy i powiedziałabym, że wręcz miał cyniczny uśmieszek na twarzy.
"Jednak wbrew prośbom rodziny Magdy wielu uczestników pogrzebu filmowała uroczystości prywatnymi kamerami i telefonami komórkowymi. "  🤔
Mnie się to w głowie nie mieści.
pokazywali takie migawki z całego przebiegu sprawy i powiedziałabym, że wręcz miał cyniczny uśmieszek na twarzy.

Ja to się wstydziłam tak wprost to napisać, ale też się pod tym podpisuję.
Przecież Rutkowski podejrzewał że ktoś musiał jej pomagać, bo nie byłaby w stanie sama udźwignąć taki kamień..
poza tym jak Ci co ją znaleźli (matkę) zeznali, ze była nieprzytomna. Wątpię żeby sobie przywaliła aż tak żeby stracić przytomność. Chyba, ze niezła z niej aktorka i wcale nie była nieprzytomna.
Zeznała że sama sie uderzyła w głowe..
Kiedy Rutkowski jej powiedział blefując, że "są świadkowie, którzy widzieli jak położyła się sama na chodniku" to się przyznała- przynajmniej tak "mówiły" media.
Też to słyszałam. Chytry ten Rutkowski  😀iabeł:
Zeznała, że się sama uderzyła, podobno fragmentem płyty chodnikowej 🤔 . Wbrew pozorom trudno sobie samemu nabić guza  w okolicach potylicy(tak żeby stracić przytomność ) trzeba mieć ręce z gumy ,albo ja wiem podrzucić i starać się wleźć pod niego zanim spadnie  🤔 Płyta jest dosyć ciężka.No nie wiem mi się wydaje, że ona chroni męża -albo tak go kocha , albo jest tak zastraszona .
m.indira   508... kucyków
15 lutego 2012 19:16
wiecie co, normalnie mnie rozwaliliście, płytą chodnikowa w głowę, bosz, a może to była kostka brukowa  🤔? bo taka płytka to nie lekka, a podnieść ją na wysokość głowy i uderzyć , no siłka to pikuś, chyba że klękła i wycedziła z bańki w płytkę... poza tym jesli już jakimś cudem by przyzoliła taką płytką sobie w łeb, nie ma bata, na miejsce by jej nie odłożyła, bo pewnie z bólu by zemdlała, skąd wiem na tyle na temat płytek, bo cholera chodnik z wybraków przekładałam i wiem ile to cacko potrafi ważyć...
edit, literówka, chyba się tą płytką uderzyłam sama  👀
eee..tam...bierzesz mały odłamany kawałek, stukasz się lekko w tył, żeby było czerwone kuku albo naskórek zdrapany od kantu płyty i kładziesz się grzecznie na chodniku udając omdlałą.
Powodem smierci bylo skrecenie karku tak?
Z tego co się doczytałam uraz tyłogłowia czyli jak rozumiem uraz tyłu głowy  🤔
uwolniona
Ale fajny artykuł :http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14255452,wiadomosc.html
nic dodać nic ująć
Oglądałyście poniedziałkowego Lisa? - coś cały czas nie gra....Rozumiem, że rozemocjonowany tłum wydaje wyroki opierając się tylko na przekazach medialnych. Ale zastanawiające jest to, że psycholog od spraw karnych w programie na żywo jest przekonana, że sprawa ma drugie dno. Że to nie był nieszczęśliwy wypadek, że takiej historii (napad, porwanie, a w rzeczywistości ukrycie ciała dziecka pod gruzami) nie wymyśla jedna osoba. Że nie dałaby rady zrealizować całego planu i przez 10 dni zwodzić całej Polski - chyba, że ma motyw, np kogoś kryje! Nie słucham w tej całej sprawie opinii ludzi, bo potrafią wymyślić wszystko, łącznie z naznaczeniem przez UFO, ale kurcze, jak o wątpliwościach mówi ktoś taki, to coś w tym musi być...
Dla mnie ta sprawa jest jeszcze mocno niewyjaśniona - pytań więcej niż na początku, tak samo wątpliwości...
Pogrzebu nie oglądałam, mignęły mi tylko zdjęcia w necie..strasznie smutno mi się zrobiło 😕 Nie dziwię się obcym ludziom, że byli na pogrzebie i płakali 😕
to już koniec tej sprawy? wyszła na wolność? ochrona? może pensja?
odszkodowanie 😉
No właśnie ochrona 👀 - zapłaci za to? Może Rutkowski jej ochronę da  😁 za chwilę może wystąpi o odszkodowanie za nie słuszny areszt i straty moralne  😤
Może wypuszczona została na wolność bo jest inny sprawca?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 lutego 2012 09:21
Wypuszczona została, bo zatrzymać w areszcie można tylko w przypadku, gdy podejrzany może uciec i gdy grozi mu od 7 lat więzienia. Jej grozi do 5 lat.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2012 09:22
... i tak nie dowiemy się prawdy 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się