Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 lutego 2012 21:33
Muffinka ja ci obetnę  🤬 , uwielbiam Filipa w tej rozczochranej czuprynce.
Szczerze mówiąc sama mam ochotę Hani obciąć maszynką ale nie tak kruciutko. Ma dwa czubki i w jednym miejscu wytarte włosy, a te które mogłyby przykryć to wytarte miejsce układają się w drugą stronę, wogóle ma straszny nieład na głowie i chyba obetnę na 2-3cm, a do wiosny zdążą odrosnąć.
Euforia pierwsza fota po prostu missstrzostwo świata  😍
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
15 lutego 2012 22:13
ho, ho.. widzę że worek się rozwiązał....
serdeczne dzieki za przejecie się tematem. Przeszłyśmy już kilka kontroli drogowych, i żaden policjant ani policjantka nie zakwestionowali sposobu przewozu Anastazji mimo, ze bacznie się przygladali.
Za to ja widziałam jak dizecko zapięte w szelkach wyfruneło z samochodu przy wypadku. Zatem co za róznica, czy wydasz tysiąc czy 100 na fotelik...
I to głównie miałąm na myśli. Kwestie finansowe i skorelowane z ceną kestie bezpieczeństwa.

NA pocżatku myślałam, zę im droższe, tym lepsze. Tymczasem życie i doświadczenie koryguje spojrzenie.
Pegasuska - ostatnie boskie hihi

Euforia - ale już "dorosła pannica" 🙂 prześliczna jest

Muffinka - Filip jak zawsze wymiata 🙂

1.Nie wiem czy tu wstawiałam to zdjęcie, ale tak sobie oglądam i postanowiłam dodać 🙂
Moja Julka i Marcel 🙂
2. Mała łobuziara 🙂
3. To co uwielbiamy robić 🙂
4. Na placu zabaw (październikowe)
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
15 lutego 2012 23:12
Fajne te Wasze dzieciaki.
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
16 lutego 2012 05:38
cierpik,

O, dżiza... jakie słodkie.

Przypomina mi się, jak bardzo tęsknię za wiosną. Mam już dosyć kurtek puchowych i dzieci opatulonych na cebulkę.
Euforia dlatego właśnie póki co nie mogę się zebrać aby potraktować Filipa maszynką. U fryzjera już raz bylismy, ale prosiłam aby pani tylko wyrównała 😉

Cierpienie dzięki. Julka też boska. Pierwsza fotka śliczna 😍
Dostałam "cynka" od męża Horciakowej  💃  💃 💃

Horciakowa już rozdwojona  💃 💃 💃  Synuś już jest - GRATULACJE!!!  💃 💃 💃 💃
Gratuluję ! ! !
ash   Sukces jest koloru blond....
16 lutego 2012 10:11
Hurrraaa! Gratulacje!!!!! 💃 💃
Gratulacje!
O super gratulacje 🙂
Horciakowa GRATULACJE!!!!! 😅 😅 😅
Horciakowa, gratulacje !!!
Brawo Horciakowa, to czekamy na dwie relacje 😀
Horciakowa gratulacje!  💃
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 lutego 2012 11:40
GRATULACJE  😅
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 lutego 2012 13:15
Gartulacje!  😅
Fajnie jak nas tak przybywa na tym świecie  😀

wiecie co moje dziecko weszło na takie obroty, że nie daje rady biegac za nią. Teraz to chyba najgorszy moment, nie trzyma sie już palca ale nie uytrzymuje równowagi na tyle dobrze żeby mogła przemieszczać sie sama wiec ja musze biegac za nią bo niestety dom nie jest na tyle przystosowany żeby puścić dziecko  na żywioł. Ostatnie dwa dni  to w zasadzie wszystko biegiem, ona chodzić dobrze nie umie , a już biega  😵 😵 😵 , matka juz wyprzęga  😜

Atea mam nadzieję, że twój bobas tak sie nie rozbryka jak już puści palca  😉 😉

edit:
aa i mąż właśnie kupił maszynke do strzyżenia, oj będzie sie działo. Może na mężu najpierw wypróbuję  😁
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
16 lutego 2012 13:20
No gratki, gratki  😅 🏇
😅 gratulacje  😅
💃 Gratulacje Horcia! 😅 😅 😅
HORCIAKOWA!
super! gratulacje!!  😍 😅 😍 😅 😍 😅 😅 😍 😅 😍 😅 :kwiatek: :kwiatek:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
16 lutego 2012 14:48
ho, ho.. widzę że worek się rozwiązał....
serdeczne dzieki za przejecie się tematem. Przeszłyśmy już kilka kontroli drogowych, i żaden policjant ani policjantka nie zakwestionowali sposobu przewozu Anastazji mimo, ze bacznie się przygladali.
Za to ja widziałam jak dizecko zapięte w szelkach wyfruneło z samochodu przy wypadku. Zatem co za róznica, czy wydasz tysiąc czy 100 na fotelik...
I to głównie miałąm na myśli. Kwestie finansowe i skorelowane z ceną kestie bezpieczeństwa.

NA pocżatku myślałam, zę im droższe, tym lepsze. Tymczasem życie i doświadczenie koryguje spojrzenie.


bo pasy trzeba dociagac...w kazdym razie bezkolizyjnego zycia zycze, przyda ci sie. Mam nadzieje ze zycie nie skoryguje ci spojrzenia
Mój mąż ma takie podejście i szlag mnie już trafia. Według niego foteliki są niepotrzebne i najlepiej kupić taki za 100 zł, a w ogóle to dziecko najlepiej wozić na kolanach. I też nie dociągał pasów! Dzięki bogu ma teraz u siebie w aucie Pallasa i tam jest ten przód, tak że przestałam się stresować.
Horciakowa gratki  😅
GRATULACJE!!!! 😅
pokemon mój ma tak samo 😤 i za nic nie mogę wytłumaczyć,że to chodzi o bezpieczeństwo.Chociaż ostatnio i tak zaczął trochę lepiej podchodzć do tego tematu jak pokazałam mu filmiki.
zuza   mój nałóg
16 lutego 2012 15:25
Horciakowa gratulacje !
Horciakowa, congratulations! 😀  :kwiatek: Czekamy na relację...


Coraz mniej tych w dwupaku! Trzymamy kciuki za RaDag i Udorkę  😀

p.s.: U mnie na 6 Asparginach dziennie zdecydowana poprawa, od rana tylko 2 czy 3 betonobrzuchy 😉 Oczywiście polazłam do koni i z psem sąsiadów, bo ja na prawdę nie mogę uleżeć ani usiedzieć w miejscu, no po prostu no-can-do 🙁 Zwłaszcza, jak się dobrze czuję, niech mnie mój A. pasami przypnie? Chociaż on jest raczej zdania, że takie spacerki to mi raczej pomogą, niż zaszkodzą.
Cierpienie boska Jula!!!!

Horciakowa gratulacje 🙂
A! Zapomniałm napisać, że to pierwsze zdjęcie Cierp1enia jest boskie  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się