Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Hej!
Zwracam się z trochę nie końską sprawą. Muszę oddać 10 szczeniaków. Mają kilka dni , do odbioru będą za miesiąc , lecz muszę znaleźć nowych właścicieli do jutra , ponieważ pojutrze właścicielka oddaje je do schroniska . Chce ktoś przygarnąć pieska .? Popytajcie rodziny , znajomych , sąsiadów ..


PS. Na jaki jeszcze wątek mogę to wstawić .?

Do ogłoszeń nie końskich.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
06 lutego 2012 08:41
Orientuje sie ktoś ile biora za pensjonat w Pilchowie?
Witajcie zachodniopomorzanie! 🙂
Czy mamy tu kogoś (oprócz użytkowniczki zielona_stajnia ) z Pojezierza Drawskiego?
Szczególnie interesują mnie wszystkie stajnie i stajenki w promieniu 50 km od Karpna (www.karpno.pl).
Orientuje sie ktoś ile biora za pensjonat w Pilchowie?

w którym Pilchowie, bo są 2 stajnie?? ;-)

Julie strzeszynopitek jest z Pojezierza też :-)
stąd:
http://www.e-agro.pl/starymlyn/
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
06 lutego 2012 12:26
Myślałam o Rancho Pilchowo, bo drugiej nie znam. Ale chętnie bym poznała oferty obu 🙂 Niestety na stronce Rancho nie ma cen.
Na stronie Rancho jest nr telefonu właściciela (Jarek Podolak) - wystarczy zadzwonic zapytać :-)
Słyszałam, że cena oscyluje w okolicy 700 lub 750 zł , ale to informacja z "piątej ręki" - warto więc podptać u źródła o aktualną cenę - moje onformacje mogę być neiaktualne... w drugiej (mojej) nie ma aktualnie miejsc w hotelu...
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
06 lutego 2012 12:42
A na przyszłość ewentualnie jakby były to za jakie pieniądze?
Nie wiem - wszystko zależy od tego kiedy w przyszłosci będą miejsca...
Ceny paliwa (transportu), pasz, ściółki i mediów idą cały czas w górę to i ceny pensjonatów rosną... Poza tym na tę chwilę nikt się nei wyprowadza raczej
Aktualnie u mnie niewiele taniej, niż u Jarka, ale stajnia malutka, hali itp. udogodnień zimowych - brak.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
06 lutego 2012 12:51
Dzieki.
Wizja podam ci informację z pierwszej ręki jeśli jeszcze chcesz, ale wieczorem. 😉
Witajcie zachodniopomorzanie! 🙂
Czy mamy tu kogoś (oprócz użytkowniczki zielona_stajnia ) z Pojezierza Drawskiego?
Szczególnie interesują mnie wszystkie stajnie i stajenki w promieniu 50 km od Karpna (www.karpno.pl).



Ja rodowita Drawszczanka.
W Łobzie jest fajna stajenka  😀
stajenka czy stado?;>
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lutego 2012 11:25
Dooobra, wpadam się tu ogłosić 🙂
Od 24 do 29 lutego jestem w Świnoujściu. Jeśli ktoś z Voltowiczów tam mieszka i chce mieć zdjęcia - chętnie służę pomocą 🙂 Będę się zapewne troszkę nudzić, a marzy mi się sesja na plaży zatem.. Kto zainteresowany niech daje znać! 🙂
O ile dotrzesz, bo na razie kiepsko z przeprawą na wyspę Uznam ;-)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lutego 2012 12:32
Dotrę, dotrę 😉 Najwyżej przez terytorium naszych zachodnich sąsiadów pojedziemy 😉 Co więcej, prezydent Żmurkiewicz mówił, dziś w wyiadzie, że do przyszłego tygodnia powinni dać radę z opanowaniem sytuacji 🙂

Matko, jak ja bym chciała zrobić jeździecką sesję nad morzem!
jak nie zrobisz nad morzem to zapraszam nad zalew - też pięknie ..może plaze nie tak rozlegle ale więcej po wodzie się da pojeździć 😉 ...jak odmarznie oczywiście ;p

tak, ja też rodem ze Szczecina, końsko przeniesiona na wioski nad Zalewem 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lutego 2012 19:36
Jeśli chętna do pozowania, nawet w zimowej scenerii(jeżeli się utrzyma) to myślę, że możemy się jakoś dogadać 🙂 Jednak to dopiero po moim powrocie, czyli już w... marcu 😉 Aczkolwiek wiosenne sesje też są fajne!  😉
o moze w końcu przeniosłabym się na drugą stronę obiektywu... bo mam piękne zdjęcia ...szkoda tylko, że mnie na nich nigdy nie ma ;(

tyle, że najfajniejsze zdjęcia albo jak jest ładny świeży śnieg, albo jak już jest zielono... i otoczenie i światło wtedy najlepsze...
horse_art nad zalewem można jeździc?Nikt się nie czepia?
stajenka czy stado?;>


stajenka, stajenka. Kiedyś było to miejsce stadem ogierów, teraz natomiast jest wielgachna stajnia, w której odbywają się zawody, są też jazdy, można wykupić karnet 🙂
Ale więcej dowiesz się na miejscu 🙂
Gillian   four letter word
18 lutego 2012 10:09
Again, zrobili tam w końcu jakiś padok czy dalej pozostaje tylko kawałek za stajnią z kupą gruzu na środku? to, co właściciele zrobili z były stadem to jest po prostu poezja, jak weszłam to mi szczęka opadła i długo długo podnieśc nie mogłam 🙂 jak spytałam o padokowanie to Pan zrobił tak -->  🤔 co?
Witajcie zachodniopomorzanie! 🙂
Czy mamy tu kogoś (oprócz użytkowniczki zielona_stajnia ) z Pojezierza Drawskiego?
Szczególnie interesują mnie wszystkie stajnie i stajenki w promieniu 50 km od Karpna (www.karpno.pl).



Zależy czego szukasz.
Niedaleko masz Bonin w którym jest na dziś 5 stajni z czego 2 duże-Ola Lusina i stary ZT Łobez (teraz chyba kłusaki tam mają). Trochę dalej jest jeszcze Mołdawin. No i Łobez-stajnia z pawdziwego zdarzenia 🙂
Gillian   four letter word
18 lutego 2012 11:00
ktoś w ogóle słyszał o pożarze w Boninie? spaliła się jedna ze stajni i 4 konie. Jakoś tak przeszło bez echa...
Gillian, obiecuję Ci, że się dowiem, bo mój Szwagier mieszka 20 metrów przy tej stajni .
  😎
Chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś małe stajnie w pobliżu Kołobrzegu gdzie można za niewielką opłatą wstawić źrebaka. Najlepiej jakby to była jakaś łąka albo przydomowa stajnia , w której ktoś szuka towarzystwa dla swojego konia.
Z góry dziękuję za pomoc.  :kwiatek:
Może nie w pobliżu Kołobrzegu, ale koło Drawska Pomorskiego jest takie miejsce, mogę na pw wysłać namiar. 😉
Też o tym myśleliśmy , ale właścicielka chce jednak coś bliżej..
Gillian   four letter word
22 marca 2012 21:28
Sonkowa, a jakie ceny wchodzą w grę? normalne pensjonatowe?
eh...myśle że to dobry wątek - bo lokalny...
potrzebuje kogoś kto przez najblizsze 2-3 tygodnie kto poprzyjeżdża i polonzuje mi 1 konia w dni powszednie +/- weekend tak łacznie najlepiej min 3 x w tygodniu....(ale i 1 czy 2 mnie poratuje) potem też chętnie, może być rzadziej ...
mam straszny zapie... w pracy, a konia musze przygotować kondycyjnie do rajdu. koń b. dobrze umie się lonżować - wiec za duzych umiejętności czlowieka nie potrzeba 😉

odwdzięczę się jazdami, terenami, rajdami, szkoleniami, moge udostępnić do jazdy nawet w wakacje
(np. pozyczyć konia na rajd, szkolenia w pl i niemczech ktore co jakis czas organizuje(tak co mieś. minimum). mam kilka kopytnych pod siodło i do bryczki ;]) później będę miala juz wiecej czasu żeby się ta osoba zająć 🙂
mozliwośc galopów po plaży i innych takich bajerów 😉

koń stoi w wiosce przed Trzebieżą, dobry dojazd autem, ale i komunikacją zbiorową - busiki, LS. z Polic jadą jakieś 15 min (ok10 z Jasienicy gdzie jest koncowy 101).

możecie jakoś pomóc?

sadziłam, że miałam taką osobę - wydawała się bardzo konkretna, odpowiedzialna itd... no ale niestety...
przyjechała ze mną, pojezdzila, przyjechała raz sama, potem coś jej wypadlo, znow ze mną i wiecej się nie pojawiła nawet nie informując.... ja wszystko rozumiem, że komuś coś wypadło - ale musze wiedzieć jak ktoś się umawia a nie przyjedzie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się