produkty ANKY

lovely jutro zakładasz mój pad, ja już nie wiem czyja to wina: siodła, konia (na 2 różnych koniach, pod 2 róznymi siodłami się wysuną, ale na początku ładnie leżał) czy moja 😤
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 grudnia 2008 19:43
Co do wyjezdzania to trzeba sobie samemu wyczuc jak siodlac, zeby bylo dobrze.
korsik- a pewnie  🤣 ale owije też  😎
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 grudnia 2008 20:12
Lovely jeszcze jakiś zakładzik zrób typu jak się przez godzinę nie wysunie to komplet Twój  😁 😁 😁 😁

hehee, efka dobry pomysł  😁 😎
korsik słyszysz / widzisz?  😁
haha  🤣
efka nie podsuwaj tu takich pomysłów, bo Natka jeszcze zdolna coś takiego zrobić 😉
poprubuje jeszcze jakoś inaczej siodłać (nie wiem jeszcze jak  🤔 ale popróbuje) i jak się nie wysunie to może jakiś kupie  😅
ten oóbood jest śliczny  💘
karola- pewnie ze zdolna  😎
wara od mojego oxblood'a  😁 😀iabeł:
W Lamri podstawowe kolory padów w promocji po 149 😉
aaaaaaaaaa to jest najpiękniejszy kolor padu jaki widziałam  😍


taki sam jak moj o ile dobrze widzę...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 grudnia 2008 12:02
haha  🤣
efka nie podsuwaj tu takich pomysłów, bo Natka jeszcze zdolna coś takiego zrobić 😉
poprubuje jeszcze jakoś inaczej siodłać (nie wiem jeszcze jak  🤔 ale popróbuje) i jak się nie wysunie to może jakiś kupie  😅
ten oóbood jest śliczny  💘


najważniejsze to moim zdaniem: dużo padu z przodu, no i dziubek pod przednim łękiem 🙂
Sznurka  mi sie wydaje ze to ten sam , szczerze  zazdroszcze  😉
efka- nie wyjechał  😁 😅
korsik- własnie straciłaś padzik  😂
nie no zart  🤣
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
18 grudnia 2008 09:54
ja mam Anky chabrowy.
kupiłam używany i nieco skurczony... dziwne, taka jakość a skurczył się w praniu?
moze jakis ludź go wygotował;]
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 grudnia 2008 10:33
efka- nie wyjechał  😁 😅
korsik- własnie straciłaś padzik  😂
nie no zart  🤣


heheheheh bierz nie pytaj :P
To ja dorzucę - ponieważ dopiero się dorobiłam - zdjęcia Czardasza w nowej Ance.
(Bo my niestety możemy się ostatnio lansować tylko z kantarach i ochraniaczach  :hihi🙂

😁
sierka- ślicznie 😉
jaki to kolor?
Z kolekcji:

kolor chyba: kiwi/china 😉
Sluchajcie, czy to prawda, ze nastepna kolekcja ma byc rowniez w wersji wszechstronnej/skokowej ??
Z tego co słyszałam niedawno od przedstawiciela ANKY, to prawda 😉
Sierra, dzieki za info.
No to super.... tylko moj portfel ucierpi. Na razie sie wstrzymywalam tylko dlatego, ze kroj padow nie podobal mi sie pod skokowka.
Sluchajcie, czy to prawda, ze nastepna kolekcja ma byc rowniez w wersji wszechstronnej/skokowej ??
Z tego co słyszałam niedawno od przedstawiciela ANKY, to prawda 😉


Co??????  😅  Ciekawe jak to będzie wyglądało, mój portfel pewnie też ucierpi
ojć... no to mój portfel też ucierpi jeśli to prawda.... ale szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać tej kolekcji🙂 Mam nadzieję, że kolorki jakieś fajne będą😉
Gillian   four letter word
26 grudnia 2008 11:23
Z tego co słyszałam niedawno od przedstawiciela ANKY, to prawda 😉


O BOŻE... tylko nie to...  😜  :emot4: 

i tak muszę soie kupic wersję ujeżdżeniową najpierw  🤔wirek:
a wiadomo kiedy już coś będzie można zobaczyć?? Ehhh pewnie trzeba będzie część rzeczy sprzedać żeby się na nowo obkupić:P
Ciekawe jak będzie wyglądał pad w wersji skokowej. Aktualnie wsadzam pad pod skokówkę i nie narzekam.
A dzisiaj do mojej rodziny Anek, dołączyła czekoladowa Anka.  😍

Oj chyba osiodłam i zawinę Czardaszka, ot tak, żeby się nacieszyć jej pięknym kolorem w słoneczku a nie w folii.  😜 Tak na minutkie, ino do zdjęcia!  😜 😁
Lena a masz może zdjęcia takowego padu pod skokówką'? byłabym wdzięczna
Mam Pad Anky i jest rewelacyjny bo kupiony na Paradzie Jeździeckiej ,a tak na serio firma Anky ma świetne oglowia
Akurat o ogłowiach słyszałam same kiepskie opinie-że nie są warte swojej ceny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się