konie małopolskie

Montana masz zdjęcie całego Rudego? -wstaw proszę!!!
Hai bej nie jest po Berlinie, w zyciu-obydwa Beje są Elsingowe(po arabskim og.Elsing)
Psalm jest po Sekstansie-do bejków z głową mu daleko
Montana, którego seniora będziecie kupować za rok? 😉 jednak starsze konie mają to coś w sobie
katasza Bronka jest ogólnie koniem bdb przyswajającym paszę, więc dużo jej nie trzeba. Dostawała do owsa po miareczce CornMusli z Marstala, lucernę, witaminy. Do tego trafiła na okres wiosenno-letni więc zasilała się ładną trawką 😉 Treningi skokowe 2x w tyg, ujeżdżonko, 1x w tyg jeździliśmy na interwał, na lonży po karierze rekreantki nienawidzi chodzić  😉 wystarczy zobaczyć co koniowi sprawia przyjemność i mu w tym troszkę pomóc reszta już jakoś idzie
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
16 lutego 2012 12:15
montana gdzie można kupić taki naczółek jak ma Hai Bej  😍
to już jest chyba towar deficytowo-oldscoolowy. Jak chciałam taki kupić to nigdznie nie było i w końcu zrobiłam sama :p
dokładnie-robi się taki w 5 minut kolorową taśmą z castoramy 😀
a nie to ja byłam bardziej profi...poszłam do pana kaletnia od torebek, powiedziałam "panie daj pan jakieś skrawki paseczki" i dał i zrobiłam 🙂

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
16 lutego 2012 14:31
dziewczyny ale ja nie mam cierpliwości to takich robótek 🙂 z chęcią bym zakupiła 😉
montana to jest Huanita o: Lubań m: Honda 🙂 ur. 1997 także trochę latek ma ale zachowuje się jak 7 latka xD
O rany, też jeszcze gdzieś mam taki naczółek po mojej małopolance 🙂

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o ogierze Patryk i jego potomstwie?
Montana masz zdjęcie całego Rudego? -wstaw proszę!!!


powiem szczerze, że narazie mam tylko kilka zdjęć, jak dorobię to wrzucę



[quote author=Karla🙂 link=topic=98.msg1305234#msg1305234 date=1329376586]

Montana, którego seniora będziecie kupować za rok? 😉
[/quote]

mąż mówi, że za rok Emetyta 😉

montana to jest Huanita o: Lubań m: Honda 🙂 ur. 1997 także trochę latek ma ale zachowuje się jak 7 latka xD


pokazuj więcej zdjęć !

montana gdzie można kupić taki naczółek jak ma Hai Bej  😍


też je lubię, szukałam i trafiłam, udało mi się kiedyś od kogoś zakupić


a nie to ja byłam bardziej profi...poszłam do pana kaletnia od torebek, powiedziałam "panie daj pan jakieś skrawki paseczki"

Pięknie wyszedł !!!



Czy ktoś może mi coś powiedzieć o ogierze Patryk i jego potomstwie?


miałam okazję oglądać taką klacz m po tym ogierze, pozostawiam do oceny

na Emetyta to "taki jeden" kolekcjoner sportowych emerytow sie szykuje wiec bedzie bitwa😉
goha moze znac konie po Patryku, bo kiedys mi zdj tego pana podsylala
haha a dziadek Emetyt stoi teraz u hodowcy mojego Bondzia 🙂😉 musze podjechać w odwiedzinki 🙂
montana, omatkobosko 😁 A głowę chociaż miała dobrą?

Słyszałam już od paru osób, że Patryk mało cech pokrojowych przekazuje, no i chyba faktycznie - jak patrzę na jego potomstwo w bazie koni to co jeden, to inny. W sumie szkoda, bo na żywo wygląda i rusza się bardzo przyjemnie - na pewno lepiej, niż można by sądzić po zdjęciach.

Czy mogłabym prosić o jakieś sugestie w doborze ogiera dla mojej baby - Sahara m. od Sida po Effendi? Potomek nie musi być specjalnie piękny ani wybitny ruchowo, ważniejsze żeby miał równo pod kopułą i prawidłową budowę. :kwiatek:
Orzeszkowa ja to wiadomo kogo polecę...Areckiego (Arioso), mój koń stoi w boksie obok niego od 3 lat i zdążyłam się zakochać w nim z milion razy 🙂 Na jazdę ponad 60-letniego pana - Arek, na oprowadzankę 7 - letniego dziecka - Arek, na odznakę - Arek, w teren - Arek  😂 złoty koń
Orzeszkowa-tylko Grey 😎 😜 😍
Nie ma w Polsce konia w rasie mlp , który miałby takie wyniki jak Greyu w skokach i wkkw
Potomstwo
super charaktery, tak nastawionych koni na wspolprace z czlowiekiem trudno szukac, nawet jak inny kon z takimi zmianami jakie zafunodwal mu czlek nieodpowiednim treningiem dawno by pokazal kopyto (srodkowy palec ma sie rozumiec😉) to Grey przejedzie parkur na czysto i po dekoracji wtuli sie pysiem w ciebie z oczami kota zwe szreka
wiekszosc koni po dziadku jest db i bdb ruchowo, skoczne, opanowane, poprawnej budowy,ale na lupowatych matkach potrafi dac konie nieco limfatyczne,ciezsze. Zdarza sie, ze i glowka idzie Cynikowska,ale jak przesledzisz wyniki czempionatu rasy mlp to zobaczysz jakie konie i po czym wygrywaly😉
no i w razie co na Greye jest rynek za zachodnia granica😉
nie mniej głowy Greyowe- takie sobie wiaderka 🤣 często
lepiej miec wiaderko niz zlosliwego lacha potykajacego sie o wlasne nogi i zabijajacego sie na krzyzaku 40cm 😎
to prawda 😀 ja tam nie mam nic przeciwko wiaderkom 😂

Miałam kiedyś 1 Greya- brzydal był straszny,ale kochany i super skakał🙂
galopada_   małoPolskie ;)
17 lutego 2012 10:34
a może syn Grey'a Wiwat?  😉
Wiwat fajny konik był,ale nie w mojej stajni wyścigowej akurat. Dzielnie się spisał na torze. 🙂

Je jeździłam wyścigi płaskie na koniu z  prywatnej hodowli- Gizmon po Greyu. Z tego co słyszałam trafił do Darii Kobiernik, ale wcześniej miał jakieś przejścia nieprzyjemne 🙁
[quote author=Karla🙂 link=topic=98.msg1306649#msg1306649 date=1329473590]
lepiej miec wiaderko niz zlosliwego lacha potykajacego sie o wlasne nogi i zabijajacego sie na krzyzaku 40cm 😎
[/quote]

Racja! Moja też ma łeb nieco sporawy, ale za to całkiem nieźle w nim poukładane 😀

Dzięki dziewczyny, pogooglam sobie w wolnej chwili te ogiery :kwiatek:
montana oto więcej zdjęc 🙂





a to zdjęcia z 2010 r. 🙂



Wilmar po Rashim od Wilma.

o Wilmarek 🙂 ex-wyścigówek 🙂
A no tak 🙂 Swego czasu na Partynicach biegał :P
Trzcinka ładne rude! 😉
koszatka123 śliczne zwierzątko! ja zawsze powtarzałam, że gniade jest piękne  😎

A oto nasz 1,5 roczny ogierek, w tej chwili już koło 160cm...  😵

og. Korund m (Krym m - Kolia sp/Modest m)













I og. Kaprys m (Hebab o - Kolia sp/Modest m)







breakawayy no wiadomo ! gniade najpiękniejsze <3 xD
ale siwy też ładny 🙂 fajny konik z niego będzie.... tak mi się wydaje :P
Który Siwy? Bo one już oba siwe są, dziady  😂.
Mi bardziej drugi wpadł w oko.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się