Zima 2011/2012

+10, chodze w butach wiosennych i rozpietym plaszczu powaznie zaczynam sie zastanawiac nad zakladaniem kurtki wiosennej, bo zaczyna mi byc goraco... 😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lutego 2012 08:18
jest na plusie.. i wsyztsko było by pieknie gdyby nie  ten cholerny śnieg który tworzy mi na podwórku  coś ala Śniardwy.  😤
Gillian   four letter word
18 lutego 2012 11:19
zabeczka17, witam w klubie, jeden z padoków mam całkiem pod wodą 🙁 błoto błoto i jeszcze raz błoto, konie w super-panierce. Ot o po zimie.
Wiosna , wiosna  💃  bobry zalały mi przez 2 dni 1 ha łąki , kurcze co ja mam z nimi zrobić jak pod ochroną  😤  Idę je udusić  👿 
Ircia   Olsztyn Różnowo
26 lutego 2012 16:23
warmińsko mazurskie  sypie śniegiem co parę minut,  w dzień się topiło, teraz jest biało i wieje, masakra jakaś, a było tak pięknie  😵
m.indira   508... kucyków
26 lutego 2012 17:56
to białe coś wcale jakos nie chce odpuścić... wczoraj zostało tylko tam gdzie słońce nie zagląda a dziś, no  kurcze powtórka, a i rano padał u nas grad ...
Ircia   Olsztyn Różnowo
26 lutego 2012 18:29
m.indira  to białe coś to u nas zniknęło wczoraj,  a dziś jest tego od chol... tak około 10 cm i dalej pada i zawiewa  :rózga:
Ja chcę wiosnę!!!  👿
zapraszam do mnie, w nocy nawet padał deszcz 🙂 temperatura w okolicach zera, w dzień przeważnie na plusie 🙂 trochę dzisiaj sypnęło, ale nie dużo, ogólnie jest zielooono 🙂🙂
u nas koniec 😀 caly snieg juz sie stopil, nawet ten w kupkach 😀 w nocy jeszcze mrozik, ale w dzien ladnie na plusie.
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 lutego 2012 08:16
Dziewczyny ale macie dobrze, u nas znowu pada i nawet mogę to nazwać śnieżycami, przerwy jakieś tam są ze słoneczkiem ale takie chwilowe  🙁 
Jestem w szoku ,u nas jest 15 na wielkim +  💃    💃    💃  wczoraj widziałam że trawa zaczęła już się ruszać  😜  
Wiosna ,wiosna  🏇 

edit.dodaje foty ,2 zdjęcie z wczoraj
ale to chyba w słońcu 🙂
udorka Tak to w słońcu ,ale jest już nadzieja na ciepło
oj chyba trzeba już zadbać o nowy wątek Wiosna 2012🙂 Wczoraj w terenie nas tak oślepiło słońce przebijające zza gałęzi w lesie, że z pełnego galopu Troll do stania przeszedł, bo nie wiedział za bardzo co się dzieje i w którą stronę biegnie🙂
Kurcze, te ostatnie tygodnie z mrozami na -20 dały tak w kość, że aż ciężko mi uwierzyć, że można wyjść z domu tylko w jednym długim rękawie i kurtce i .. nie jest zimno! 🙂😉
zaliczyłam pierwszy wypad nad morze, slonce juz nawet troche chwyta, 15 stopni, a 3 dni temu bylo 18 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się