Zdjęcia Naszych Koni

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
26 grudnia 2008 23:08
witam wszystkich serdecznie, po dzisiejszej małej sesji zdjęciowej postanowiłam się ptzyłączyć do was i pochwalić moim zimowym słoneczkiem
a więc
Waga młp. po Ważka młp. i Elgon młp.
163 w kłębie i wciąż staram się ją przytyć










wątek zamknięty
Smarcik i my też tam stoimy razem z Tristia  😅

Mam w końcu jakieś aktualne zdjęcia Fantazji-brudaska z wczoraj  😀


co masz w kieszeni?






wracamy do boksu bo zimno brrr...
wątek zamknięty
ewcia112 świetne konio! No i zdjęcia takie cieplutkie, że od razu przypominają się wakacje 😍
gracja03 zawsze chciałam mieć podobnie malowanego gniadosza 🍴
Fantazja, Tristia nasze tereny i rzeczka wymiatają 😜 nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę miała okazję wybrać się z Rudym na spacerek po ulubionych ścieżkach.

Z góry przepraszam za ilość 😡 ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że NARESZCIE pojechałam do mojego kucyszona po 1,5 mies. nieobecności, a wsiadłam po prawie 3 mies. niejeżdżenia 😵 co prawda jazda trwała jakieś 20 minut i ograniczała się do stępa i paru kółek rozprężeniowego kłusa, ale dla mnie to i tak była przeogromna frajda 😁









No a teraz konio będzie miał nieplanowane pół roku wolnego, ale zasłużył sobie 😉 mam nadzieję, że później uda nam się w miarę szybko wrócić do formy. Pozdrawiamy :kwiatek:


wątek zamknięty
Madzia- ślicznie Hamit się prezentuje i widać po Twoich minach, że frajdę miałaś.
Czemu rudy będzie miał przerwę? Zero chodzenia pod siodłem, czy tylko odstąpienie od dalszego treningu?
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 grudnia 2008 16:18
moje konie z dzis:



wątek zamknięty
nie ma to jak rude  😍

Rita kawał źrebola z niego  🙂

więcej !!!
wątek zamknięty
Margaritka świetne konie ,a ten kantar skórzany gdzie kupiłaś go bo wlasnie chce taki kupić kantar.  🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 grudnia 2008 16:26
dzieki Olka! wiecej nie ma bo tylko na chwile wpadlam z aparatem i musialam zajac sie stajnia

flowerek kupilam go w Kaliningradzie i mu troche kolor zmienilam nowy wygladal tak:
wątek zamknięty
rita a kiedy ty mialas czas ty zawsze sie spieszysz ale fotki sa super. wez aparat jutro tez do stajni to porobimy jakies ciekawe zdj
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2008 17:14
madzia, jak nie przepadam za kasztanami tak Twój jest fajny 🙂
margaritka, źrebol śliczny!
A tu moje świąteczne:


i zimowe szaleństwo:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2008 17:18
Kurcze, przez posta wandy rozjechała mi się strona i nie mogę nawet zedytować zdjęć żeby się pokazywały...  🤬
wątek zamknięty
Madzia, Twój kasztanek nawet zarośniety wygląda super 😉 Widze, ze teraz mają z moim podobny życiorys :] Ja się za mojego biore od czerwca 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2008 17:36
Proszę o usunięcie mojego poprzedniego posta z niedziałającymi zdjęciami! I przepraszam modki za problem...
madzia, jak nie przepadam za kasztanami tak Twój jest fajny 😉
margaritka, źrebol śliczny!
A tu moje świąteczne:



wątek zamknięty
livia ale ja nierozumiem co ja mam do tego ze ci sie stronaka rozjechala?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 grudnia 2008 18:17
wanda na laptopie ucina wtedy pol strony- jakbys mogla umiescic zdjecia nie obok siebie,a jedno pod drugim to bylibysmy (uzytkownicy lapkow) zobowiazani 😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Alice w sumie narzekałam, że zmamuciał, ale jednak obiektywni obserwatorzy dziś stwierdzili, że wcale nie jest zarośnięty. No i rzeczywiście, jak sobie przypomniałam poprzednie zimy, to teraz Rudy ma sierść prawie letnią 😉 W sumie nic dziwnego, od września jest derkowany, tylko szyję ma ofutrzoną, bo nie ma derki z kapturem.
Tristia w ogóle najprawdopodobniej będzie miał przerwę w robocie- do września trenerka nie będzie mogła na niego wsiadać, więc Rudy zacznie chodzić pod siodłem jak skończy mi się rok akademicki. Trochę szkoda jego mięśni- nareszcie rozbudował grzbiet i przypomina konia( i przede wszystkim zaczął inaczej pracować). Jeszcze przydałoby się więcej szyi i trochę zadu i byłoby idealnie. Ale odpoczynek jak najbardziej mu się przyda, bo ciężko pracował w ostatnim czasie, a pociesza mnie myśl, że umięśnienie ponoć łatwiej odbudować niż wyrabiać od początku, więc damy radę.
wątek zamknięty
szafirowa   - ja tez jestem posiadaczka laptopa i zdaje mi sie ze umiescilam zdj jedno pod drugim ale jezeli cos jest nie tak to sorry i pozdrawiam
czy teraz juz jest ok?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 grudnia 2008 18:57
tak, teraz juz dobrze 🙂

dzieki!
wątek zamknięty
Madzia- trochę szkoda tych mięśni itd, ale może i faktycznie odpoczynek dobrze zrobi Wiewiórze. A nie chcesz na ten okres dać go komuś innemu w trening?
Szafirowa-masz przecudny podpis pod postami.
wątek zamknięty
dzięki wszystkim za miłe słowa 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
mój łobuz lubi zwiedzać świat i zawierać nowe znajomości...

i jeszcze pare fotek ze słonecznych czasów


wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 grudnia 2008 19:56
Tristia jak to po raz pierwszy przeczytalam,to stwierdzilam,ze Lesmian musial znac Crossa 😉
wątek zamknięty
Livia piękny fryz..... ah marzenie taki koń ...
A to mój kon Toledor
Wstawiam fotki mojego Toledora
Nasz Hubertus 2008


Tylko się nie śmiać

Aniołek ze mnie ,ale tylko w przebraniu  🙂😉

I tak Zimowo 🙂


Co za spojrzenie 

Stępowanie




Dokarmianie mojego końska


nie przemycaj ogłoszeń! / a.
wątek zamknięty
2b3 co to za malowana pięknośc na ostatnim zdjęciu po prawej?? 😜
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 grudnia 2008 23:17
2b3 Twój jest gniady czy ten drugi?
wątek zamknięty
kilka zdjęć na koniec roku 2008






wątek zamknięty
Ascaia super kucki i kucyk 😉
p.s-dziękuje za życzenia świąteczne!
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 00:14
Jakoś mnie tak naszło na docenienie tego co mam.. 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2008 08:55



Ale cudny siweczek 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.