gdzie jest darmowa wysyłka pasz?

    Dodson & Horrell ma darmowe próbki. Tylko jak jest z wysyłką? My ją pokrywamy? Na stronce przy zamówieniu D&H nic o tym nie piszą.
I jak jest z wysyłka w  muehldorferze.?
Muehldorfer  próbki wysyła za darmo 🙂super produkty, musli wyglądają ekstra i konie bardzo chętnie zjadają. Jakość naprawdę  jest bardzo wysoka
. Miła obsługa, ekspresowa wysyłka i świetny kontakt
Jestem zadowolona ze współpracy 🙂
A może ktoś wie gdzie można kupic Sukcesa z darmową wysyłką?
busch   Mad god's blessing.
18 stycznia 2012 22:28
Na stronie: http://baileys.com.pl/ wysyłka wszystkich worków gratis 🙂
zamówiłam paszę z Atosa i już czekam miesiąc i co tydzień słyszę ze pasza ma być już w sklepie i ze na następny tydzień zostanie wysłana do klienta. dziś dowiedziałam się ze może będzie w przyszłym tyg na magazynie.
rozumiem, że ciężko jest z hartogiem, ale wychodzę z założenia, że skoro ciężko jest z towarem to po pierwsze nie wystawiam go do sprzedaży, a jak już to robie to mam zapas tego, chociaż paletę. ewentualnie informuje klienta, że trzeba będzie trochę poczekać na zamówiony towar, a z atosa nie dostałam żadnej informacji, dopiero jak napisałam na gg to mi odpisano.
wysokie dawkowanie jest tej paszy Baileys, ale fajnie opisana
A na stronie Muhldorfera to gdzie można darmowe próbki zamówić? 😉
Trzeba napisać maila na info@muehldorfer.pl z krótkim opisem jakiego produktu się się szuka
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 stycznia 2012 09:56
Podobno wrocily na rynek Max Eglo. Wie ktos moze gdzie sa od reki , najlepiej z darmowa wysylka?
Gillian   four letter word
19 stycznia 2012 13:44
od ręki to raczej wszędzie 🙂
Jeanne to mogą być też smakołyki czy tylko pasze? 😉
Podobno wrocily na rynek Max Eglo. Wie ktos moze gdzie sa od reki , najlepiej z darmowa wysylka?

Dołączam się do pytania a gdzie z darmową wysyłką?
Muehldorfer  wysyła za darmo paczki w przedziale  5-14 kg ale dostałam informację że w najbliższym czasie również mogą  być za niewielką opłatą (chyba cos ok 6-8zł 🙂🙂🙂 także z przesyłką i tak tanio wyjdzie  🏇
a_nurox nie wiedziałam nawet, że aż tyle wysyłają. Byłam pewna, że z garstkę wyślą danej paszy  😉

A jak z dodsonem?Wysyłka próbek jest darmowa czy się płaci?? Na mojego maila nie odpowiedzieli.
siwaaa, do Dodsona trzeba dzwonić, o czym już parę razy wspominała Gru. Z jakiegoś powodu mają problemy z komunikacją przez internet. Ale przez telefon można wszystko szybko i sprawnie załatwić. Ja nie płaciłam za wysyłkę próbek.
fioukova dzięki za informację. :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 stycznia 2012 11:59
Podbijam pytanie. Gdzie jest darmowa wysylka Max Eglo?
domiwa, też właśnie zastanawiam się nad tą kwestią. I wymyśliłam rzecz następującą - Max Eglo ma podaną listę dystrybutorów. Sklepy jeździeckie, hurtownie pasz i leków etc. Wśród nich trzeba wynaleźć takiego, który w swojej ofercie ma darmową wysyłkę pasz i niech dalej to już oni się martwią. I teraz proszę jakąś miłą duszyczkę o jakąś wskazówkę czy to rzeczywiście tak może wyglądać w rzeczywistości  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 stycznia 2012 12:13
No ja latam po tych sklepach i wszedzie sa koszty

edit: powiedzcie mi czemu wchodzac na strone max eglo pokazuje mi equi jewel? o ile pamietam ten jest z pavo
uwazaj na reklame na forum. mozna sie dlugiego ostrzezenia dorobic  🤬
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] pierwsze ostrzezenie za reklame na forum
A ja jeszcze mam pytanko 😉 Jeśli są darmowe próbki pasz to wysyłka też jest darmowa, tak? 😀
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
31 stycznia 2012 19:29
panterka-23 ja chyba slepa jestem ale nic nie widze.
Atos teraz ma opłaty za wysyłke i to nie małe...ja tez miałam przeboje z Atosem 3tygodnie czekałam na Absorbine by dowiedzieć się że  do końca roku jej nie dostane-oczywiście kasa zablokowana u nich na koncie
A wysyłają gdzieś za darmo Marstalla?  :kwiatek:
szukam, szukam i nie mogę znaleźć  🙁
Marstall wysyła jak kupujesz 10 worków plus dają rabat 😉
super, ale ja mam tylko 2 konie  😵
nigdy tego nie  skarmię  😀
Jedyne wyjście to ugadać się z kimś ze stajni na większe zamówienie, albo płacić za wysyłkę niestety.
I tu jest problem, bo stajnia jest przydomowa i właśnie na te 2 konie. Musiałabym po okolicy popytać.
Dzięki za pomoc  :kwiatek:
czasem ta wysyłka da sie przeżyć

złożyłam zamówienie w atosie - 4 worki, w tym 1 z nich baileys i za wysyłkę całości dopłaciłam 16 zł (to kwota za 3 worki, ale baileysa wysyłają gratis)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 lutego 2012 09:11
Mi w okolicach Warszawy Marstall przywozi za darmo nawet jak jest poniżej 10 worków. No ale to rozwożą własnym sumptem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się