Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Oryginalne lity ?! Trochę kasy 😀
Ja w ogóle nie jestem do nich przekonana 🙁 Uwielbiam konie, ale wolę mieć stopy a nie kopyta 😀
Ja mam oryginalne lity na które dłuuuugo czekałam. Kupiłam je jakieś 1,5 roku.
Mimo że mam 176 to ciągle w nich śmigam  😁 . To są najwygodniejsze  buty na tak wysokim obcasie jakie nosiłam (oprócz koturnów). Skóra mięciutka,fajnie wykonane , rozmiar idealny i pasują prawie do wszystkiego. Także jeśli masz odłożoną kasę to się nie zastanawiaj ! 😀
noen   A story of a fighter of our human race
17 lutego 2012 12:08
Mi sie moje Lity znudzily 😁
Niekoniecznie oryginalne, ponieważ potrzebuję butów na jedną imprezę. Jakby mi się podobały to pewnie kupiłabym oryginalne, ale chodzi mi przede wszystkim o to, żeby były wysokie i wygodne. Bo jeśli nie lity, albo 'lity'- to co innego?
Ja mam oryginalne lity na które dłuuuugo czekałam. Kupiłam je jakieś 1,5 roku.
Mimo że mam 176 to ciągle w nich śmigam  😁 . To są najwygodniejsze  buty na tak wysokim obcasie jakie nosiłam (oprócz koturnów). Skóra mięciutka,fajnie wykonane , rozmiar idealny i pasują prawie do wszystkiego. Także jeśli masz odłożoną kasę to się nie zastanawiaj ! 😀


a mogłabys wstawic jakies zdjecia? ewentualnie mi na pw wysłac?  :kwiatek:
dziewczyny znacie może jakiś fajny sklep internetowy z torebkami?? piszę tu, bo nie znalazłam tematu o torebkach 🙂 a dla miłość do butów wiąże się z miłością do torebek, więc tu piszę 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2012 22:59
prib, o torebki pytaj w wątku ciuchowym. 😉 Mam zdjęcia asymetrycznych szpilek, niestety na lepsze trzeba będzie trochę poczekać. 😉 Pierwsze wrażenia - stabilne, da się normalnie chodzić (chociaż to jak zwykle zweryfikuje "wyjście w teren" :icon_razz🙂, ale strasznie skrzypią i pewnie minie trochę czasu zanim się ułożą. Z racji tego, że są wycięte, stopa lekko mi z nich ucieka, ale mam nadzieję, że się dogadamy. 😀









Generalnie są bardzo zgrabne i bardzo mi się podobają.
Pursat 😜 szał! bardzo bardzo bardzo mi sie podobaja! 😍
Kupiłam sobie wczoraj nude szpilki i właśnie. Jeden but trzyma się normalnie, natomiast drugi zsuwa się z pięty. Co to oznacza? Wychodzi na to, że jeden jest za duży, więc pomóc sobie wkładką?
I jeszcze jedno pytanie, przymierzyłam je dziś bez rajstop i niestety widać w nich palce, a ja strasznie tego nie lubię. Z drugiej strony zastanawiam się czy tym się przejmować i skazać je na zakładanie tylko na ciemne rajstopy  😉  Jak wy patrzycie na takie buty? Zwracacie uwagę na ulicy np, że ktoś takie ma i strasznie to wygląda?  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2012 12:06
Losia, dziękuję! :kwiatek:

Łosiowa, jak tobie się nie podobają widoczne palce, to nie zakładaj takich butów. Ty masz się w tym dobrze czuć. Ja uwielbiam wycięte szpilki i nie lubię zakrytych. Nie zwracam uwagi na opinie innych. Noszę to, co lubię. 😉
Wiem, moze sie przelamie kiedys. Bo szkoda by bylo tylko do ciemnych rajstop, kiedy czasem jest cieplo i jednak chce sie chodzic bez nich 😉 A pierwsze pytanie? But za duzy i wkladka wystarczy, nie ma sie czym przejmowac? 😉
+ jak zmyc sol z emu? :/
I czy da sie rozciagnac buty z eko zamszu? Kupilam przez internet i cisna mnie w palcach u jednej stopy. :/
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 lutego 2012 13:13
Czy widział ktoś takie buty w H&M?
Pursat, szpilki ze stradi?
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2012 16:31
Tak.
A do mnie wczoraj przyszły kozaki ze stradivariusa  😜 piękne są, ale trochę nie wyobrażam sobie siebie chodzącą w nich po ulicy 😂 obcasy zakładam od wielkiego święta normalnie

Ja dziś kupiłam kozaki w tym samym kolorze, od Marco Tozzi
mam botki ze stradi na obcasie, tragedia jesli chodzi o wygode...  chociaz zastanawiajac sie czy moga byc wygodne buty na obasie z sieciowki? 😉 ja się dopiero po pierwszej imprezie przekonałam, ze moje nogi mówią not..  😉
Zobaczymy, na razie je tylko przymierzalam i bylo ok, na pewno nie beda to moje buty na codzien, bardziej sie bala o to ze wogole nie beda pasowac, bo jednak przez neta to nigdy nie widomo 🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lutego 2012 08:27
Miałam już kiedyś szpilki ze Stradi i początkowo nie dałam rady w nich chodzić, mimo małego obcasa (poniżej 10 cm). Po jakimś czasie (przyzwyczajenie?) stały się moimi ulubionymi butami i mogłam w nich bez problemu wytrzymać nawet cały dzień (tzn. mogę, bo mam je nadal, tylko już są lekko zmęczone życiem 😉). A ogólnie to szpilki kupuje tylko w sieciówkach. 😉
wczoraj kupione  🙂


i zastanawiam się jeszcze nad tymi dunkami bo są w kolorach idealnie pasujących do moich ubrań 😎

wczoraj był mocny test koturnów z H&M , tańczyłam 7 h , nogi nie bolą  👍
Ada piękne buty !  😍 z chęcią też bym się dowiedziała gdzie można takie cudeńka kupić  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 lutego 2012 13:08
tulipan, fajne Adasie 😀

Naciau, jeżeli mówisz o tych samych co i ja mam to potwierdzam 😉 Byłam w nich na studniówce i jako jedyna (przynajmniej z mojej klasy) nie zdjęłam butów przez całą noc  😅

laga, mam nadzieję że to jakaś nowość i że uda mi się je kupić 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 lutego 2012 21:15
Pursat- obłędne !  😍
Ada świetne są! też mam taką nadzieję  😁
tulipan jak się nazywa model pierwszych? 💘
Model to Desert. Trafiłam na allegro na takie same miętowe, ale niestety nie zdążyłam, więc jak tylko gdzieś zobaczycie to proszę mi dać znać  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lutego 2012 17:09
Pursat- obłędne !  😍

dzięki, dzięki! :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2012 17:38
Ada to powodzenia!  😅 i daj znać jak znajdziesz  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się