sklepy internetowe

Averis   Czarny charakter
26 grudnia 2008 16:00
Ja zamówiłam właśnie z bewet.pl zobaczymy jak wyjdzie 😉
Ja zamawiałam raz z oksera i dostałam paczkę "pokawałkowaną". Po za tym czekałam na przesyłe troche.  Powiedziałam, że nigdy więcej nie kupię nic z oksera.
Z GNL dobry kontakt, przesyłka bez problemu, jak nie pasowały mi bryczesy to bez problemu zwróciłam i kasa do mnie wróciła.
Amigo zawsze było wszystko ok, szybko przesyłka.
Ihaha, zawsze paczka następnego dnia u mnie, bardzo dobry i fachowy kontakt.
InterApi, tez wszystko ok.
EquiShop zamówiłam w sobote pasze, miała byc przed swietami, ale jej jeszcze nie ma. Podobno nie ich wina tylko kuriera. Ale kontakt miły i bardzo fachowy.
Ja bardzo sobie chwalę Amigo-doskonale sie mozna dogadac z obsługą, panie są niezwykle miłe i robią wszystko zeby jak najlepiej pomoc 😉 zamawiałam siodło i pare innych rzeczy i doszło mi w drugim dniu od złozenia zamowienia ;]  😎
W którym sklepie internetowym można kupić Dodsona MOBILITY? HELP!  :kwiatek:
:kwiatek:
Wielkie Dzięki. Może ktoś wie też gdzie kupić Absorbinę, najlepiej w tym samym sklepie co Dodsona (jeden koszt przesyłki do DE, tutaj wszystko to jest niedostępne, tak jak ochraniacze Woof Wear  😕 )
ehh spróbuj sama poszukać... wiem że jak ja szukałam Absorbiny to ciężko mi było dostać. Wpisz w google i szukaj. Może Tobie się poszczęści 🙂
Ogromny + dla Eltan fachowa pomoc i szybka wysylka.Mam pytanie czy ktoś może kupowal coś wtym sklepie http://www.sklep.wild-west-riders.com/ ?

Zamierzam tam kupić kantar ,ale niewiem czy szybko wysylają i czy ten sklep jest godny polecenia.
Ja zamawiałam ale to już wieki temu. Szybks wysyłka i z tego co pamiętam nie miałam żadnych zastrzeżeń  🙂
wwr  wszystko super i przecudowni własciciele  😉
[quote author=lets-go link=topic=81.msg130852#msg130852 date=1230414674]
:kwiatek:
Wielkie Dzięki. Może ktoś wie też gdzie kupić Absorbinę, najlepiej w tym samym sklepie co Dodsona (jeden koszt przesyłki do DE, tutaj wszystko to jest niedostępne, tak jak ochraniacze Woof Wear  😕 )
[/quote]
może spróbuj w www.bewet.pl - mają Absorbinę, a co do Dodsona, to rozmawiałam z panią i można zamówić u nich to czego nie ma na stronie. I może jakis upust w dostawie dostaniesz, w PL - pow. 90zł - przesyłka gratis. 😉
A Dodsona wysyłają błyskawicznie, nie to co w innym sklepie, gdzie wciskają kit, że już, już właśnie zaraz będą mieć dostawę... 🤔
czy ktos moze mi powiedziec dlaczego w Karinie nikt telefonu nie odbiera?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 stycznia 2009 09:50
Bo Karina jest czynna od 11? 😉
juz do mnie oddzwoniono
A ja wciąż czekam na zamówienie z Hipikikar... Coś długo im to idzie :/
+ dla ihaha. Szybciutko, sprawnie i bezproblemowo.
+ dla konik.com.pl zamówienie złozone 30 grudnia, dziś paczuszka u mnie  😅
Co się dzieje z Apallosa.pl?
Zepsuła się ta strona czy jak? Nie moge przegladać artykułów, ani tym bardziej zamawiać  🙁 😫
+ dla Equiversum. Miły kontakt, wszystko się dało załatwić bez problemu, rzetelny sklep.
+ dla Animalia.pl Również porządny sklep
i + dla Caprioli. Wszystko przyszło, szybko, sprawnie. Oj chyba często tu zakupy będę robić!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 stycznia 2009 10:57
Witam!
Wielki plus dla forumowej Deborah  :kwiatek: - może to jeszcze nie do końca w formie sklepu- ale mam nadzieję, że wkrótce na szerszą skalę będzie można składać zamówienia 🙂 na chwilę obecną jestem bardzo mile zaskoczona zamówionymi podkładki- po pierwsze świetnej jakości, a dodatkowo ekspresowo przesłane. Profesjonalizm w każdym calu.
Gorąco polecam.
xxagaxx i jak zamowienie z www.hipikar.pl?
już doszlo?
pisze bo u mnie nie bylo z tym żadnych problemow
wciąż nic. Zamierzam do nich napisać, bo jeszcze myślałam że może poczta coś opóźnia ale bez przesady :/
Zwłaszcza że daleko nie mają (wejherowo-gdańsk):P Dam znac jak coś się dowiem :P
asds   Life goes on...
09 stycznia 2009 18:31
+ dla animalia.pl zamówieni było gotowe w terminie i odbiór bez zadnych problemów 🙂
Gillian   four letter word
09 stycznia 2009 20:35
A ja wciąż czekam na zamówienie z Hipikikar... Coś długo im to idzie :/


no nie strasz, ja czekam na derkę!! :/
Gillian może to przez tę zadziwiającą odległość?? Z Wejherowa do Gdańska jest ile?? 50 km??
Napisałam dzisiaj do nich i czekam na odp :P
Gillian   four letter word
11 stycznia 2009 11:13
odpisali? mojej derki ani widu ani słychu 😀
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 stycznia 2009 15:05
Złożyłam zamówienie w X Horse po świetach. Paczka miala byc priorytetowa, pisali, ze wyslali w piatek tydzien tymu a nadal nie ma...
Wiem, ze ostatnio poczta wolniej pracuje, ale czy az tak..?
Co się dzieje z Apallosa.pl?
Zepsuła się ta strona czy jak? Nie moge przegladać artykułów, ani tym bardziej zamawiać  🙁 😫



Ich stronka nie dziala. Mieli ja ponoc uruchomic w styczniu, jak widac na razie nie bardzo wyszlo. Sklep jak najbardziej funkcjonuje i to sprawnie. Jesli chcesz cos zamowic to po prostu skontaktuj sie na przyklad mailowo.
orling - w sumie można nazwać ich sklepem internetowym 🙂
zawsze sprawnie szybko
zawsze udzielają szczegółowych dokładnych informacji o produktach
wczoraj wieczorem zamówiłam - dzisiaj o 13-tej już był kurier
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się