Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Tristia, oooo dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzięki Djarumm za słowa pociechy  :kwiatek:

Ja i Selekcja czyli nasze dzisiejsze kalectwo 😉









wątek zamknięty
Sankaritina i Kujka  😅 100 lat dla Waszych kopytnych  😅

Elear również miał dzisiaj urodziny, skończył 14 lat, był maxitort, goście i prezenty  :kwiatek:

wątek zamknięty
i dostałam zdjęcia mojego sierściucha od Tristii  :kwiatek:  :kwiatek:
wątek zamknięty
Tinkerbell- Nie przesadzaj, że kalectwo  🤦
espana, Sankaritarina, kujka- Sto lat!  😅
Fantazja- Pozdrowienia ode mnie i od Twojej Fantazji:

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2012 18:43
quantanamera, jestem absolutna fanka Gryzaka! To jest kon 100% w moim typie, lubie takie konie wpisane w ksztalt kulki 😉

i oczywiscie tak jak reszta, czekam na zdjecia karego cudaka!


Sankaritarina, sto lat dla Mlodego (juz nie taki mlody, co?)!

i oczywiscie 100 lat rowniez dla Eleara ktorego Pani mam nadzieje wstawi cos dzis z okazji jego urodzin 🙂

I mam foto-foto z dzisiejszych urodzin Gilka. Niestety, nie jezdzilismy, nawet nie pobawilismy sie, za to byl tort:


konsument:


a Ciocia Raven (jako ze mi opadlo juz wszystko) podjela calkiem udana probe ogarniecia fryzury Gila. Jestem bardzp zadowolona z efektu bo wiem, ze lepiej juz nie bedzie 😁 ta-daaa:


I teraz oficjalnie mozna juz do mojego konia mowic PAN Gibek 😉 mam nadzieje ze w wieku 18 i 28 lat tez bedzie sie cieszyl takim dobrym samopoczuciem jak teraz. Niczego, poza tym i zdrowiem mu nie zycze 🙂
wątek zamknięty
Sto lat wszystkim solenizantom, mój tłuścioch ma swoje święto jutro ; )
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 lutego 2012 18:51
kujka o no way, nie ma bata. W tygodniu biorę nożyczki i wyrównam Gibsona 😡
wątek zamknięty
O, jak dużo lutowych solenizantów  😅
Dziękuję, dziewczyny, za życzenia  :kwiatek:
Kujka napisałam dwa posty wyżej. Niestety pani fotograf przyjechała na urodziny bez aparatu 🤬, wielka szkoda, bo tort był mega wielki (w miednicy  :hihi🙂 i ładnie udekorowany.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 18:55
Ooooj, ja dawno mnie tu nie było! W nowym wątku w ogóle, mam do nadrobienia 50 stron.. 😁

quanta, wow, jakie dwa cuda! Skąd Ty wzięłaś to drugie? I nawet nie próbuj mówić, że jego wadą jest bycie karym 😍

maleństwo, widać że Łosiowi służą takie zabawy 😉 Czekoladowy ma to samo, ugania się u Atei za źrebakiem, i w ogóle nie wygląda na emeryta 😉

Oczywiście wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego! :kwiatek:
wątek zamknięty
Ooo Eluś dorasta 🙂 - gratki dla chłopaka!

Kujka - niech się chłopak chowa 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2012 18:57
Raven, wez ja te SCHODY zobaczylam dopiero na komputerze, na zywo jakos tak sie nie rzucaly w oczy! A z reszta - prozny trud. Zagibie sie w ta czy inna strone i znow bedzie krzywo. Dobrze jest jak jest!

espana, a sorki, tak sie skupilam na tworzeniu posta ze nie spojrzalam na te, co w miedzyczasie powstaly 😉 Tak czy inaczej - duzo duzo zdrowia! a co tam u Was tak w ogole? 😉

edit: epk a ja bym sobie zyczyla zeby sie nie chowal (ani nie wieszal :hihi🙂 a najlepiej, to zeby sie jeszcze pokazywac zaczal!  😁
dzieki za zyczonka  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 lutego 2012 19:03
kujka no zwłaszcza ten jeden SCHÓD mnie szczególnie razi... :P
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 19:05
kujka, ee tam, zatrzęsie grzywą, zrobi na Chopina i nie będzie widać 😁 ja Gadzinie muszę obciąć, i właśnie się boję, że pójdzie krzywo jak cholera, bo ja mam jakiś spaczony wzrok 😁
wątek zamknięty
Dziękuję🙂 Nie mamy hali ani śniegu, więc przez ostatnie 3 tygodnie nasze jeździectwo wyglądało w ten sposób, że wdrapywałam się na Eleara na oklep i na sznurku robiłam rundkę dokoła poligonu 🙂 Koń wcale z tego powodu nieszczęśliwy nie był. Miejmy nadzieję, że taka byle jaka zima już nie powróci i zabierzemy się do jakiejś konkretnej roboty.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
19 lutego 2012 19:09
100 lat 100 lat dla WSZYSTKICH solenizantów 😅 😅 :kwiatek: 🥂
wątek zamknięty
Dzięki Djarumm za słowa pociechy  :kwiatek:

Ja i Selekcja czyli nasze dzisiejsze kalectwo 😉










to nie były słowa pociechy bo moja nawet w połowie tak nie chodzi  😲
zajebista czterokopytna
no i najlepszego dla solenizantów 😉  :kwiatek:

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjec
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2012 19:33
To ja jeszcze się wrzucę z Pamsem ze mną na grzbiecie 🙂
Stępowo


:kwiatek:
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 19:43
A ja właśnie znalazłam zdjęcie, na które przypadkowo się z Gadem załapaliśmy <proszę nie patrzeć na moją minę 😁 > , i czy mi się wydaje, czy zrobiła się z niego kulka mięśni? 😍
wątek zamknięty
tinkerbell, ciekawe czy to ta Selekcja którą znam🙂 ale chyba tak. Stala pare lat temu w Wilczowoli?
wątek zamknięty
Lov, nie wydaje Ci się, super wygląda  😀 , nie ten koń
Djarumm, nie cytuj zdjęć, zostaniesz zjedzona przez moderatora, zamień je szybko na linki albo usuń z cytatu
wątek zamknięty
Fantazja, jak Ci się kobyłka zafutrzyła u nas 😀

kujka,espana,  sto lat dla koniuchów!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2012 20:06
kujka, espana sto lat dla kopytnych, samych wspaniałych dni  :kwiatek:

Czy wasze konie też linieją? Czyściłam Żara w piątek i sierść mu garściami wychodziła  🙄
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 lutego 2012 20:10
Sto lat dla solenizantów !  😅

Z mojego Młodego sypie się bardzo, stoi w ciepłej stajni.

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 lutego 2012 20:12
Fantazja, :kwiatek: co prawda ostatnio się nie dogadujemy coś, ale i tak go uwielbiam 😁 a jak w Twojej słonecznej Italii?

Burza, widziałam na fb ostatnio nowe zdjęcia Piorkowe- jak on super teraz wygląda! Mięśniak niczym Pudzian 😀

ash, jakie pozytywne zdjęcia 😀

Nasturcja, Rudy ogolony, ale jak go ostatnio miziałam po pysku, to byłam cała biała o.O wiosna idzie!
wątek zamknięty
quanta, pokazuj karego !!! Uwielbiam, kocham kare, zawsze chciałam karego niemalowanego.

Sankaritarina, 100 lat dla kopytnego !!

espana,  100 lat 100 lat !!! Zdrówka i najlepszego !!!

kujka, Gilek też?? Ile solenizantów !! Najlepsze zyczenia dla chłopaka !!

Fantazja, ojojoj !! Alez ofutrzona ta twoja baba, na Syberie sie przygotowała chyba.  😉

tinkerbell, ej, nie jest tak zle, spokojnie. Chyba was tu jeszcze nie widziałam wczesniej ?? Myle sie ??
wątek zamknięty
Lov, eee tam nie ma po czym, w sumie 2 tygodnie wolnego, dopiero w zeszłym tygodniu lekko jeździłam 🙂 ale dziękuję, uważam że wygląda po prostu adekwatnie do jego samopoczucia 🙂
wątek zamknięty
Wiosna idzie zdecydowanie. Mój ogór ma podpalony dynamit w zadku i gada do wszystkich koni, w zasadzie to paszcza mu sie nie zamyka. Zupełnie nie widzi różnicy czy gada do kobyły / wałacha czy innego ogiera. A cos takiego jak "skupienie w pracy" jest niewykonalne w obecności innych koni.
wątek zamknięty
Burza mam taki sam kantar  😁
wątek zamknięty
Burza, Klami, no przy takich mrozach musiała się zafutrzyć, ale podobno w derce też chodzi, więc i tak sierść przyklepana
Lov, zawsze tak jest, raz lepiej, raz gorzej, u nas już zima przeszła, temperatura na plusie, słońce już zaczyna grzać, a praca jak to praca, szefowa jutro wyjeżdża do Francji na zawody, jedzie też jej trenerka na kwalifikacje olimpijskie
tydzień będzie luźniejszy w pracy  😅
kujka, espana, wszystkiego dobrego i sto lat  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.