Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lutego 2012 14:11
derby, to jest ich taktyka, nawet tego nie zauważacie.

Mysza, rozmawiamy teraz o mnie? chyba nie... poza tym, od dawien dawna tego nie robiłam. fakt, doczepić się do kogoś - tak, ale ciągnąć dyskusji już nie...
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2012 14:15
Facella nie sądzę by te małolaty znały pojęcie taktyka. Poza tym-szkoda na nie słów, bo my możemy tłumaczyć im cokolwiek tydzień a jak dobrze pójdzie one zrozumieją za 10 lat....
wątek zamknięty
To, że ktoś jest uparty, pozbawiony kultury, nie dopuszcza do siebie krytyki, idzie w zaparte, uważa się za Bóg wie kogo i nic do niego nie dociera nie znaczy od razu, że jest jednocześnie upośledzony umysłowo. Chyba troszkę przesadzacie  😉 (pod tym względem oczywiście)
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2012 14:29
Chess nikt nic takiego nawet nie napisał🙂
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 lutego 2012 15:03
Facella napisałam przecież, że dopiero później zdałam sobie sprawę, że wdałam się w dyskusję z małolatami i aż mi głupio. Tak jak Derby napisała - puszczają czasami nerwy przy takich małolatach. Po za tym rzadko wdaję się w dyskusję z dziećmi, a że doczepiły się między innymi do mnie, to miałam prawo interweniować w swojej obronie, nikt z re-volty biorący na początku udział w dyskusji na galopuje nie użył wyzwiska.
Same zmądrzeją, większość z nas w ich wieku miało takie samo podejście - "ja wiem najlepiej, a one swoje rady niech sobie w d*pe włożą bo jeżdżę z instruktorem", to zrozumiałe, że się bronią 😉
wątek zamknięty
a ja dalej nie mogę wejść na galopuje 🙁 chyba mam bana zanim się zalogowałam 🙁
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 lutego 2012 20:00
http://www.photoblog.pl/ilovehorsesx3/115316874/celebra.html

Hahah nie dośc że laska wrzuca mojego konia i moje zdjęcie , jako swojego którego ma "kupić" to jeszcze z bezczelnym podpisem ze rewii mody9widać ze ucięte)  ; d


Wrzucam ,poszukajcie może wasz kon tez tam trafił : )
wątek zamknięty
a ja dalej nie mogę wejść na galopuje 🙁 chyba mam bana zanim się zalogowałam 🙁


A próbowałaś przez Facebooka?
wątek zamknięty
Nigna Mój kuc ostatnio stał się klaczką <jest wałachem> o imieniu Anabel, a ja byłam "Złotowłosą Luiza"  😅 🏇 😅
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 lutego 2012 20:28
http://www.photoblog.pl/ilovehorsesx3/115302136/cel.html
Tu jeszcze jest moja , ale bądź co bądź te konie sa bardzo podobne ; o Do sobowtórów można dodać ; D 
wątek zamknięty
Nigna, ja bym ją od razu pogoniła :nunchaku:

Teraz ja, cytaty z photobloga [nie chcę podawać linka, bo dziewczynę znam osobiście, więc i tak dużo, że podaję cytaty - nie mogłam się powstrzymać!]:
Cóż mogę powiedzieć. Zgodze się, że stosowanie munsztuków, ostróg, jakiś pomocy, które mają poprawiać tylko prezentację konia jest głupotą. Ale sami przyznacie, że nie każdy koń nadaje się do jazdy na samym kantarze czy cordeo. Sprawdziłam to na swoim przykładzie. Sama mam konia, który gdy idzie w teren nie potrafi się opanować.
Tiaa.. Szczególnie, że munsztuk i ostrogi maja inny cel, a nad koniem po prostu trzeba umieć panować 😁

Wzięłam Gwiazdę razem z moją przyjaciółką na oklep na samym kantarze w teren. To była porażka! Koń w ogóle nie słuchał, bronił się, nie chciał wyhamować i po prostu chciał nas powywozić. I jaki z tego morał ? Mój koń może tylko tak całkowicie naturalnie jeździć na maneżu, ponieważ w terenach ona ma swoje zdanie, ona chce się wybiegać i nie liczy się z tym, że kończy się pas do biegania, że zaraz jest jakiś nierówny teren, że ja już nie chcę. Gwiazda jeździ od zawsze na wędzidle, ponieważ chociaż nawet ja bym chciała jeździć naturalniej, to ona tego nie umie zaakceptować, ponieważ jest koniem, który wykorzystuje sytuację i nie czeka na moje pozwolenie. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma co potępiać osób, które jeżdżą tak jak ja. Bo i dlaczego ? Każdy ma jakieś problemy ze swoim koniem, nie każdy koń po prostu jest uległy jak baranek i słucha.

Załamałam się.. 😵 W poprzedniej notce był wywód o źle powszednim i największej głupocie tego świata, czyli dębowaniu konia na zawołanie, ale już sobie darowałam cytaty, bo to jest lepsze! Powiem wam, że uśmiałam się nieźle 🤣
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 lutego 2012 20:49
Taaa nie ma to jak ponasmiewac sie z Ani ktora jakos dawala ci jezdzic na swoim koniu , a owa gwiazde (tak znam je obie) masz w avatarze.
wątek zamknięty
buu, watek o revolcie zostal zamkniety 🙁 ale o dziwo moje konto jeszcze istnieje! za to zniknelo konto koniarki... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Katija - Ty szczęściaro, ja się zarejestrowałam znowu  🏇 z innego kompa
wątek zamknięty
Też znam Anie (nie osobiscie ale przez photobloga) ciekawe czy bylo by jej milo czytajac to...
wątek zamknięty
Miło, czy nie miło, bez względu na to czy jeździłam na tym koniu czy nie, śmieję się, bo jest z czego 🙄 I nie robię tego złośliwie, lecz jak czytam tego typu farmazony, to nie mogę.. Wiem, że ona ma różne zdania, na różne tematy, ale jak się wiedzy nie ma, to się głupot nie pisze i tyle. Bo wygłaszanie swego zdania, to jedno, a mądrzenie się, to drugie.
Tymczasem poradzę wam dziewczyny, że jeśli nie macie nic stosownego do dodania, to skończcie już tę grupową obronę Anki.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 lutego 2012 22:11
Co do zdjęcia sprawa sie "wyjaśniła" dziewczyna mówi że jej koleżanka znalazła zdjęcia na rewii mody i była pewna że to jej ukochany koń(celebra)  : )
Kto kurde szuka zdjęć konia którego na oczy nie widział po galeriach szmat  ; O ! Chyba też tak zaczne robić może znajde jakimś cudem zdjęcie Nigerii które się teleportowała na kilka dni do kogoś innego : > !
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 lutego 2012 00:28
piekielni.pl/25088 ktoś z rv? 😁
wątek zamknięty
mi zawsze wpajano, że metalowe zgrzebło służy do czyszczenia szczotek. a tu się dowiaduję, ze przecież koń ma grubą skórę i można go tym czyścić 🤔
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
20 lutego 2012 08:15
maiiaF, ja swoje konie szoruję metalowym i uwielbiają to, nadstawiają się na wszystkie strony 🙂
wątek zamknięty
Ja też swojego metalowym czyściłam, bo naprawdę o wiele szybciej rozczesuje się nim zaklejki, aczkolwiek lubiał to o wiele bardziej niż czyszczenie zwykłym iglakiem  😵
wątek zamknięty
w sumie może też zależy jakie to. ja trafiałam z reguły na takie, które potrafiły zrobić dziurę w ubraniu czy obdrapać drewniane drzwi. Takim bym konia nie tknęła 😁
wątek zamknięty
ja miałam metalowe, ale te "końcówki"  były zaokrąglone , nic nie dałoby się nim wydrapać ^^.
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 lutego 2012 11:07
Ja się pytam gdzie ten Marek (imię zmienione) bierze udział w tej całej historii jak tam tylko Marcin się przewija? Metalowym zgrzebłem może i można konie czyścić ale one wcale nie mają specjalnie grubej skóry ani sierści.
wątek zamknięty
Nigna , ale ja znam Paulinę Pokorę i ona właśnie ma konia Celebrę, która jest na tych zdjęciach. Czy ty jesteś Paulina? Bo teraz zgłupiałam, skoro mówisz, że to twój koń. A na zdjęciu jest Paulina z Celebrą...
wątek zamknięty
Fajne ogłowie/wędzidło czy co to ma być...chyba tu nie było, znalezione w "nietypowe ogłoszenia" czy jako tak http://www.photoblog.pl/moniaafajniemasz/115634278/wrzesien-2011r-d.html
wątek zamknięty
Czy on ma ten sznurek w pysku?
powiedzcie, że nie! 😲
wątek zamknięty
Time tak ma ten sznurek w pysku... I to mi wygląda na zwykły uwiąz ...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 lutego 2012 19:56
liest123 : http://www.photoblog.pl/deepwhisper/65259906/dziub-dziub.html  na zdjęciu jestem JA i MÓJ koń Nigeria : )  ...  Tylko jedno ( w sumie 2 ale mniejsza bo wstawiłam jedno... ) zdjęcia są moje i mojego konia : ) Być może reszta to serio ta paulina nie wiem :  )  Ja tam nie widze podobieństwa miedzy moją siwą a tym koniem prócz maści no ale wiadomo ze swojego konia inaczej sie postrzega ; )
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.