Boże zmiłuj się!!!!!!

czemu na tym forum jest tyle nienawiści?? zamiast wymieniać między sobą zdrowe poglądy , doświadczenia i cieszyć się, że dzielimy tą samą pasję ludzie wyładowują swoje chore frustracje?!! Pewne osoby powinny pozostać przy plastikowych konikach Barbie i zakładać wirtualne stajnie zanim wezmą się na poważnie za temat koni, jazdy, hodowli itp.
Nie dziwi mnie fakt, że na Zachodzie odbierani jesteśmy jako totalne dno. Nie na darmo rzadko tu bywam, bo na to co widze szkoda wysiłku aby klikać w klawiaturę.
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 grudnia 2008 22:32
w tym co mówisz jest sporo racji, ale mimo wszystko to nie powód, żeby zakładać nowy wątek  😉 masz już wątki typu "co mnie wkurza na re-volcie" "co mnie wkurza w jeździectwie" itp. do wyboru do koloru. Albo przynajmniej przenieś się na towarzyskie  😉
wątek zamknięty
jeśli chcą to niech mnie przenoszą lub usuną, szczerze to nie zależy mi. niech ktoś w końcu zwróci uwagę na tą paranoję która kompromituje Nas przed całym profesjonalnym świadkiem jeździeckim.
wątek zamknięty
Na tym forum? Tej nienawiści jest dużo w całym światku jeździeckim... To forum to jeszcze nic. Starczy, jak ktoś ma lepiej to zawsze znajdzie się jeden kołek, któremu to będzie przeszkadzało...
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
27 grudnia 2008 22:42
Szczere mówiąc wątpię, by cały profesjonalny świat jeździecki tutaj zaglądał i przejmował się naszą kompromitacją 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 grudnia 2008 22:42
kompromituje Nas przed całym profesjonalnym świadkiem jeździeckim.


ktorych NAS ?
forum?
ludzi zwiazanych z jezdziectwem w Polsce?

i jakim świaDkiem??
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 grudnia 2008 22:42
jeśli chcą to niech mnie przenoszą lub usuną, szczerze to nie zależy mi. niech ktoś w końcu zwróci uwagę na tą paranoję która kompromituje Nas przed całym profesjonalnym świadkiem jeździeckim.


co masz na myśli mówiąc "Nas"?
wątek zamknięty
Szczere mówiąc wątpię, by cały profesjonalny świat jeździecki tutaj zaglądał i przejmował się naszą kompromitacją 😉


Co nie zmienia fakt ze w tej wypowiedzi jest troche racji. Czasami ludzie na volcie naskakaują na siebie o byle co, bez szczególnego powodu. W szczególności gdy maja odmienne opinie na jakiś temat.
wątek zamknięty
a mnie ciekawi co konkretnie skłoniło Cie kara107 do stworzenia tego watku?
wątek zamknięty
Ale to nie powód do łamania regulaminu.
wątek zamknięty
A mnie natomiast ciekawi dlaczego caroline podkreśliła D: i jakim świaDkiem??

🙂

EDIT:
Wybaczcie - spojrzałam na post z poprawnym świaTkiem jeździeckim.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
27 grudnia 2008 22:51
xxagaxx Nie twierdzę, że nie. Sądzę tylko ,że Stwórca ma ważniejsze problemy na głowie niż re-voltowe waśnie 😉 Tego typu fora już takie są- nie twierdzę ,że jest to dobre, ale w każdym miejscu, gdzie ludzi wyrażają swoje opinie dochodzi do kłótni (mniej, lub bardzie słusznych).
MoniaaA Chyba ta kompromitacja właśnie ;]


Zastanawia mnie tylko co w tym dziale będzie traktowane jako  🚫  😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2008 22:53
I pisania "boże" z malej litery. Nie wiem kim jest Twój "bóg", ale jak na jego miejscu bym się obraziła.

Aquarius- cóż, świadków jeździectwa jest bardzo wielu i w sumie mają dużo wspólnego z jeździeckim światkiem, ale to chyba nie to samo...
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 grudnia 2008 22:53
a mnie ciekawi co konkretnie skłoniło Cie kara107 do stworzenia tego watku?


mi się wydaje, że chęć jeszcze większego skłócenia forumowiczów.


kara107 jeśli forum Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź tutaj i nie utożsamiaj się z nim, proste jak drut, dojście do takiego wniosku nie wymaga chyba jakiegoś wielkiego wysiłku umysłowego. Kompromituje nas? Ja w żaden sposób nie czuję się skompromitowana więc wyrażaj się, proszę, jedynie w swoim imieniu. Pozdrawiam  😉
wątek zamknięty
czemu na tym forum jest tyle nienawiści?? zamiast wymieniać między sobą zdrowe poglądy , doświadczenia i cieszyć się, że dzielimy tą samą pasję ludzie wyładowują swoje chore frustracje?!! Pewne osoby powinny pozostać przy plastikowych konikach Barbie i zakładać wirtualne stajnie zanim wezmą się na poważnie za temat koni, jazdy, hodowli itp.
Nie dziwi mnie fakt, że na Zachodzie odbierani jesteśmy jako totalne dno. Nie na darmo rzadko tu bywam, bo na to co widze szkoda wysiłku aby klikać w klawiaturę.


Jaki seans nienawiści z Twojej strony tak późną wieczorową porą  🤔wirek:

Ja nie zauważyłam specjalnej nienawiści, poza Twoją, kara 107  🤔 Toż to jest forum DYSKUSYJNE! 🙂

Swoją drogą, bardzo nieładnie wzywać Pana Boga nadaremnie  🤔 chyba że jesteś już wspomnianym przez siebie świaDkiem zupełnie innej wiary, absolutnie nie voltopiralnej  😜
wątek zamknięty
no właśnie, jaki jest sens???
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
27 grudnia 2008 23:08
lets-go Seans nienawiści? Ja bym to raczej sklasyfikowała jako krucjatę  (tylko nikt nie wie póki co przeciwko komu ona miałaby się odbyć) 😁
Ale już siedzę cichutko, co się będę nakręcać  😀
wątek zamknięty
Nie nie nie, dziewczyny...
Kara miała jakiś powód, coś konkretnego skłoniło ją do utworzenia tego wątku a ja chcę tylko wiedzieć (o ile Kara możesz się tym podzielić) co to było, konkretnie.

Co do volty i jej uroków i ''uroków''. Na początku miałam wrażenie, że ludzie tutaj naprawdę chcą się tylko wyżyć,dogryźć aby tylko i wyłącznie uzyskać poklask. Owszem zdarzają się i tacy jednak dugo nie przeżyją na tym forum 😉 Nie raz (a najbardziej ostatnimi czasy) przekonałam się, że ludzie tutaj naprawdę nie mają złych intencji. Volta (tzn teraz już re-volta) jest kopalnią wiedzy teoretycznej, liczne grono ludzi tutaj to naprawdę mądre bestie. Niestety takie mądre i mniej mądrzejsze bestie natrafiają czasami na pustaków, którym na zadane pytanie najpierw tłumaczy się powoli,'delikatnie' jednak jeżeli do ów pustaka nie dotrze to co się mówi zaczyna się jatka  😉 Po czym ów pustak ma pretensję do całego świata, często zaczyna się użalać lub też jeżeli trafi się odważniejszy przypadek dochodzi do podważania wszelakich teorii i wysnuwania swojej zapewne najlepszej 😉
Więc może warto troszkę inaczej spojrzeć na to forum?

A co do świadkowania, wzywania boga itp itd to już dajcie spokój, to indywidualna i prywatna sprawa karej107. Nie wnikajmy 😉
wątek zamknięty
A odnośnie tej kara 107 kompromitacji "za granicą" to myślę że kompromitacja nieduża, skoro
jestem w Niemczech, trenuję tutaj, a często porady na Volcie szukam. 🙂

Prawie wierszem. 🙂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 grudnia 2008 23:16
Po pierwsze przenoszę na towarzyskie, po drugie jak na raie ładnie się bawicie więc zostawiam, ale prosze o zachowanie kultury wypowiedzi.
wątek zamknięty
no właśnie, jaki jest sens???

ciągnięcia kolejnego wątku o niczym 🤦
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2008 23:21
ogurku drogi, ktoś znów czuje się niespełniony i musi nam o tym opowiedzieć. Tyle.
wątek zamknięty
ale kara napisała 2 posty, a my już ze 20
a co, też se wystukam jeszcze jednego  😅
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2008 23:35
Jakoś do tej rangi "C" muszę dojść, a tu przede mną jeszcze 26 postów...

Zauważ, że kara jest jedna, a nas 682... xP
wątek zamknięty
ale jak nas O przerzuciła do Towarzyskich to się już nie liczą 😉


a jednak się liczą
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 grudnia 2008 23:46
Ja już sama nie wiem, które się liczą. Ale błagam, jak nie macie nic do powiedzenia, to zamykam, bo sa już dwa podobne wątki, gdzie się można wyżalić.
wątek zamknięty
opolanka, poczekaj proszę aż wypowie się Kara i mam nadzieje odpowie na moje pytanie a potem zamykaj 😉 Jeżeli oczywiście mogę o coś takiego prosić.
wątek zamknięty

... ludzie wyładowują swoje chore frustracje?!!

Nie dziwi mnie fakt, że na Zachodzie odbierani jesteśmy jako totalne dno.

... szkoda wysiłku aby klikać w klawiaturę.


Twoja frustracja, jak rozumiem, jest zdrowa.

Kim one są, te z  Zachodu, że mogą nas oceniać?

Zmień klawiaturę, skoro to taki wysiłek na niej pisać - pewnie jakiś buc z Zachodu przyciął koszty, w wyniku czego Twój sprzęt nie jest w pełni sprawny.

Bez paniki - czytasz nie te wątki, co trzeba.






wątek zamknięty
heheheeh i o tym właśnie mówiłam. nie zaglądam tu za często, jak i nie udzielałam się do tej pory ale z tego co widzę to poza wątkiem o zdjęciach  gdzie wszyscy wzajemnie "pieją" na nowo wstawione foteczki za każdym razem rodzą się nowe kłótnie i ubliżanie każdemu kto choć troche ma inne poglądy. przykry jest fakt, że zamiast pomagać, powstają jakieś dziwne grupki które naskakują na innych bez wyraźniejszych powodów.
tyle by było na temat...
wątek zamknięty
kara107, tak niestety bywa w miejscu, gdzie znajdzie się większa liczba osób. Różne osoby, różne charaktery - nie da się tak, żeby wszyscy się ze sobą zgadzali🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.