Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Łooo Libellka sto lat dla Małego Wkurwa! 🏇 I zdrowia przede wszystkim 🙂

Quanta, masz oko do koni. Jak będę obrzydliwie bogata to Cię wynajmę, żebyś mi jakieś ciastko znalazła 😁

A co do brzydali - najbrzydszym koniem świata był mój koń. Przepaskudny. Aż wstyd mi pokazywać (niektórzy widzieli i przyznali mi rację). Teraz uważam, że Duszek jest urodziwy całkiem 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2012 13:36
amnestria Duch był brzydki? ja jak patrze na zdjęcia Karego przed zakupem, to pukam się w czoło. Jak mógł podobać mi się taki brzydki koń i na dodatek prawie z buszu wyciągnięty 😁
wątek zamknięty
Ash, tzn mój przed zakupem to był względny - mała, czarna, tłusta (!) kulka.
Ale jako 2-latek (dostałam swego czasu zdjęcia od byłego właściciela) to był paskudny. Obraz nędzy i rozpaczy. Chudy w dodatku okrutnie, ale Pan od którego go kupiłam go odpasł. Aż za bardzo 😁

Wcale się nie dziwię, że mój koń miał już 4-ech właścicieli 😜

Poka swojego z zakupu! 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2012 13:47
W dniu zakupu był zakurzony, z okropną grzywą, kanciastym zadem i wielkim brzuchem

Tu już miastowy, kilka dni w Warszawie


Łeb jak sklep  😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
20 lutego 2012 13:48
hehe jak oglądałam pierwszy raz Kudłatego to też nie prezentował się najlepiej, chudy z wielkim łbem, takie niewiadomo co. Miałam zdjęcia ale zanim pokazałam mamie to zaczęłam od "Ale wiesz, on ma skakać a nie wyglądać, pamiętaj" 😉 wet który go badał powiedział, że takiego trupa to on by za darmo nie wziął. A takie ładne bydle mi urosło 🙂
wątek zamknięty
Libella 100 lat dla księżniczki  😅 Twoja Libelka jest o dzień młodsza od mojego Elusia. Zauważyłam, że nasze "solenizanty" (Twój, mój i Kujki) są bardzo podobne (odmiany na pysku 🙂😉 - ciekawe, czy ma na to wpływ światło księżyca, który świecił wtedy w lutym  😁

Jeszcze raz dużo zdrowia i samych sukcesów wszystkim solenizantom!!!  :kwiatek:
wątek zamknięty
[quote author=maleństwo link=topic=79631.msg1310613#msg1310613 date=1329742902]
Libelka, ale jak ona się trzyma! Wciąż wygląda jak podlotek. Pewnie nocami, w kacie boksu, wstrzykuje sobie botoks 😀

Łoś kończy 14 w przyszły piątek, a kupowałam 4-latka. Zdecydowanie za szybko to mknie...
[/quote]

Ja to myślę, że ona nie tylko botox, ale też jakieś dragi bierze, taka jest żywiołowa 😉

Espana też już tom kiedyś zauważyłam 🙂 I muszę przyznać, że mi do spostrzeżenie bardzo schlebia - wgapiam się w twojego konia z zachwytem zawsze, jak go wrzucasz na voltę 🙂

Dzięki za życzenia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Libella, wszystkiego najlepszego dla Twojej panny 😀
wątek zamknięty
Djarumm
to nie były słowa pociechy bo moja nawet w połowie tak nie chodzi  😲
zajebista czterokopytna


Dzięki  :kwiatek:, ale to nie moja zasługa,że ten koń taki chodzi 😉

barbor
Tak jest, stała  😉

Klami Tak, tak zdjęcia pierwszy raz w sumie dodałam ; )

juliadna
:kwiatek: i nie martw się będzie dobrze !

quanta  O kurczaki, ale piękność 🤔zok:

wątek zamknięty
Eeeno. Mój koń w dniu zakupu mnie olśnił. 😉 Tylko jak mi go wyciągnęli i pokazali to taka pierwsza myśl, że "eee... no.... maaały taki...". Ale i tak byłam już zakochana po uszy i co by mi tam nie wyciągnęli - i tak bym wzięła. 😉 😁

Libella, Dołączam się do życzeń. Najlepszego! 🙂

[quote="amnestria"]Wcale się nie dziwię, że mój koń miał już 4-ech właścicieli[/quote]
On to tak celowo, żeby trafić właśnie do Ciebie. 😀
wątek zamknięty
quanta świetnie Ogryzek wygląda, coraz go więcej! A nogami niesamowicie zamiata, już go widzę za parę lat 😍 A kary... brak słów, nie mogę oderwać wzroku od tych zdjęć😜 Przecież on lata!

Sanktanarina, espana kujka ode mnie też spóźnione życzenia dla kopytnych!!! 😅

Lov nie poznała bym Rudzielca, nie wydaje Ci się- kulka mięsa jak się patrzy 😀

Juliadna dobrze będzie :kwiatek:

Libella najlepszego dla kobyły :kwiatek:


Wsiadłam w weekend na Arka, w niedzielę było już trochę lepiej, ale mamy bardzo, bardzo dużo do zrobienia. Totalne podstawy, bez których dalej nie pójdziemy. Były już fajne momenty, napaliłam się strasznie na całe to "naprawianie" a tu co? Deszcz, kałuże i ślizgawica... Pogoda chyba nie chce regularnych jazd 🤔
wątek zamknięty
Libella buziak dla solenizantki i urodzinowa marchewka od ciotki  :kwiatek:
Atamanka nie narzekaj, już niedługo wiosna, mówię Ci!
quanta szczerzę zazdroszczę koni, możliwości trenowania na nich, możliwości patrzenia i uczestniczenia w tym jak się uczą i rozwijają.
Juliadna coś Wam długo się ciągnie ta kontuzja. Ale nie martw się- będzie good. Musi być.
Ash on wcale brzydki nie był. Nie wiem co Ty od niego chcesz. Taki nieokrzesany młodzieniec,ale dobrze mu z oczu patrzy 😉
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2012 16:25
Już dawno chciałam zmontować ten filmik, ale nie było mi po drodze  😉, wreszcie się udało i oto Mihrab podczas Championatu Polski w 2009 roku.
Ruszył się tak na 70 % swoich możliwości, ale prezenter i tak ledwo nadążał  😁

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 lutego 2012 17:24
Libellka ja wszystkim życzę zdrówka! Wiec i Wam też! Zdrowia!  :kwiatek:
Atamanka właśnie 🙂 wiosna się zbliża  😎 i gaz do dechy  😁
amnestria Duszek jest bardzo ładnym konikiem  😍

Wiecie co? Jak nie wierzyłam w trzymanie kciukasów to dziś się przekonałam na skórze Lolka że to działa! Przyjechał Dr.G., a w tym czasie mama dzwoni "Julka zaraz będę, zbieraj się!". Marta biegała z Lolkiem a ja czułam jak moje kolana się robią miękkie, serducho huczy... i nagle Dr. opanowanym głosem - to jeszcze próba zginania. Ja tam prawie zgon  😁 Lolek oczywiście z lekkością poruszał się po korytarzu w grzywką rozwiewającą się na boki  😎 próba wyszła jak to Dr. powiedział na +1, i powiedział 25 minut stepa, 10 minut kłusa i 20minut stępa. Do tej pory nie mogę się ogarnąć 😀 "Aaa Lolek zaczyna kłusy! 😜" Tak strasznie się cieszę! 4 miesiące dreptania 2x30minut lub raz po godzinę się opłaciło 💃 I całkiem szybko to zleciało  😅 Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Niech się lepiej szybciej zbliża, wczoraj z godzinę ściągałam wodę z mojego konika wodnego 🤣

Juliadna widzisz, voltowe kciuki zawsze działają! Super, teraz już tylko z górki 😅
wątek zamknięty
Juliadna Widzisz dobrze Atamanka napisała, nie ma takiej opcji żeby nasze trzymanie kciuków nie zadziałało ;D

Wojenka Ale się fajnie rusza skubaniec 😉

A jutro przyjeżdża do nas Pani z Equishopu, testujemy siodełka prestiga: meredith, gp, elastic professional i jeszcze kilka innych.  😜 W sumie można to potraktować jako prezent urodzinowy dla kobyłki, ale co tu dużo mówić dla mnie też to przyjemna sprawa.
wątek zamknięty
Quanta szok jakie cudo znalazłaś 😍
Jest piękny i w takim nowoczesnym ujeżdżeniowym typie, choć dla mnie pewnie i tak nigdy nie pobije Ogryzka 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 lutego 2012 18:12
Libella najlepszego dla kobyłki  :kwiatek:

juliadna dobre wieści, teraz to już tylko z górki musi być
wątek zamknięty
quanta Kary jest niesamowity! I zgadzam się z wszystkimi komentarzami opisującymi jego niesamowitość!  😍
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 lutego 2012 18:52
quanta, jakie cuuuuuuuuuuuuudoooooo, a nie koń! 😍

To ja wrzucę dzisiejszego Pamsa 💘 (zdjęcie od właścicielki :kwiatek: ) fot.M. Balicka 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2012 19:51
Jej wasze konie są takie piękne , że aż żal tu wstawić 'mojego' potwora. Ale dziś mi się tak cudownie jeździło.  😍 Była taka ładna pogoda świciło słońce i było ciplutko. Więc macie kilka komórkowych fotek.u
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 lutego 2012 19:59
Kastorkowa, faajny misio 🙂
wątek zamknięty
Lov, a my zime przespalismy właściwie. Dopiero od stycznia jakoś wzielismy sie za siebie, a za chwile ruszamy z juz intensywnymi przygotowaniami do startów, bo zamierzam zbierac (i uzbierać) oczka do dwójki. W końcu....  🤦

efka, hahaha.. wiosna wiosna jak nic. Mój ogór na całe szczescie hamuje swe zapedy i zachowuje sie kulturalnie. Jedynie gada non stop i w pracy mamy problemy, bo sił i energii aż za wiele, za to zdolności skupienia sie całkowity brak.

quantanamera, piekności !! Po prostu !! Świetny chłopak.

Libella, najlepszego dla panny !!

juliadna, super !! Świetne wieści !

tinkerbell, a to witam w takim razie. 😉

wątek zamknięty
biedni bezhalowcy, współczuję. Nadrobicie  😉
Diva z cyklu ''om nom nom, spójrz jakie smaczne''

i wygibasy pt. ''Totilasem być każdy może, troche lepiej troche gorzej'' czyli ulubiona poza Divexa

Juliadna super wiadomość!
Hermes widziałam całą sesję u P. jest świetna  😜 Pams rządzi!
Kastorkowa ale fajny futrzak!  😜 uwielbiam takie, zwłaszcza gniade
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2012 20:05
tinkerbell, ano rusza, a co najfajniejsze, nie traci tego ruchu pod siodłem  🙂
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 lutego 2012 20:16
konwalia, dzięki, też o wielbię przeogromnie! 😍
wątek zamknięty
juliadna Cieszę się, że możesz już kłusować. Zobaczysz, jeszcze trochę, a nawet się nie zorientujesz, i już będzie galop 😉
wątek zamknięty
Libella,

a to ona jubilatka i sie widocznie urodzinowej marchewy tak rozpaczliwie dopominala, bo zachowywala sie dzis komicznie 😉 ja zaparkowalam D. przy zlewie, a ona tymi swoimi ogromnymi oczyskami wpatrywala sie w niego i kwiczala( nie, nie rzala) jakby ja ktos w dupsko gryzl  🤣 jak przechodzilam obok to wariowaly juz we dwojke
..wiosna idzie 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 lutego 2012 20:41
Dziękuje wszystkim 😀  :kwiatek: :kwiatek: jutro po południu  Marta wsiada i zaczniemy działać (aaaa!) Kolejna wizyta Dr. już za dwa tygodnie  😀
wątek zamknięty
Libella sto lat dla pannicy 😀
Juliadna ekstra! Super słyszeć takie dobre wieści. 🙂
espana od razu życzenia na jutro dla Elusia 😉
konwalia pierwsze zdjęcie i jak przeczytłąam na głos podpis to nie mogłam sobie tego nie wyobrazić i opanować śmiechu 😀
quantanamera zamiast "Kącika mecenasa" powinnaś założyć "kącik latających na koniach " 8)

Odwiedziałam wczorja i dzisiaj moją emerytkę. W sobotę nie udało mi się bo umierałam na ból zęba. I co przyjeżdzam daje Kodze jabłka a ona dziwne dźwięki wydaje przy jedzeniu niczym prosiak, ślini się jakby wściekliznę dostała i jak na nią niewiarygodnie długo je jabłko. No i co się okazało? Zęby do spiłowania ostatnie okrajki czy jak się one zwą a u mnie ósemka. Chyba się do siebie upodabniamy nie w tym co powinnyśmy  😁
Jakby tego było mało Koga wpadła na świetny pomysł ugryzienia tarnika.  😫  I znowu ma areszt boksowy bo rana jej się paprze po dawnym wypadku... Rany jak mnie to dołuje wolę już sama chorować byle tylko ona była zdrowa i miała apetyt... Ahh lepiej mi. Wyżaliłam się.  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.