Zdjęcia Naszych Koni

ta z czterema nogami białymi to Bajka młp. po Dębcu (oo), niestety cała siwa będzie. Gniada to moja pupilka Madera. A na papierze mój jest ten co się u sąsiada ze świnią brata  😀 🤣
wątek zamknięty
[quote="madzia"]Z góry przepraszam za ilość  ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że NARESZCIE pojechałam do mojego kucyszona po 1,5 mies. nieobecności, a wsiadłam po prawie 3 mies. niejeżdżenia  co prawda jazda trwała jakieś 20 minut i ograniczała się do stępa i paru kółek rozprężeniowego kłusa, ale dla mnie to i tak była przeogromna frajda [/quote]
Och rozumiem Cię doskonale, zdjęcia super widać tą twoją radość z powrotu w siodlo ja czułam to samo gdy tydzień temu wróciłam do jazdy po ponad 4 miesiacach przerwy🙂
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
28 grudnia 2008 09:51
znalazłam jeszcze dwa zdjecia szarego ze skokow
😂 🏇



wątek zamknięty
galopada_ BOSKI KOŃ ;D
wątek zamknięty
madzia

ale rude ciacho  😍

margaritka

o ja ale on wielgachny , kawał mężczyzny ! pięknie rośnie 🙂
wątek zamknięty
Galopada jesteście jedną z moich ulubionych voltowych par 🙂 Niesamowicie do siebie pasujecie (przynajmniej po zdjęciach tak to wygląda 😉 )
wątek zamknięty
to może ja też wstawię zdjęcia Siwca 🙂 [ a co tylko Ascaia będzie się nim chwalić? 😁]



jeszcze z wakacji - baaardzo dziki ogier i chochlik (mój brat 😀)


się pogubiliśmy, miały być drągi z galopu 😡 - chłopak jak chce to porafi się wyciągnąć 😉


"I believe I can fly"


i jeszcze świąteczne 🙂


i mały OT:
Ascaia ja chcieć tamte fotki co Ci jedną ukradłam 😀iabeł:
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
28 grudnia 2008 16:01
Libelka  dziekujemy  :kwiatek:
ale chyba nie ma drugiego konia, ktory tak strasznie mnie irytuje jak szarak, chociaz jezdzilam na roznych.. czubach  👿
wątek zamknięty
W końcu w domu i dostęp do normalnego kompa i mogę się wam pochwalić najnowszymi fotkami Rudzi.
Tuz przed świętami Dragon pojechał do nowego domku a Rudzia teraz jest na podtuczaniu bo schudło jej sie przez źrebaka.
Całe święta bywałam u koni w wigilie tuż przed 24 poszliśmy koniom złożyć życzonka i dać świąteczne buziaki.


Pogoda zrobiła sie iście świąteczna napadało odrobinę śniegu ale przez to zrobiło sie ślisko. Wczoraj wybrałam się w lajtowy terenik niestety z jazdy zdjęć nie mam bo fotografa żadnego nie dorwałam. Ale pastwiskowych trochę bo i pogoda słoneczna.
Kobyłki z chęcią pozowały 🙂

Zły koń bo inny chce też dostać ulubione cukierki



troche ruchu



koń który zobaczył paralotnie



z przyjaciółka


A teraz trochę Majki. Kobyłka w stajni się już na dobre zadomowiła a za mną chodzi jak pies i tylko obszukuje mi kieszenie za cukierkami.





A na koniec miny naszych stajennych ślązaczek
Rusytka

Ircha

i obie

wątek zamknięty
aszka - fajna ta twoja klaczka. Nie tęskniła po rozstaniu ze źrebakiem?
wątek zamknięty
O dziwo bardzo spokojnie to przeżyła chyba małego tłuścioszka miałą już dość 🙂
wątek zamknięty
Widziałam jego wcześniejsze zdjęcia, na ,,tamtej'' volcie i muszę powiedzieć, że gdyby na zdjęciach nie stał koło mamuśki powiedziałabym, że jest dorosłym, masywnym koniem. Wygląda jak duży, pluszowy misiek 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 grudnia 2008 16:55

"tam są koniki!"


wątek zamknięty
aszka

nie tucz jej, super wyglada dla mnie 🙂 brzuch zgubiony - troszkę pracy i będzie ciacho 😀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 grudnia 2008 18:54
Ascaia-super kucusie.Ja jestem na etapie fascynacji roznorakimi kucowatymi z mysla o przyszlej karierze(oby :lol🙂jezdziecka mojej prawie 3 letniej latorosli 😁
madzia-rude ciacho z tego Twojego arabiszona 😜
galopada-swietna z Was para, milo sie oglada Twoje zdjecia z szarakiem 😉
aszka-popieram armare.Kobylcia wyglada super.

troszke rudego mojego 🙂



od razu uprzedzam pytania-nie, nie jezdze po grudzie, to lekkie blotko zmieszane ze sniegiem i nie bylo slisko 😉
zdjecia by forumowa ewciaa :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia skubany jak on macha łapami !
wątek zamknięty
ja nie mam zimowych prócz starych, kiedy przyjechała do mnie moja pierwsza czarna perełka - Tusia





wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 grudnia 2008 19:26
aszka- Mamusia w niezłej kondycji, mam nadzieję, ze malec trafił w dobre ręce 🙂
Madzia- Rudy jaki piękny, a jaka pańcia zadowolona z odwiedzin pozazdrościć
Milusia- Wy jak zawsze cud, miód i orzeszki Zwiastunek co zdjęcie to pięniejszy, muszę go chyba odwiedzić 🙂
Wawrek- jaka zarośnięta ta perełka, bródkę porządną ma 🤣
A mi się lata zachciało wiec wspomnienie kąpieli, chcę juz ciepła

wątek zamknięty
Slojma wkoncu widze Twoja klaczuche! Rzeczywiscie urocza!
p.s przeslij mi prosze te strony co mialas przeslac 😉
wątek zamknięty
w końcu, w końcu, ale dlaczego tak mało?  👀
wątek zamknięty
Milusia

fajnie pracujecie 🙂 szkoda tylko, ze okolica niezbyt fotogeniczna taka, cóż bywa - ja mam pół lata folie w tle  👿

wawrek

a myślałam, ze tylko moja mała Diablica taką grzywę ma klapniętą, buu ja chcę dzieciaka z irokezem  😁
wątek zamknięty
Skoro pojawił się tutaj mój i Czardasza ulubiony braciak (czyli Zwiastun Milusi  :emoty327🙂 to i ja pochwalę się moim dzisiejszym, wciąć rudym 😉

Zatem: jedna foteczka, ale bardzo razem  :kwiatek:


Pozdrawiamy 😉
wątek zamknięty
armara, milusia, oj ona tak dobrze na zdjęciach wychodzi ale żeberka jej wyszły musi troche przybrać, tendencji do tycia nie ma chodzi mi tylko o zakrycie żeberek.
Tu widac że troche ciałka jej sie przyda


milusia, ale fajny kłus 🙂 żeby tak Rudzi chciało się nogi wyciągać
wątek zamknięty
Sierra twój koń jest czarujący 🙂

A my jak zwykle terenowo tutaj akurat zdjęcia z powrotu  🏇








wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 grudnia 2008 21:18
Ritek koń padokowy




wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 grudnia 2008 21:58
Slojma-dziekuje bardzo i zapraszam serdecznie.
Przez Ciebie tez chce ciepelka i zeby w koncu bylo zielono
MoniaaA- :kwiatek:
armara-no wlasnie niestety ujezdzalnie mamy w takim malo urokliwym miejscu:tory, tiry... 😤,ale jak jest zielono to nie wyglada to tak drastycznie 😉
Sierra-promienieje Zlociak.Chyba mu z Toba dobrze(a raczej na pewno 😉)
aszka-no faktycznie tu widac troszke zeberka, ale szybko nabierze skoro ,,maluch" juz odstawiony
Fajnie, ze klusik sie podoba bo na poczatku bylo wrecz beznadziejnie, ale praca, praca i kon sie otworzyl.Ale na zdjeciach to jeszcze nie to co czasami potrafi.Teraz pracujemy nad tym by zawsze chcialo mu sie tak jak chce mu sie czasami 🏇
Mia-bardzo ladna kobylka i slicznie jej w granacie
wątek zamknięty
efka  jakie Lovestory  😁
wątek zamknięty
Manewruję kotem zeby pokazać go młodemu i uchronić przed ewentualna degustacją 😉


wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
29 grudnia 2008 07:23
Brzask - jak zwykle milo popatrzec na Ciebie i Rudego🙂
Milusia - hehe... wyciąga nogi jakby sie ziemia palila, laadnie
Sierra - full profesional widze... elagancko i czysciutko - ekstra. swoja droga toż to już czołg, a nie kon 😉 😜
wątek zamknięty
Brzask rudy jest świetny  😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.