Torwar 2012 22-25 marca

ja również dostałam!🙂
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
16 lutego 2012 21:31
No i co z tym wolontariatem???JAK SIĘ ZAPISAĆ??
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
17 lutego 2012 00:32
Dzięki 😉 jakoś daliśmy rade .. choć łatwo nie było xD A to prawda że cały dzień :/ Na początku też było fajnie jak rozdawali pianki  😜 miałam tego tyle w domu że jak zobacze pianke to chyba zwymi***je  :/


o nie! nie przypominaj mi nawet tych pianek, do dziś mam wstręt..:p

OSOBY ZAINTERESOWANE WOLONTARIATEM na CAVALIADZIE WARSZAWA, PROSIMY OZGŁOSZENIE MAILEM NA ADRES:
zawody@mtp.pl
a ja dzis poszłam z koleżanką kupić bilet. I sie okazało że w empiku kosztują: na piątek, sobotę, niedzielę  90zł ulgowy, i 150 zł normalny ( chodzi o karnet ) A nastronie jak byk napisane że 100 zł  🤔  Wiecie coś na ten temat ??
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2012 17:13
Na ticketpro jeszcze nie ma biletów (przynajmniej ja nie znalazłam) 👀

edit: PinkPanther, ceny przez ciebie podane są z zeszłego roku, może nie maja jeszcze nowych?
byłyśmy i w empiku i eventim i w empiku mają stare ceny a stoisko eventim... w ogóle nie ma biletów  🤬

Program pokazowy mało ciekawy, o Lorenzo możecie zapomnieć.........
On o nas chyba nie może zapomnieć 🙁


I pewnie nie zapomni do końca życia.
Polak (przecież) potrafi. Ech
[quote author=stanley link=topic=84293.msg1305347#msg1305347 date=1329384149]

Program pokazowy mało ciekawy, o Lorenzo możecie zapomnieć.........
On o nas chyba nie może zapomnieć 🙁


I pewnie nie zapomni do końca życia.
Polak (przecież) potrafi. Ech
[/quote]

Dziewczyny, nie łapię, albo nie pamiętam, ale co się takiego stało w tamtym roku?
podłączam się do pytania corralline
wiem tylko co nie przyjemnego się działo z końmi Lorenza
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
17 lutego 2012 19:28
Konie Lorenza to trochę inna bajka, ale z tego co wiem, to Lorenzo dość miło wspomina pobyt u Nas..
corralline
wiem tylko co nie przyjemnego się działo z końmi Lorenza


Co?  👀 Nie jestem w temacie kompletnie, niech ktoś napisze bo umieram z ciekawości.
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
17 lutego 2012 20:42
Co?  👀 Nie jestem w temacie kompletnie, niech ktoś napisze bo umieram z ciekawości.


masz PW
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2012 20:49
Ja słyszałam tylko że konie Lorenzo były chore i musiał wziąć "drugi skład" 👀
ja pamiętam że jego pierwszy pokaz przed prezydentem nie wyszedł... a jak weszłam na hale razprę żalnie to wsiadł na danego konia i ostrogami zaczął nachszaniec ;/ i wtedy stracił wszystko co zyskał w moich oczach ...
scarlett MTP nie są sponsorem, są organizatorem imprezy (-:

stanley nie prysł, nie prysł, jestem zalatana i nie zawsze mam czas, żeby wejść 😉

Misskiedis wtyki nie było, po prostu odpowiednie osoby śledzą RV 😁
Organizatorom Torwaru życzę sukcesu organizacyjnego Szklarskiej Poręby-Jakuszyc, a naszym zawodnikom sukcesów Justyny Kowalczyk. Co do organizacji, to będąc na Cavaliadzie, raczej jestem spokojny, co do zawodników trzymam kciuki i marzę o podobnych sukcesach.
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
18 lutego 2012 19:49
scarlett MTP nie są sponsorem, są organizatorem imprezy (-:

własnie miałam nawet takie wrażenie..  🤦
Czy z osób, które zapisywały się na wolontariat dostał  ktoś już może formularz zgłoszeniowy?  👀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
19 lutego 2012 22:51
Dziewczyny, a jak z dziećmi? Do którego roku jest darmowe wejście, czy nie ma? Na stronie nic nie znalazłam.
Propozycje zawodów skokowych już są na stronie PZJ, szkoda że nie ma ich na stronie organizatora.
Czy z osób, które zapisywały się na wolontariat dostał  ktoś już może formularz zgłoszeniowy?  👀


ja nadal czekam 😉
Dostałam kolejnego meila w sprawie wolontariatu.



Witam Was!!

Dziękuję za Wasze zainteresowanie programem Wolontariat CAVALIADA WARSZAWA 2012. Chciałabym Was poinformować, że od dziś wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji do programu, będą dostępne na stronie internetowej www.cavaliada.pl

Czekam na Wasze formularze zgłoszeniowe do 8 marca (Dzień Kobiet 🙂  Dodam jeszcze na wstępie, że przyjmujemy osoby od 16 lat.

Na każdego maila ze zgłoszeniem będę odpowiadać. Jeśli nie otrzymacie takiej wiadomości w przeciągu 2-3 dni, to odezwijcie się proszę ponownie. Poczta email też czasem zawodzi. Poślizg  w odpowiedzi ode mnie może być w dniach 27.02 - 2.03, ponieważ będę w tych dniach w górach i nie wiem, jaki będę miała dostęp do internetu.

Pozdrawiam i do usłyszenia!!!




Do jakiej sekcji się zgłaszacie?
Parkur serwis (przeszkody, kwiaty, podłoże)
Pomocnik Stewarda na rozprężalni
Biuro zawodów
Obsługa strefy VIP
Sekretarz sędziów
Stajnia
Ja się zgłosiłam do stajni bądź na rozprężalnie. Nie było napisane, żeby wybrać tylko jedno więc zaznaczyłam dwa :x Na razie miałam jakieś problemy z wysłaniem tego głupiego formularza z powrotem ale mam nadzieję, że to koniec przygód i juz bez problemu gdzies się dostane ( oby!  😉 )
a jak ze zdjęciami?
wklejacie?
bo ja muszę jakiś chyba skan zrobić...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2012 16:04
Sprzedaż biletów już ruszyła 😅
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2012 16:10
Super, w przyszłym tygodniu jadę kupić bilety  💃
Bilety mają numerowane miejsca ?
jak wchodziłam na ticketpro to były nie numerowane (w zeszłym roku można było wybrac sektor)  😉
edit. poprawka  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2012 16:18
W zeszłym roku można było wybrac sektor, nie miejsce i w dodatku nie było to sprawdzane więc nikt tego nie przestrzegał 😉 W tym roku nie sa numerowane (przynajmniej ja nie zauważyłam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się