NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
20 lutego 2012 19:50
No to super, że się zgadzamy 🙂
dodaję użytkowniczkę pchliczka od ponad miesiąca czekam na dopłatę za czaprak. Na gadu i re-voltę nie wchodzi. Nie odpowiada. Sprawę olała całkowicie. No cóż... mam nauczkę 😉 Szkoda, tylko, że pozbyłam się mojego ulubionego czapraka.  😵
Ok. Ale mimo to, nie uważam, że było to oszustwo na kasę 😉


a no co?

Brzoza, ale towar nie jest jak w opisie - jest w kompletnie innym rozmiarze, niezgodnym z opisem. Towar nie nadaje się do tego do czego został kupiony - do użytku przez horse_art.
epk zgoda. Jestem jak najbardziej za wpisywaniem takich osób na listę. Po prostu myślałam, że na listę trafiają wyłącznie osoby, które nie wyślą towaru, wyślą całkowicie zniszczony lub coś zupełnie innego. Teraz wszystko się zgadza, nie mam już wątpliwości 🙂
2 rozmiary wieksze to jest zgodny z opisem wedlug ciebie?
niewysłanie czy wysłanie czegoś innego to dokladnie to samo.
otrzymując inny towar (nie taki jak potrzbujemy) nie mamy ani kasy ani towaru (bo ten przysłany jest bezużyteczny), wiec nie mamy ani towaru ani pieniędzy. jest to oszustwo finansowe.
niefinansowe(choć i można pod to podciągnąć) to przeciąganie zakupu - długie zastanawianie i zrezygnowanie, czy udawane ze kolor będzie nam pasował do oczu jesli nie pasuje 😉
ale każde opisanie niezgodnie ze stanem faktycznym, uniemożliwiające użytkowanie (bo np inny rozmiar) to już jest oszustwo finansowe - bo jak napisałam nie mamy ani towaru ani kasy. czyli tak samo jak w przypadku niewyslania w ogole.
że można sprzedać? no może i czasme można...ale to tez koszta i dużo niepotrzebnego zachodu...


nadżafowa napisala ze odda mi kase, ale juz nie w tym tyg jak pisala wcześniej tylko w przyszłym, no i ma problem ze zrozumieniem ze jak chce zwrot to musi mi dac na przesyłkę bo ja nie bede jej sponsorować przecież. albo niech odbierze osobiście. ma tez ew. poszukać na nie kupca, ona znajdzie, on wplaci i ja wysle. tez dobry uklad - mozna bylo tak odrazu, bez afery 😤
a zeby miec na leki sprzedaje szmatki. wiec uwazajcie z kupowaniem. bedzie tez miela nowe konto bo stare ma wykasować. uważajcie więc na nowych użytkowników.

oczywiście jesli odda mi pieniadze to poproszę o usuniecie jej z listy
Dziewczyny myślę ,że nie ma co już ciągnąć OT 😉
Moim zdaniem dziewczyna powinna się znaleźć na liście do czasu oddania kasy horse_art 😉 Dla mnie to JEST oszukanie na kasę ...
Nie byłoby gdyby... tego numeru na podeszwie nie było widać - ok, ale widać go bardzo, bardzo dobrze skoro na zdjęciu horse_art go upamiętniła 😉
Myślę, że Nadżafowa odda kasę jak tylko sprzeda buty 🙂
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2012 09:42
horse_art, Nadżafowa NIE MOŻE mieć tu nowego, drugiego konta - jest to wbrew regulaminowi i grozi banem. Jak ktoś się natknie na takie konto, trzeba je od razu zgłosić modom i tyle.
Jedno co, to może zmienić swój login.
Livia, ma racje. nie ma takiej opcji. to by bylo wlasnie najwygodniejsze dla takich osob- pyk, konta nie ma, pyk zakladam nowe, czyciutkie i bez afery. ekstra. zyc, nie umierac.
Dziewczyny myślę ,że nie ma co już ciągnąć OT 😉
Moim zdaniem dziewczyna powinna się znaleźć na liście do czasu oddania kasy horse_art 😉 Dla mnie to JEST oszukanie na kasę ...
Nie byłoby gdyby... tego numeru na podeszwie nie było widać - ok, ale widać go bardzo, bardzo dobrze skoro na zdjęciu horse_art go upamiętniła 😉
Myślę, że Nadżafowa odda kasę jak tylko sprzeda buty 🙂



Oczywiście
minus dla użytkowniczki oluszekk (nie doszło do wymiany) użytkowniczka po ustaleniu wszystkich szczegółów i zawarciu transakcji wymiany na drugi dzień stwierdziła, że derka jednak jej się przyda bo "jest zimno i konik się poci".  Dla mnie jest to nie poważna osoba i nie poważne podejście do wymiany.
Nie doszło do wymiany - nie było oszustwa na kasę więc osoba ta na listę nie trafi 😉
Ale opisać warto... Chociaż to i tak chyba nie jest aż takie okropne...
Przepraszam za edycję, ale sprawa rozwiązana, a nie chcę robić nikomu na złość i się mścić.
Dla mnie użytkowniczka jest nie poważna. I na pewno nigdy nie podejmę się z nią współpracy w jakimkolwiek znaczeniu.
Jeżeli się coś z kim ustala, wymienia adresami to uznaję że transakcja została zawarta.
Dobrze, że nie wysłałam paczki bo zostałabym bez niczego.
olcialavia
Moja odpowiedź na Twoja notke jest taka
http://www.photoblog.pl/kopyciaq/116212815
A mnie się wydaję, że gdyby Ola nie podjęła kroków i nie podzieliłaby się tą sytuacją na forum, to czekałaby na frak może i kolejny rok. Takich rzeczy się nie robi, a wizerunek firmy, chcąc nie chcąc został nadszarpnięty.
Hypnotize, nie wstyd trochę, że olcialavia musiała zaszantażować Cię nadszarpnięciem dobrego imienia Twojej firmy, żebyś jej zwróciła rzeczy? 😉
olcialaviaa rok?!  🤔 Ludzie to świnie..

katakumby18 na drugi dzień cie uprzedziła..nie widze tragedii.

A mnie się wydaję, że gdyby Ola nie podjęła kroków i nie podzieliłaby się tą sytuacją na forum, to czekałaby na frak może i kolejny rok. Takich rzeczy się nie robi, a wizerunek firmy, chcąc nie chcąc został nadszarpnięty.


Dokładnie!

edytuj posty!
kenna
Sytuacje kazdy z was moze oceniac tylko po tym co pzreczyta na blogu. Cała sytuacja jest mocno podkoloryzowana pzrez siostre Oli , na co nie mam wpływu. I tak jest mi wstyd ze przetrzymałam spzret tyle i ze w ostatnim czasie jestem na tyle nieuchwytna zeby nie załatwic tej sprawy do konca. Poza tym nie mam nci na swoje usprawiedliwienie.

Dramka
Bierzmy pod uwage fakt ze wiele miesiecy nikt sie o to nie upominał, frak zabezpieczony, wyczyszczony wisiał w szafie. Potem miał sie ktos po niego zgłosic kto go od Oli pozyczył, ale sie nie zgłosił i przewisiał sobie u mnie do dnia dzisiejszego.
Averis   Czarny charakter
23 lutego 2012 12:02
Hypnotize, ale od kiedy to właściciel pożyczonych rzeczy ma się o nie upominać?
Averis
od nigdy. powinnam była zaraz po sesji zdjeciowe wziac i to oddac. Nie było by teraz takiej sytuacji.
Kasia... Nie pogrążaj się, proszę. Mogę na dowód wkleić tu moje wiadomości na gg, czy fbl, na które nigdy nie dostałam odpowiedzi, a wysyłałam je już 2 miesiące od pożyczenia. Nie wspomnę o telefonach, których po prostu nie odbierasz. Sprawa z odbiorem przez osobę trzecią też jest wyjaśniona i też mogę podać tu dowód. Sandra(o której mowa), napisała Ci, ze tego nie odbierze, a ja później zrobiłam to po niej... Niemniej jednak, na dzień dzisiejszy czekam na moje rzeczy i cieszy mnie, że jakkolwiek sprawa ruszyła naprzód.
Jakiś czas temu pisałam o użytkowniczce Monika5573, z którą udało się złapać kontakt. Pani (nie dziecię, jak wcześniej myślałam) dolała mi pieniądze za podwójne wysyłanie paczki. Z mojej strony wystąpił poślizg (niestety spory) w kwestii wysyłki. Sprawa została wyjaśniona między nami, więc wyjaśniam i tu.
Niestety nie dziwi mnie zachowanie HYPNOTIZE.
Nieuczciwość nie popłaca.
ihaha74
Rozumiem że Ci cos sprzedałam i nie jestes zadowolona albo czegos ode mnie nie dostałam, bo nie rozumiem ?
Przychodzi mi na mysl jeszcze tylko inwigilacja stajenna, co bym czegoś nie napisała przypadkiem.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 lutego 2012 14:16
Hypnotize, grzej na pocztę, wyślij te rzeczy i będzie z baniaka. Nauczka na przyszłość i tyle.
Ja tam bym oddała właścicielce do rąk (skoro to 1,5km) z czekoladą w ramach przeprosin.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 lutego 2012 14:19
I flaszką dobrego wina.
dragonnia
Własnie na nia wychodze. A jak mi czasu starczy to potwierdze to potwierdzeniem wysyłki.
Nauczka na przyszłośc ogromna.  I niesmak do samej siebie mi zostanie 😉  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się