Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję zdjęć konia o imieniu Ramzes gdy był mały.
Ramzes to siwek który stał w Farcie w Gliwice-Łabędy.
Poszukuję zdjęć klaczy i informacji:

Alejka ur. 2002
Koń mały
Kasztanowa w siwiźnie
Ojciec: Almos oo kaszt. 1998
Matka: Alexia wlkp kaszt. 1993

Poszukuje informacji i zdjęć o ogierze:

Almos
OO
Kasztanowy
Ojciec: Borysław oo kaszt.
Matka: Albania oo siwa

Poszukuje informacji o przeszłości klaczy:

Alicja ur. 2009
Koń mały
siwa
Ojciec: Lew 1992
Matka: Alejka 2002
Hod. Bałdyga T.

POSZUKUJĘ! Informacji i zdjęcia wałacha:

Imię: Johny
Wiek: ok. 15/16lat
Maść: kara

Dosyć mały,kary(bez odmian) półfryz. Sprzedany ok. 2lata temu z woj.pomorskiego do okolic Ostródy(woj.mazurskie). Byłabym na prawdę ogromnie wdzięczna o jakąkolwiek informację lub zdjęcie Johnego🙂 Jest to koń bardzo spokojny i pokorny,nie ma znaków szczególnych. Fotki:





Więcej fotek mogłabym podesłać osobie,która ma jakiekolwiek informację o tym koniu, to ważne,ponieważ został on sprzedany, byłam jego opiekunką. Za wszystkie wiadomości o nim lub zdjęcia najserdeczniej dziękuję!  :kwiatek:
szukam konia o imieniu Apacz
ur. 15.05.2007r
maść srokacz, teraz już pewnie zrobił się pod siwka bo po prostu zbielał
płeć - jak sprzedawałam to ogier, ale słyszałam ze w Złotowie został wykastrowany(w 2010)

Poszukuję potomstwa/ klaczy KOMETA młp po Panicz od Konsola po Pamir oraz potomstwa klaczy SKARLET OSKARA po Zryw od Szuba po Bard.

Z czystej ciekawości...
Klacz Kometa jest moją adoptowaną "dzieciną" ,widzę, że miała źrebię, a chciałabym wiedzieć o niej jak najwięcej- każdy zasługuje na jakąś historię. Może ktoś zna właśnie ją i jej wcześniejszy los?
A po Skarlet jest mój drugi koń- osobliwy, lecz całkiem zdolny gagatek , więc wielce mnie interesuje, jak sprawuje się jego rodzeństwo.
Ircia   Olsztyn Różnowo
03 lutego 2012 14:05
horselover widziałam tego konia w ogłoszeniach też tak około 2 lat temu, niestety nie wiem gdzie jest, ale może spróbuj na olsztyńskich, tu nie każdy niestety zagląda, a jak trafił do war- mazurskiego to może akurat ktoś będzie coś wiedział  🙂
PS. Piękny koń  😍 
Ircia tak zgadza się🙂 Nawet to drugie zdjęcie bodajże widniało w ogłoszeniach o jego sprzedaży,ale to wtedy akurat od nas poszedł🙂 Bardzo dziękuje za radę,tak też zrobię  :kwiatek:
Poszukuję informacji o hanowerskiej klaczy MARINA. Wiem, że stała w stajni w Mierzęcinie (może ciągle tam stoi?). Ciemna kasztanka, z gwiazdką i dwoma białymi nogami. Nieduża. W tym roku skończy 19 lat.
Wiele lat temu byłam jej właścicielką. Byłam do niej bardzo przywiązana i ciekawa jestem co u niej teraz słychać. Niestety straciłam kontakt z jej nowymi właścicielami🙁
POSZUKIWANA! ❗ ❗


Nadal pilnie poszukuję klaczy o imieniu Aza.  Rasa: wielkopolska Urodzona: 25 luty 2004 Maść: jasnogniada ze skarpetkami na tylnych nogach oraz mała gwiazdką. Matka: ATLANTA rasa pksp (po AMBASADOR wlkp i ARKA pksp) Ojciec: MIKAN rasa pksp (po MIKADO wlkp i ATTA pksp). Jest to spokojna, twarda w chodach klacz. W klebie ok. 170 cm.
SZUKAM konia, który stał niegdyś w stajni w Bronkowie:
imienia niestety nie znam, wołano go DZIADU, wałach gniady, westfalski, miał palenie, odmianę na pysku (gwiazdka) i bardzo delikatnie zaznaczoną koronkę na lewej przedniej nodze. Wzrostu ok. 160 cm, teraz miałby mniej więcej 20-21 lat.
Był to koń z Niemiec, po karierze sportowej w WKKW, udostępniony właścicielom stajni w lekkie użytkowanie w zamian za "emeryturę". Z tego, co wiem, właściciel nie płacił należności i koń w końcu przeszedł na własność stajni, a co się z nim dalej stało - nie mam pojęcia...
CECHA SZCZEGÓLNA - KOŃ MIAŁ WYRAŹNĄ DYCHAWICĘ, CZĘSTO KASZLAŁ W RUCHU. I - o ile dobrze pamiętam - miał na grzbiecie po lewej stronie kępkę białych włosów, prawdopodobnie po odparzeniu od siodła.

Zdjęcie z 2006 roku


Bardzo proszę o pomoc! Losy tego konia są dla mnie bardzo ważne.
xxmalinaxx
Uderz do forumowej katki na PW - może coś wiedzieć.
ewelin_n dziękuję! Obyś miała rację.
Witam, moze wiecie cos na temat konia Eldorado?? poznalam go bedac jeszcze nastolatka i ciagle sie zastanawiam jak potyczyly sie jego losy...
Jest to walach, gniady, urodzony miedzy 1999 a 2002, niestety nie pamietam dokladnie, chyba rasy Sp, wysoki ponad 1,65 cm. Z tego co pamietam to byl albo calkowicie slepy, albo prawie slepy na jedno oko.
BArdzo prosze o info jesli ktos zna, albo znal tego konia. Pochodzi z okolic Bielska- Białej w woj slaskim.
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
10 lutego 2012 10:46
xxmalinaxx
gosiamakosa pracowala kiedyś przez kilka lat w stajni w Bronkowie.
Spróbuj sie z nią skontaktować przez forum lub jej strony www.
Z tego co się orientuję, nadal ma kontakt z właścicielami tej stajni.

Daj znać, czy udało Ci się coś ustalić  🙂
szukam konia o imieniu Apacz
ur. 15.05.2007r
maść srokacz, teraz już pewnie zrobił się pod siwka bo po prostu zbielał
płeć - jak sprzedawałam to ogier, ale słyszałam ze w Złotowie został wykastrowany(w 2010)

Apacz o identycznym umaszczeniu jest jednym z koni policyjnych w Szczecinie
Ale na 100% nie urodził się w 2007 r...
pierwsze lepsze zdjęcia z netu:
[img]http://www.mmkoszalin.eu/sites/igc3/files/imagecache/600x360/www.mmkoszalin.eu/1497/images/3.jpg?lx2rk1[/img]
Znajoma prosiła bym zapytała o losy konia Hipodrom po Hipovicie, skarogniady, lat teraz ok 15-17  👀
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....
xxmalinaxx Dziadunio trafił z Bronkowa do stajni Kosow-Gołaszyn, co dalej nie wiem, ale też się chętnie dowiem, bo to był jeden z najpoczciwszych i najukochańszych koni świata.
ponawiam pytanie - które jest raczej do tych osób które bywają i znają SK Rzeczna
szukam info o klaczy
http://www.bazakoni.pl/horse_70056.html
Szukam informacji na temat klaczy Jeżdżilla
m: Jedynka po Empiryk
o: Dżahil
urodzona w 2007 roku, maść gniada, około 170 cm w kłębie. Klacz pochodzi z Gdyni lub okolic.
Będę wdzięczna za każdą informacje :kwiatek:
Witam, jeszcze raz: moze wiecie cos na temat konia Eldorado?? poznalam go bedac jeszcze nastolatka i ciagle sie zastanawiam jak potyczyly sie jego losy...
Jest to walach, gniady, urodzony miedzy 1999 a 2002, niestety nie pamietam dokladnie, chyba rasy Sp, wysoki ponad 1,65 cm. Z tego co pamietam to byl albo calkowicie slepy, albo prawie slepy na jedno oko.
BArdzo prosze o info jesli ktos zna, albo znal tego konia. Pochodzil z okolic Bielska- Białej w woj slaskim.
Arcon   dążąc do celu.
17 lutego 2012 17:44
Poszukuję klaczy Werwa sp matka Wonderful han. Urodzona bodajże w 2005. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie klacz teraz stoi.
Zdjęcia:



Witam,
Wciąż poszukuję klaczy o imieniu BALBINA [może być komuś znana również pod imieniem NARÓŻKA] rasy koniko-fiord. Konik jest nie duży [140-150 cm. w kłębie] i maści bułanej z dość sporą gwiazdką na czole. W tym momencie miałaby 17-18 lat. Była koniem raczej trudnym. Przez długi czas przebywała w stajni Stowarzyszenie Galop w Józefowie [pod Warszawą]. Jakieś 3 lata temu została sprzedana do KJ Ulmag w Aleksandrowie [pod Warszawą]. Była tam bardzo krótko. Obecnie nie wiem gdzie może się znajdować.
Za każdą [najmniejszą !] informację o tej klaczy będę bardzo wdzięczna. Proszę o kontakt na 'pw' lub gg [10253105].

Kilka zdjęć:
1.
2.
Szukam!
Klaczy o imieniu Karina. Kobyłka ma ok 6 lat, jest kara, ma białe skarpetki i gwiazdkę. Ok 163 cm wzrostu, dość mocna budowa. Oficjalnie jest to kobyłka NN. Została sprzedana razem ze źrebakiem, teraz to już 2 letni odsadek, kary, bardzo podobny do matki, po tarantowatym ogierze. Konie stały w stajni pod wiatrakiem w Natalinie. Obecnie przebywają gdzieś w lubelskim. Jeżeli ktokolwiek ją widział proszę o pomoc!
Szukam jakichkolwiek informacji (ZDJĘĆ !!) ogiera PARADYS. Ogier jest hodowli J. W. Greve, w 2000r. skończył ZT Biały Bór z oceną wybitną.

Ojciec: Lisco
Matka: Jobette B/Jasper
Urodzony 1997r, siwy
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 lutego 2012 20:30
Szukam informacji o koniu SZAMAN
matka: Szuba
ojciec: Zryw
urodzony w 1996 roku
gniady

na bazie koni niesłusznie figuruje jako ogier😉, został wywałaszony w 2007 roku.
Wiem, że przebywał w stajni Agrofood w Grabowcu, był tam dzierżawiony. Niestety, kontakt z dziewczyną się urwał, a ja chciałabym wiedzieć, co tam u niego słychać 😉

Czy ktoś wie coś o kucu Filut (chyba) po klaczy Floresta a ojciec Wacek. W tej chwili będzie mieć 4 albo 5 lat. Karosrokaty. Ok 135 cm będzie mieć.

Innych zdj nie mam :







Ponawiam. Podobno poszedł w okolice Konina, ale czy nadal tam jest to nie wiem.
trzynastka   In love with the ordinary
23 lutego 2012 14:15
Poznaje ktoś stajnie albo zawodnika ? 🙂



Ciekawa jestem co u dawnej podopiecznej, a znalazłam ją właśnie na bazie koni. 😉

Dane klaczy :
Imię : Keny
Ojciec: Kornett-37
Matka: Karna
Data urodzenia: 1995
Rasa: czeska gorącokrwista
Maść: siwa
Płeć: Klacz
nine
Wydaje mi się, że to Kuźnia Nowowiejska
nine, znam Keny 🙂
Ma się świetnie - biega po padoczku i tyje 🙂
Możesz coś o niej więcej napisać?
Obecna właścicielka niewiele wie na temat jej przeszłości 🙂
Jak będę w stajni jakieś zdjęcia mogę porobić 🙂
Nadal poszukuje koni:

Mandarynka ur. 2002  izabelowata m. Mimi o. Czersk I

Madame Pompadour  ur.2001 m.Mimi o.Czersk I

Iryda ur.1998  siwa m. Iskra o.Pekin

Infantka ur.1998  siwa m.India o.Pekin

Laszka kasztanka  ur. 1994  m.Oaza o.Leopolis (prawdopodobnie w okolicy Śremu)

Inwazja ur.1999
skarogniada/kara m.Iskra o.Czersk I (pare lat temu w ogloszeniu w Konskim Targu widzialam ze stala w woj. maz)

a także Buli i Bigot (m. Baffina a ojciec pierwszego Dar a drugiego Czersk I)
gniady wałach Leonidas (po Leopolis), gniady wałach Imbir (m. India o. Czersk I) , kasztan Rectus (po Leopolis)
Imperator (po Czersk) , kasztan Lelek Kozodój (po Czersk), skarogniady Lancet (po Czersk),

wszystkie pochodza z nieistniejącej już stajni w Środzie Wlkp.
jakby ktoś z Was wiedział cokolwiek o którymś z koni to bardzo prosze o PW
z góry dzieki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się