Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)

szczerze mowiac nie wiem, bo nic nie wiem o tym ogierku, tylko tyle, ze ma tego samego tate co moja klaczka. W przyszlym tygodniu dowiem sie wiecej, dopytam sie o pochodzenie no i ciekawa jestem niezmiernie jaki jest na zywo 🙂
Dopytaj się i porób zdjęcia. Przynajmniej będzie wiadomo czy wyrósł jako jeden jedyny, czy po prostu miał takich przodków i to dopiero wyszło. Jednak obstawiam, że miał kogoś.  😉
ogolnie Christ daje niemale konie  😉 (co mnie akurat cieszy, mam nadzieje, ze moja mala kara bedzie minimum jego wzrostu). Wlasnie zostawilam aparat w Polsce, a chcialam tez mojej robic zdjecia 🙁 beda, ale tylko komorkowe...
a Tak wygląda u nas ubieranie ogłowia i wszelakie poprawki. Prinzowa głowa w chmurach a ja musze się męczyć  😤
eee bezsensu, nauczenie wielkokonia schylania glowy to 'podstawa', tez to przerabialam  😉 przeciez inaczej rece odpadaja  🤣
No tak tak 😀 najciekawiej jest jak coś go jeszcze zainteresuje, a Ty babo sie męcz jak chcesz jeździć. Ale juz coraz częściej jest głowa na dole  🤣
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
18 lutego 2012 17:15
Ojj znam to :P foch i głowa w górę 😀
hahaha, niezle, to sie stretching nazywa  😂  🤣
No to kary wielkolud, z którym miałam okazję pracować!
Całe 184cm, wielki a o swej sile dobrze wiedział!

wał Perro KWPN po Olympic Ferro

ogolnie Christ daje niemale konie  😉 (co mnie akurat cieszy, mam nadzieje, ze moja mala kara bedzie minimum jego wzrostu). Wlasnie zostawilam aparat w Polsce, a chcialam tez mojej robic zdjecia 🙁 beda, ale tylko komorkowe...

Też chciałam dużego konia, a aktualnie Młoda zatrzymała się na zacnych 165 cm. Powiedzmy, że wystarczy. Oj tam komórkowe, ważne by były.  😀
draskaeb fajny kary 😜
Mnie też się podoba  😍
Piekny kary  😍
PumCass   zachowaj zimną krew!
18 lutego 2012 18:55
PumCass Co to za derka 🙂?


ponieważ nie pamiętałam firmy, sama z ciekawości zajrzałam na metki a tam..."Made in India"  🤣
Derka najwyraźniej jakaś no name, kupiona od koleżanki znajomej 2-3 lata temu ale chociaż bezfirmowa, chętnie zakupiłabym sobie jeszcze jedną  👀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
18 lutego 2012 19:44
Zawsze zastanawia mnie skąd te nasze wielkokonie się wzięły 😉 tak po prostu sobie wyrosły chociaż rodzice(i przodkowie) nie osiągali takich wielkości?  😜
PumCass   zachowaj zimną krew!
18 lutego 2012 20:54
Ponieważ mam wałacha tłumaczę sobie jego wysoki wzrost wczesną kastracją...
no ale żeby aż tyle?  🤣
draskaeb, piękny jest!  😀
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2012 21:29
Rusticalle, to jest Elton?
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
22 lutego 2012 23:35
dziś znalazłam to zdjęcie u koleżanki na telefonie, nawet nie wiedziałam, że mam 🙂
Mamut- Lucjan i ja 🙂

Moje siwe "dziecko" również do małych nie należy. Ma dokładnie 180 cm wzrostu, a że i ja do małych ( mam 171 cm ) i lekkich nie należę to ta jego wielkośc gdzieś się pode mną gubi  😉
180? ogromny 😍 ile wzrostu ma ten gniady obok? Masz jakieś zdjęcie "porównawcze" obok jakiegoś mniejszego konia?

taki duży i w dodatku siwy, ahh 💘
180? ogromny 😍 ile wzrostu ma ten gniady obok? Masz jakieś zdjęcie "porównawcze" obok jakiegoś mniejszego konia?


Ten gniady obok mojego siwka ma 165 cm.
sacramentia   this strange kind of love...
23 lutego 2012 13:13
bronta piekny zwierz  😍
PumCass   zachowaj zimną krew!
27 lutego 2012 14:31
Długonogi Dilver  😉

ale długie nogi 🙂
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
27 lutego 2012 20:07
PumCass  😍 😍 😍 😍 Cudo, Bóstwo.. <3 można się zakochać
PumCass   zachowaj zimną krew!
27 lutego 2012 20:50
scarlett oj można. Ja się zakochałam po uszy,a na dodatek ostatnio zrobił się strasznie misiowaty  💘
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
28 lutego 2012 07:51
PumCass  💘 jak jeszcze misiowaty, to uważaj, bo normalnie jawnie Ci Go ukradnę  😍 bo mój ostatnio świnia gryząca się zrobiła i żaden z Niego miś w stosunku do mnie
PumCass   zachowaj zimną krew!
28 lutego 2012 12:26
kraść nie pozwalam  🤣
ale chętnie dorzucę coś jeszcze  :kwiatek:
Piekny jest ! Oj ta moja słabośc do siwków.... 💘 szczególnie tych młodziaków w wersji jabłkowitej  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się