Sesja/Studia i t d ;)

Gillian   four letter word
21 lutego 2012 19:39
No i super!!!!!!!!!!!!  🏇 🏇
Cariotka   płomienna pasja
21 lutego 2012 19:42
rtk A NIE MÓWILIŚMY  😎 😎 no! gratuluje!!!
kotlet ja botanikę mam dopiero w tym semestrze, ale żeby zaliczyć mam zaliczyć 4 kolosy to wtedy nie muszę pisać egzaminu🙂 ale prowadzący jest bardzo przyjemny:P
rtk gratki  💃


mam promotora  🏇 i "wstępny" temat pracy inżynierskiej  🏇 jestem meeega szczęśliwa, muszę tylko sprawdzić czy temat sie nie powtarza  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 lutego 2012 21:13
wracam powolutku do wątku. ale będę zaglądać rzadziej niż kiedyś, ponieważ paradoksalnie odciągał mnie on od nauki 😉

gratuluję wszystkim tym, którzy mają kolejne przedmioty do przodu  😅
ja też tam powolutku działam. krok za krokiem i będę 'w domu' mam nadzieję 😉

armara, no to obrona tuż tuż, ale pociśniesz na pewno. będą kciuki! 🙂
Kolejny semestr rozpoczęty z pełną parą, wykładowcy ruszyli z taką mocą, że aż zaczęłam się zastanawiać, czy ktoś im zaproponował premię za zgnębienie studentów w trybie natychmiastowym. Ten semestr nie będzie łatwym, a jak do tego dorzucić jeszcze "poprawkę" z matury pisaną 14 maja,to perspektywa najbliższych kilkudziesięciu dni wygląda "twórczo".
Będę wyzyskiwać swój mózg bardziej, niż wyzyskiwani są pracownicy McDonald's... 🤔wirek:
co trzeba zrobić aby dostać warunek?  Pani która mnie wyzwała nie zaliczyła mi poprawki    😫
sei, Wojenka
Dzięki !

Chuda
Trzeba napisać podanie do dziekana (prodziekana, zaleznie od uczelni), z prośbą o warunkowowe dopuszczenie do kontynuowania nauki. W treści na pewno musi znaleźć się nazwa przedmiotu i uzasadnienie.
Wzór powinnaś znaleźć w dziekanacie.

edit: masło maślane
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 lutego 2012 14:14
Nie przyjęli mi dziś indeksu w dziekanacie...  😵
Gillian   four letter word
22 lutego 2012 14:24
bo?  🤔
Mnie czeka 7 kolosów z biochemii i jedno zaliczenie praktyczne. Żyć nie umierać...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 lutego 2012 19:08
bo?  🤔


Oto powód:



"Wszystko pięknie, zgadza się, ale tu.. o tu, ma pani przekreśloną ocenę. Ja tego nie przyjmę, musi być parafka profesora."  😵

Słowna ocena się zgadza, w indeksie idealnie, na karcie to jedno małe... "coś" i cóż... Nie przyjmie kobieta indeksu i koniec.  😵

Taa, zatem biegajmy za profesorem, który w trakcie semestru był wielkim nieobecnym. Pojawił się na 2 wykłady przed końcem zajęć. A dziś... a dziś był niby ostateczny termin złożenia indeksów w dziekanacie, ja w piątek wyjeżdżam, zatem.. błagam o kciuki by domknąć ten 3 semestr  😤
Moon   #kulistyzajebisty
22 lutego 2012 19:25
martva, a to, że korektorem pomazane to jest dla nich ok?

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 lutego 2012 19:27
To nie jest korektor, tylko moje wymazywanie w paint'cie. Teraz, na szybko wymazałam nazwiska wykładowców.
martva
Współczuję. W ubiegłym roku profesor pomylił się i w indeksie wpisał ocenę w niewłaściwą kratkę. Co ja sie nabiegałam. Masakra  😵
u mnie jak wpisza w niewłasciwa kratke to robią strzałeczkę i nikt nie robi problemów. jeden profesor na pierwszym roku połowie ludzi pozamieniał kratki w indeksie, w miejscu przedmiotu wpisał swoje imie i nazwisko, o mały włos by też nie wpisał oceny i daty do góry nogami bo ktoś mu tak podłożył indeks 🤣 aj ile było smiesznych akcji z tym profem... no świetny był 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
23 lutego 2012 14:54
mi wpisał właśnie inną ocenę do indeksu i inną do karty egzaminacyjnej, pozdrawiam siebie  😉
martva, Karta jest ważniejsza, więc, teoretycznie, mogą w takim wypadku nie przyjąć indeksu, bo nie wiadomo co tam jest napisane. 🙁 W odczuciu pani w dziekanacie - mogłaś sama tę ocenę podrobić. :/ 🙁 Gdyby profesor tylko pomylił rubryki można byłoby strzałki dać albo wpisać pieczątkę, że "anulowano" (jak mnie w tym roku -> profesorka wpisała mi ocenę i na zaliczenie i na egzamin, a miała wpisać tylko zaliczenie). Dziś już czwartek po południu, więc nie wiem czy Ci mój post jeszcze pomoże, ale spróbuj poszukać profesora po jakichś, nie wiem, konferencjach, dyżurach i bibliotekach = gdzieś być musi, jeśli niekoniecznie na zajęciach. Powodzenia! Trzymam kciuki! Daj znać!
błagam trzymajcie za mnie kciuki jutro piszę egzamin z fizyki po raz 3ci 😵 i kolokwium z ruskiego 🤔
Ja mam jutro o 10 toksy, też proszę o kciuki  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 lutego 2012 16:41
Na szczęście dzisiejsze 7 godzin czekania, latanie dziekanat-pokój profesora-sekretariat-rada wydziału przyniosło skutek. 3 semestr zamknięty.

Olga - u nas ani jedna strzałeczka nie przejdzie. Od razu wpis do anulowania i trzeba brać nowy.

Sankaritarina - niby i mogłam, ale obok ocena słowna się zgadza, zatem to ewentualne podrobienie moooocno naciągne 😉 Niemniej jednak sprawa jakimś cudem załatwiona 🙂
tak na rozładowanie napięcia z powodu konca sesji... świeżynka z dziś : Na ćwiczeniach profesor przekręcił moje nazwisko na...Penis  😁 wyobrażacie sobie co sie działo na sali?  😁
wysyłam 3 razy poprawiona prace. Wydaje mi się, że mam wszystko źle a dupa, może zaliczy 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2012 05:26
dziewczyny są kciuki 😀 ja poproszę dzisiaj o 10 😉

martva, współczuję i powodzenia!  🏇

Kciuki są! Wierzę w was!  🏇
sei
Dasz radę  🏇
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lutego 2012 08:04
Powodzenia!!!

Ja jutro o 8.00 rozpoczynam ostatni semestr!
weekend bardzo fascynujący od 8.00 do 19.50  😵
Ja już po. W sumie jestem zadowolona, pozostaje czekać na wyniki  🙂
ovca   Per aspera donikąd
24 lutego 2012 13:02
Właśnie się dowiedziałam, że nie zdałam egzaminu-pewniaka, na który byłam wykuta na 100%.

powód? nazwy łacińskie pisałam taką samą czcionką jak polskie, a nie kursywą (nie wiem nawet, jak ma wyglądać kursywa w piśmie ręcznym  🤔 ).
widziałam swoją pracę- wszystkie zadania miałam napisane dobrze, ale przy każdym 0 pkt na brak kursywy.

😵
serio?  🤔wirek:
ja nawet nie umiem pisać kursywą...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 lutego 2012 13:07
ovca pogięło ich totalnie ?  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się