Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

pucus27, o, dzięki. Strasznie podrożały ostatnimi czasy, a początkowo chciałam kupić w internecie, myślałam, że znajdę jakieś promocje ... .
gdzie mozna kupić kalosze hunter oprócz schaffashoes i allegro?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lutego 2012 10:29
Tercet, ja zamówiłam sobie ze Stanów. Przywiezie mi moje wymarzone szwagierka 💃 💃 💃 💃
a są jakieś sklepy internetowe, które je sprzedają?
huner.uk wydaje mi się że tam sobie znajdziesz jakie będziesz chciała chociaż na amerykanskiej stronie jest większy wybór
Ada znalazłam te buty:
http://www.sequinshoes.pl/072-botki-worker-boots-z-koronka-czarne.html

Strasznie się na nie napaliłam, ale pogadałam z koleżanką i mówi, że okropnie się te czubki ścierają, nawet jak się przytrzyma jednego buta koło drugiego i potem wyglądają okropnie, więc sobie je odpuszczam.
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 lutego 2012 20:17
Frania, ooo dzięki  :kwiatek:
Ja chyba się skusze jak będę miała środki, cena niewygórowana więc nie będzie mi żal jak szybko się zniszczą.
To daj znać jak się sprawują  :kwiatek: Może dziewczyny mnie tylko straszą, ale one wiedzą, że ja jestem strasznym niszczycielem butów 😉
ale one są chyba wyższe niż na zdjęciu tym " na nogach " ?
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2012 11:39
Ja myślę że tam po prostu ten tył się "złożył".
Jak patrzę na nie to jedyne co mi przeszkadza to to że koronka jest miękka, tak przynajmniej wygląda to na zdjęciu.
Według mnie powinna być sztywna, jak krochmalona wtedy by lepiej to wyglądało na nodze.

Frania, rozumiem że jakaś Twoja koleżanka je ma? Jeżeli tak to czy może mogłabyś poprosić o zdjęcia  :kwiatek:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 lutego 2012 14:57
dziewczyny, jak z rozmiarówką butów w dee zee? bo ja noszę normalnie 37, czasami 36. a mierzę nogę i mam 22 nogę i to wypada mi na 35 w deezee. i nie wiem, co mam zrobić. 🙁
Bee., to zależy od konkretnego modelu. Przy każdym jest informacja jak wygląda rozmiarówka (standardowa czy nie).
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2012 15:44
laga, znalazłam oryginalne (?) --> http://www.nastygal.com/shoes/brave-crochet-boot-black
Więc może te ze zdjęcia na nodze to nie te same co z sequinshoes.
Ada tak mi się wydaje właśnie. A widać że te są solidniejsze, troszkę niższe ale i cena jest 2 razy większa od tamtych... ale i są ładniejsze... 🙇
Szukam takich albo podobnych butków:



Coś w stylu litów, ale mniej "kopytkowe" 😉
Te z fotki są ponoć z H&M, ale nie widziałam ich w sklepach ani teraz ani w poprzedniej kolekcji
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2012 18:35
laga, porównałam dokładnie zdjęcia i niestety tak jest. Widać na górze różnice 🙄
Eh i teraz sama nie wiem czy brać czy nie, czy może dołożyć i pokusić się o te z NastyGal  🤔wirek:
Ada te z Nasty jak dla mnie są dużo ładniejsze ale.. też miałam myśl żeby je wziąć ALE za ponad 200 zł buty i bez możliwości przymierzenia...
hmy.. dręczą mnie ale nie wiem czy warto... 🙄
Tercet ja kiedyś znalazłam w zwykłym takim sklepiku z firmowymi ciuchami, nawet sporo ich tam jest  😀 😀  przypadkowo 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 lutego 2012 08:07
laga, eh chyba nic z tego nie będzie :/ wyczytałam że paczki z Nasty Gal trafiają do urzędu celnego w Wa-wie i trzeba wysyłać jakieś tam papierki do nich. Jak jeszcze mi przyjdzie płacić cło to padnę  😵
Ada ooo niee! 🤔wirek: a takie ładne są... :/ 
a ja poluję na jakieś nowe maxy i póki co stanęło na tych  😎
tulipan fajne!  🙂
Wypatrzyłam ostatnio damskie vansy w Heavy Duty, ale są tylko po jednej parze z każdego rozmiaru i nie wiem, czy zdążę kupić. Widział ktoś, gdzieś?
Ja nie wiem tulipan skad ty je bierzesz, byłam dziś w nike w pasażu i same brzydale były 😀iabeł:
W nike'ach ciężko o jakieś fajne maxy niestety. Ja stawiam na run colors w Warszawie, foot lockery w Berlinie i internetowe sklepy zagraniczne (gdzie ceny wahają się w granicach 150 - 200zł, a nie podchodzą pod 400 - 500  😵 ). Ewentualnie allegro lub oryginalnebuty.pl  😉
a ja dzis dorwałam takie nike'i za śmieszną cenę  😅 ale i tak nadal wzdycham do pomarańczowych hook'ów  😍 szkoda, że cena zabójcza😉
tulipan a podałabyś te zagraniczne strony ?  :kwiatek:
ae a gdzie jesli mozna spytac?
w Intersporcie, aż 94zł 🙂
o szkoda, ze nie w sieci. Dzieki za informacje.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 lutego 2012 14:09
Dorwę gdzieś takie cuda?  🙇

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się