baza filmowa o koniach + możliwości ich zdobycia.

a Pościg skąd można pobrać?
Tercet,nie masz zbednych filmów?;D
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 lutego 2012 14:47
A ja dzisiaj  wieczorem zatopię swoje ząbki w ,,The Cup,,  http://www.zwiastuny.net/trailer-id-7179.html  😅 😍
Winko, popcorn plus dobry film ;] uwielbiam takie soboty 🙂
The Cup czyli "po polsku" Gonitwa leciała w czwartek na HBO jako premiera  😀 1 marca będzie można ponownie obejrzeć ją w tv  💃
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 lutego 2012 18:40
stąd  mam ten film ;] koleżanka nagrała  😎
No prosze was dziewczyny... 🙂😉)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 lutego 2012 07:50
o co nas prosisz? Przeciez na chomikuj jest pełno filmów do ściągnięcia i obejrzenia- wystarczy wpisać tytuły  😎
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 lutego 2012 18:52
to tak trochę jak z tymi napisami do ruffian... no ale mniejsza o to.
19weroncia ale masz jakiś słaby net, że nie ściągasz czy co ?
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
poszukuję francuskiego filmu Mazeppa http://www.imdb.com/title/tt0107535/combined
Czy ktoś może ma lub wie gdzie go znaleźć ?
Co to był za film z tym białym koniem o imieniu Zorica?  😵
Oglądałyście może w święta film, fabuła mniej więcej taka, jak wszędzie: koń z rancho pod zakochaną w nim dziewczyną wygrywa? Taki dziecięcy, ale fajny był, tylko tytułu nie pamiętam, ale chyba "Koń zwany..."
Sylwester?
Jako dziecko oglądałam w TV film o jakimś magicznym siwym koniu.
Fabuła w skrócie:
Dziewczynka mieszka z wujkiem i złą kuzynką na jakiejś farmie, obie jeżdżą konno.
Mała zaprzyjaźnia się z tym magicznym siwkiem i zaczyna z nim odnosić sukcesy, to ta kuzynka knuje, żeby jej go zabrać itp.
Oczywiście kończy się dobrze 😀
Chyba produkcja irlandzka.

Chodzi mi to od kilku dni po głowie i nie daje spokoju, może kojarzycie bo zwariuję  😜
Ma ktoś napisy do Wildfire the Arabian heart?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 kwietnia 2013 20:25
Animowany film ,,Ostatni jednorożec":
http://video.anyfiles.pl/Ostatni+Jednoro%C5%BCec+1982/Kino+i+TV/video/60969
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 maja 2013 17:58
,,Wyścig po szczęście" - dla kogoś kogo interesują kłusaki może się wydawać ,,sympatyczny". Dla mnie strata czasu, bo schemat ten sam. Czyli laska po przejściach, fajna klacz ( lub wałach),  zawody ( jakby tylko do tego celu wykorzystywano konie) i gruba kasa.
Scena która miała łamać serce - była dla mnie  nudna.
E tam.
Wiecie moze czy jest juz gdzies do dostania/sciagniecia/obejrzenia "Jappeloup"?
Poszukuje filmu, tytuł spolszczony: Dziki ogier [ogień]
Po śmierci ojca i męża matka z córka Anna i synem wyjeżdża na stare ranczo na wsi, tam dziewczyna w nocy znajduje w lesie dzikiego gniadego ogiera który zaplątał się w siatkę.
Po za tym w filmie pada imię Brajan, nazwisko Garet [właściciel stajni w pobliżu], jest też starszy Pan który mieszka w lesie oraz siwa klacz Eklipsa.
Nie mogę znaleźć nigdzie tego filmu, jako dziecko miałam go na VHS.
BARDZO PROSZĘ O POMOC.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Poszukuje 3, 4,5, 6 i 7 sezon serialu Heartland - zaklinacze koni z polskim tłumaczeniem. pierwszy i drugi znalazłem z lektorem. Może ktoś ma ?
Jasno jest wyjaśnione że jumper15 potrzebuje od 3 do 7 sezonu. Pierwszy i drugi POSIADA.
Sorki, nie doczytałam :kwiatek: myślalam, ze chodzi o odcinek.
Pózna godzina + silny bol brzucha robi swoje.. 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
14 grudnia 2013 09:08
Oglądałyście może w święta film, fabuła mniej więcej taka, jak wszędzie: koń z rancho pod zakochaną w nim dziewczyną wygrywa? Taki dziecięcy, ale fajny był, tylko tytułu nie pamiętam, ale chyba "Koń zwany..."


"Koń imieniem Sylwester" - dość często wiedziałam go na kanale Uniwersal
Przejrzałam cały wątek i ku mojemu smutkowi nikt nie wspomniał ani nie szukał filmu, który mnie zafascynował jako dziecko. Nie mogę nigdzie go znaleźć w polskiej wersji. Pisałam nawet do dystrybutora płyty DVD i nic. Może ktoś z Was będzie mi mógł pomóc?
Chodzi mi o film p.t. "Champions". Niestety, nie pamiętam polskiego tytułu. Film jest wspaniałą historią o życiu Boba Championa dżokeja i jego konia Aldanitiego i co wyjątkowe - Aldaniti gra w nim samego siebie 👍
Film jest o przygotowaniach do Grand Nationale gdzie najpierw Bob choruje na raka a później Aldaniti ma jakiś uraz nogi (złamanie?) Pokonując wszystkie przeszkody wygrywają Grand Nationale.
Znalazłam go tylko w oryginale na YT. Czy ktoś z Was oglądał ten film? Chętnie go obejrzę albo kupię płytę - to wielka fascynacja mojego dzieciństwa 😍 Wiecie, gdzie można go ściągnąć?
jett   success is the best revenge
15 grudnia 2013 17:47
Oglądałam kiedyś film o niewidomej dziewczynie, która straciła wzrok ale chciała dalej jeździć. Pomagał jej jakiś chłopak, uczył ją jeździć "na słuch" i w końcu na jakieś zawody pojechała. Na końcu oczywiście big love  😁  Ktoś, coś?  👀
jumper15, gdzie znalazlaś 2 sezon Heartlandu puszczam moim dzieciakom czasami, a juz mi się pierwsza seria z ipli kończy
Jumper15 ma heartland ode mnie, a ja znalazłam 2 sezon po polsku na chomiku 🙂
pasja13,  a nie podesłała byś mi niewiem czy na maila się da ?
raczej nie ma dalszych sezonów po polsku, bo tylko 1 i 2 sezon były dostępne na AXN White. Pozostaje nam czekać aż puszczą 3 sezon. Najwyżej zacznijmy wszystkie na raz pisać do nich emaile o puszczenie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się