produkty ANKY

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 grudnia 2008 23:10
A dzisiaj do mojej rodziny Anek, dołączyła czekoladowa Anka.  😍

Oj chyba osiodłam i zawinę Czardaszka, ot tak, żeby się nacieszyć jej pięknym kolorem w słoneczku a nie w folii.  😜 Tak na minutkie, ino do zdjęcia!  😜 😁


Sierra Pokaż, a później mi oddaj  😁
Monny   bez odbioru .
27 grudnia 2008 23:53
mi mi mi  😜 😜 😜 😍 😍 😍

a do mojej kolekcji dołączył Sky  😅 😅



ankoholizm  🤔wirek:
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 00:29
I co tu ma zrobić zakochany w padach ANKY skoczek...  🤔
Ehh...przykre  😤
Monny   bez odbioru .
28 grudnia 2008 00:47
kupic  😍 i wsadzic pod skokówke  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 00:55
Kupno padu w moim przypadku byłoby niebezpiecze, bo na 10 by się nie skończyło :P
Niech jakaś inteligentna osoba zrobi Pad ANKY-Jumping :P
Monny   bez odbioru .
28 grudnia 2008 01:06
[quote author=Klami link=topic=202.msg129379#msg129379 date=1230246114]
Sluchajcie, czy to prawda, ze nastepna kolekcja ma byc rowniez w wersji wszechstronnej/skokowej ??
Z tego co słyszałam niedawno od przedstawiciela ANKY, to prawda 😉


Co??????  😅  Ciekawe jak to będzie wyglądało, mój portfel pewnie też ucierpi
[/quote]

no jestem ciekawa  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 01:18
Zbankrutuję...  🙄
a tak wogóle to mogliby pady robić dłuże. pod moją ujeżdzeniówką -diamant, więc nic specjelnie długiego- ledwo co sie mieści, zwłaszcza ja kzrobie 'dzióbek' to jest na styk. pod wszechstronnym mimo ze pad nie profilowany wygląda fajnie- i na długość jest dobry  😀

a tu oxblood- był juz w KRM ale jak anky to i tu wstawie  👀
foty stajenne więc kolor troche przekłamany, w realu jest bardziej wyrazisty i głęboki

I co tu ma zrobić zakochany w padach ANKY skoczek...  🤔
Ehh...przykre  😤


Eee tam,dla mnie to nie problem,wszystkie pady wsadzam od skokówkę i leżą wg mnie dobrze🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 11:56
D&A dawaj jakąś fotę. 😀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 grudnia 2008 16:44
biały Anky pod wszechstronnym co prawda:


pad padem, ale jaki koń śliczny!!! wrt
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 16:49
Brzask, co to za koń.?  😜
🚫
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 grudnia 2008 17:02
Zandokan, KWPN właściciel Piotr Zawada - 4lata mam go w treningu od sierpnia to byly nasze pierwsze zawody

wiecej naszych zdjęć w "nasze zdjecia z zawodów"

żeby nie było offtopu moj czarny anky


Brzask twój koń jest przecudowny i ten pad odrazu widać ,że macie klasę  😉 🙂
Magdzior - niestety nie mam fot, ale jak się takowych dorobię to wstawię.

Fotki padów pod skokówkami są  na tej holenderskiej stronie, link jest gdzieś w wątku.
Wstawiłabym fotkę,ale padł mi komputer i wcięło mi wszystkie zdjęcia:/
Monny   bez odbioru .
28 grudnia 2008 18:11
a mi foty nie działają 🙁🙁
moj pod skokówką:
LOVELY  powiem jedno, MRAUU !!!  😁 😜 😜
Jun,co to za kolor?
Jun, co to za kolor? 🙂

Lovely, na żywo on wygląda zupełnie, zupełnie inaczej  😜 Ale nawet nieźle wygląda na kasztance, a mi - posiadaczce tak owego koloru konia - wirtualnie jakoś nie pasował, jak próbowałam sobie to wyobrazić 🙂
kolor jade  😉
sierra- mi do kasztana tez nie pasował- jak próbowałam sobie wyobrazić- ale zakochałam sie w tym kolorku i stwierdziałam ze musz go mieć  😁 😁
kolor jade  😉

pierwsze co nasunęło mi się na myśl, czytając Twój post to ''no to jedź''  😁 😁
dla mnie Anky pod ujeżdzeniówkami to jest prawdziwe MNIAM, ale pod skokówkami juz mi sie tak nie podobają.. cóz  😡
a po co ta zawstydzona minka? To kwestia gustu i kazdy moze miec wlasne zdanie  😉 Mi tez się bardziej podobają pod ujezdzeniowkami, ale ze mam skokówke to ''z braku laku''...  😁
Ja pady lubię używać też pod skokówkę chociażby dlatego,że w przeciwieństwie do czapraków nie mają majtających się szlufek(zakładam wszystko oddzielnie i nigdy ich nie wpinam)
a dla mnie te szlufki to zbawienie. Jak kiedyś zapomniałam ich zapoiać to mi cały czaprak przesunął sie i zjechał do tyłu. Strasznie podobają mi się te pady ANKY ale brak szlufek jest dla mnie dyskfalifikujący :/
wydaje mi się że gdyby były szlufki w padach Anky, zepsułoby to ich cały urok  😉
Ja juz się zastanawiałam czy może dałoby się je jakoś doszyć 🙂 I gdyby udało mi się dostać jeszcze gdzies komplet kiwi albo ten bananowy to bym zapewne kupiła... I coś zaczęła kombinować.. ael już ich nie ma w sklepach ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się