Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2012 17:40
juliadna, no co ty 😉 jak błotko obsycha to obczyszczam szczotką. wsadzam do pralki i jak nowa 😉

dzionka, bardzo chciałam tą derkę bo strasznie mi się podoba. a tego typu polarówki znajdują u mnie zastosowanie wyłącznie na padoku 🙂
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 lutego 2012 17:43
baffinka dziękuję  :kwiatek: Fajnie Cię znowu widzieć z Dziewczynami, rzaadko się pojawiasz. Wracasz z Gniadą do treningów? Dobrze pamiętam, że przed sezonem zimowym miałyście nowego trenera?
sei oo matko chyba bym się zapłakała widząc, że Książę robi coś podobnego z taką derą  😁 A o Twoim Rudym wiesz co sądzę  😍 pochwalisz się jakimiś z jazdy jeszcze?  :kwiatek:
Nasturcja-Renata Dziękujemy  😡 Przejdzie mu-może jeszcze z tego wyrośnie? 🙂
Dzionka i na pewno dobrze mu zrobi jeszcze trochę odpoczynku i oboje wrócicie ze zdwojoną siłą i chęcią  😅
juliadna cóż się z grzywką stało na ostatnim?  😂 Baaardzo Wam zazdroszczę takich pięknych fot  😍
arivle dawaj coś spod siodła  😅 nie wierzę że nie masz żadnych fot od ostatnich "jeżdżących" które wstawiałaś już taaak  dawno!
Averis już jesteście w pełnej formie? Super  😀
wątek zamknięty
Haha, rudy już mi się całkiem zbiesi pewnie, bo zamierzam go znowu pochwalić 😉.

Wylazł dziś na jazdę na plac - pierwszy raz od początku grudnia. I co? I miałam konia do pchania. Nic mu się nie chciało, a już na pewno na wariactwa, których się spodziewałam. Nawet jak się na padoku obok zerwały kobyły do galopu to też mu się nie chciało 😉.

Tylko właśnie oglądnęłam sobie prognozę pogody - jutro deszcz ze śniegiem 🙁. Znowu wrócimy na halę - a już miałam taką nadzieję na ten rok halę pożegnać...Wrrrr!
wątek zamknięty
juliadna cudny siwek 🙂
My tu się nie jak z Tadkiem zebrać nie możemy... Już podłoże dobre, a koniczek na wybiegi chodzi więcej niż pod siodłem pracuje. Wczoraj tylko siadłam na godzinę to myślałam że mnie zabije ! 😲 Wystraszył się jakiegoś dziadka, który uznał, że stanie sobie przy płocie i będzie ogladać konie ... A ten mój debilek kochany poczuł się lepiej na takim podłożu i zaczał się płoszyć. Nie dało się naprostszej linii środkowej w galopie pojechać, bo cwałem wjeżdżałam na linię. Za to siadłam na cudownego kucyka o imieniu Alka 🙂 Bardzo fajna klaczka, juz nie pierwszy raz na niej siedzę, ale jak po każdej jeździe dochodzę do wniosku, że jestem na nią za duża 🙁 A szkoda bo kucyś fajny mogłabym z nią trochę nadrabiać bo właścicielka sobie nie radzi za bardzo jeśli chodzi o ujeżdżenie. Siwy arab- Wenezuela natomiast stoi w stajni lub chodzi na wybiegi z zalecenia weterynarza. Będę miała z nią potem roboty, ale trzeba się postarać, bo chciałabym na niej już w tym roku na czworobok wyjechać  😀
Już czuję wiosnę !  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 lutego 2012 17:57
sei ale ten piasek wpada między te włoski i może zapiaszczyć pralkę, chyba. I dlatego takie moje przekonanie.
Zu A bawiłam się jego grzywą i wyglądał tak cukierkowo 😀
wątek zamknięty
_Kate ufff, to nie jestem sama  😉 a Wy pauzujecie z przyczyn zdrowotnych czy po prostu odpoczywacie?
Juliadna nie-dziękuje  :kwiatek: bardzo ładnie Latino wygląda w tym komplecie. W ogóle jest to jeden z niewielu siwków które mi się podobają  😀 Zdrówka Wam życze  :kwiatek: żeby już więcej nie było takich niemiłych przygód jak ostatnio
Dzionka dziękuje w imieniu panny  :kwiatek: ryjek nie tylko wygląda miło, ale jest niesamowicie miły  💘 Podejrzewam, że jak tylko się jakiś boks zwolni to szybko Dzionka przywieziesz- jeszcze przed wakacjami  😎
Zu rzadko się pojawiałam, bo w stajni bywałam raz w tygodniu wymiziać i tylko tyle 🙂 jakoś zimą nie potrafie się zmotywować żeby cokolwiek robić z koniem. Jak się nie miało swojego konia te pare lat temu to latało się codziennie i wsiadało niezależnie od pogody, a teraz po prostu się nie chce. Starość chyba  🤣 Mam nadzieję, że trenerka znajdzie dla nas czas i od połowy marca wrócimy do treningów. Przed zimą dotarł do nas zaprzyjaźniony trener na konsultacje. Niestety bardzo zapracowany i nie ma większych szans z nim jeździć regularnie  🙁 Ale mam nadzieje, że w tym roku uda się z koniem wyjechać do niego do stajni na treningi  😀 ( tylko musze w końcu znaleźć tego bogatego męża  😁 )
wątek zamknięty
juliadna ten Twój siwek jest cudny !  😍
wątek zamknięty
Baffinka a tak się złożyło. Nie było mnie pół grudnia i pół lutego i doszłam do wniosku, ze nie ma co Złotku zawracać dupy, żeby miesiąc chodził i dwa tygodnie stał. Teraz mogłabym już go uruchomić powoli, bo następny wyjazd mam dopiero w kwietniu, ale jest tak zimno  🤔 🤔 🤔 więc postanowiłam, że ruszamy się od marca  😉 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 lutego 2012 18:05
Dzięki dziewczyny, cieszę sie, ze ruda sie podoba i w derze i bez  😁

Zu, musisz uwierzyć, co chce zaciągnąć fotografa to coś sie dzieje. Wczoraj Legenda zgubiła podkowe, naszczescie już przybita, wiec moze uda sie coś pstryknac w przyszłym tygodniu, zobaczymy. 🙂
Juliadna, super, ze już klusujecie. Niestety widać po Lolku ta przerwę, ale mam nadzieje, ze jak najszybciej wrocicie do pełnej formy  😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 lutego 2012 18:08
baffinka mala0  dziękujemy!
arivle pewnie że widać! 🙁 
wątek zamknięty
Averis ten busz jest nie do opanowania.... jeszcze Junge nie daje sobie tej grzywy przerwać, mogę obcinać, czesać, zaplatać i inne cuda, ale broń boże przerywać! I jeszcze jest na obie strony -_-'. Dobrze, że nie jesteśmy jedyni z takim gąszczem. Karson jaki pluszowy, nic tylko się przytulać.

juliadna niestety ciężko ostatnio fotografa złapać, ale niedługo wraca do rodzinnego miasta więc może uda się go częściej zaciągać do stajni.
Lolek jak zwykle zachwycający. Fajnie, że współpracujecie z Martą😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 lutego 2012 18:13
baffinka oj, znaczy że i mnie starość dosięgła  😁 chociaż ja to w sumie jakbym tylko miała czas to kto wie  👀
arivle no dobrze, czekam 🙂 Jestem bardzo ciekawa Ledzi-po tym co wstawiłaś w kąciku puchnących wygląda obiecująco  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 lutego 2012 18:16
Vuko jestem bardzo zadowolona z współpracy z nią!

mam jeszcze takie :



A kuku!


wątek zamknięty
juliadna Jaki słodziach !
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 lutego 2012 18:23
arivleszkoda, że to gorzej to aż miesiąc trwał, ale masz racje, musi być lepiej  :kwiatek:

Atamanka mam nadzieję, że to zachowanie mu "przejdzie", bo nigdy taki nie był  :/ Fajnie, że wracacie z Arkiem do pracy. Powodzenia  :kwiatek:

Vuko fajna ta Twoja "ciapa"  😉

Lanka dzisiaj Grandezza się odwdzięczyła młodemu  😉 Jak wszedł do boksu, to dziabnęła go w szyję  😉
wątek zamknięty
juliadna aaa ! jaki słodziak nie mogę !  😜 On się tak sam bawi językiem, czy Ty mu dokuczałaś ?  😀
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
26 lutego 2012 18:31
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=79631.msg1318341#msg1318341 date=1330280602]

Lanka dzisiaj Grandezza się odwdzięczyła młodemu  😉 Jak wszedł do boksu, to dziabnęła go w szyję  😉
[/quote]

Nie powiem, cieszy mnie to, że wreszcie zaczyna się odgryzać. 😉 Niedługo zawisną gumy i towarzystwo będzie miało ograniczone pole manewru.
wątek zamknięty
gryglodor przeurocze. Kiedy była kryta?
Szarlotka. przepięknie umaszczona 😍 Zakochałam się!
GniadoZłota rób araba, będzie na co popatrzeć, jak ruszę swoje trupki na zawody do Was 😀

A ja właśnie wróciłam z HPP w Lesznie. Pojechałam sobie obejrzeć Grand Prix.
Same zawody bardzo fajne, atmosfera wg mnie o niebo lepsza niż na dużych imprezach typu Cavaliada, Warsaw Horse Days itd - jakoś tak więcej koni, bliżej koni, bardziej to wszystko realne jest. Spacerujesz po hali, spotykasz zawodników, konie chodzą za oknem. Miło.
Co do GP, podobała mi się jazda p. Marka Lewickiego na 6-letnim (!) Algocie, skutkująca zresztą zwycięstwem, choć nieco dziwi młody wiek konia (zresztą bardzo pięknego - jak ja za siwkami nie przepadam, to ten całkowicie mnie zauroczył  😍 ). Fajnie też pokazał się p. Jarek Skrzyczyński na obydwóch koniach, Quintera zachwyca formą po prostu 🙂
Ale była też jedna sytuacja, która sprawiła, że poważnie zastanawiam się nad wpływem ambicji na niektórych zawodników... I "tylko koni żal"...
wątek zamknięty
baffinka trzymam kciuki za powrót do formy! Doskonale rozumiem ten zimowy brak motywacji 😉
Juliadna genialne to drugie zdjęcie 🙂
My też powoli zaczynamy się ogarniać 🙂 Mam po weekendzie takie zakwasy, że ledwo siedzę 😜
W ramach przygotowania do ciężkiej roboty spędziłam dziś w stajni ze 3 godziny i z zapałem zaczęłam Liblowi obcinać grzywę. Obawiam się, że jak dotrę jutro do stajni, to kolejne 3 godziny będę ten fryz równać, ale cóż... Jak wracamy do roboty to trzeba jakoś wyglądać 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 lutego 2012 18:46
mala0 wrzucałam już tu tą sklejkę... Tak on często jak sie nudzi albo po założeniu ogłowia tak mieli językiem. Od zawsze.


wątek zamknięty
xxmalinaxx Robię robie... Tylko niech jej to oko przejdzie już bo źle wygląda, ale na szczęście widzi !  🙂 A jaka sytuacja co się działo ?
wątek zamknięty
GniadoZłota i Bogu dzięki, mam nadzieję, że szybko wróci do formy, bo jak wiesz przepadam za tym koniem i ciężko byłoby mi znieść myśl, że coś się jej stało. A co do sytuacji, ambicja po prostu wzięła górę nad rozsądkiem, zaraz skrobnę PW - nie chcę na forum wylewać osobistych żali co do jazdy polskiej czołówki 😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 lutego 2012 18:58
xxmalinaxx, super to zdjęcie siwki z fanem 🙂

Libella 💘 Libel wygląda obłędnie! 😜\

Chyba czas opatentować Quarrot Sticka

Czas prowadzić szkolenia ;-)

Szarlotka., ale śliczna ciapka!

Zdjęcia nawet zrobiłam, ale nie podoba mi się to, co na nich widzę, więc nie będę wrzucać. Odtuczę konia, zrobię coś z tym koszmarnym irokezem, to i foty będą 🙂

nie marudź, tylko dawaj zdjęcia! i nie ma co się martwić, Dzionek jest dość elastyczny jeśli chodzi o wracanie do formy 🙂
I chyba pozostaje ci postawienie go na balkonie 🙂

sei, a ty dlaczego pauzujesz?
wątek zamknięty
cieciorka, o nie, zdjęć nie wrzucę, bo zaraz będzie raban, że koń chory i wzywać weta, bo umiera, tak jak rok temu ;P Odkarmię to wstawię 🙂 Na balkonie to może nie, ale myślałam już o opcji garaż 😀 A ty coś jeździsz w ogóle?
wątek zamknięty
cieciorka jeśli chodzi o te zdjęcia, co wrzucałam ostatnio, "siwka" to w rzeczywistości Siwek, Sauron, a zdjęcie mojej roboty, więc merci  :kwiatek:
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lutego 2012 19:04
Vuko - haha, po raz kolejny widzę, ze nasze konie to jakieś bliźniaki... Mój też zawsze pozuje jak ciapa, no i z grzywą to samo - busz na dwie strony i broń Boże urwać... 😉 nic, tylko je kochać
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 lutego 2012 19:09
Dzionka, no jasne, jak zawsze  😎
wątek zamknięty
juliadna, ależ masz przygody...  😲
cieszę się że już kłusujecie  😅

jak tak czytam o pogodzie w PL to nie zazdroszczę, u mnie przez cały weekend słońce, +20 stopni, dziś miałam 2 bluzki i było mi za gorąco.....
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 lutego 2012 19:16
Fantazja właśnie słyszałam dziś w radiu że u Ciebie nawet +24oC 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 lutego 2012 19:20
juliadna, haha Lolek zabójczy!!! 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.