Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

rumka   niezbadane są wyroki boskie
26 lutego 2012 18:01
http://www.photoblog.pl/beza/116523817 jak dla mnie przegięcie
wątek zamknięty
Córciu, jak było na treningu ? http://www.photoblog.pl/goldiehawk/116527367/o.html
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2012 18:45
chyba nie łapię kwiatka...
wątek zamknięty
Aroid chodzi Ci o notkę?
wątek zamknięty
Tak, dokładnie. A nawet "notki".
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/goldiehawk/110200941/ssijcie.html
Pierwsze zdanie ukazuje bogactwo języka tej dziewczyny  😵
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 lutego 2012 19:18
Znam tą dziewczynę, jest bardzo fajna 😉 a notki ma takie jakie ma, no życie, nie jest pierwsza i ostatnia, więc nie widzę tu nic szczególnego 😉  😎
wątek zamknięty
ssijcie k***sy to nic szczególnego? ja wiem, że czasy mamy takie, że każdy może sobie przeklinać, ale dla mnie takie słownictwo publicznie jest żałosne! ile ona ma lat? bo brzmi jakby chciała sobie podbudować ego tym jak ma wy****ne na wszystko :/
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 lutego 2012 19:22
16 albo 17 lat, a ku**s rzecz ludzka 😉 i ssanie jego też, młodzież teraz taka jest i co poradzisz... ja też bardzo przeklinam chociaż mam tyle lat ile mam, nie panuję nad tym, poza tym nawet jakbym chciała to nie dam rady bo wszyscy moi znajomi przeklinają.
wątek zamknięty
Odnośnie skoków w wodzie. Mam nadzieje, że przeszła się po całej tej "ujeżdżalni" i nie ma pod wodą nigdzie kawałka lodu...


Edit: moi znajomi też przeklinają, ale jakoś mnie to nie złapało i potrafię się powstrzymać. Nie jest dla wytłumaczeniem, że skoro wszyscy wokoło to ja też inaczej nie mogę.
wątek zamknięty
bajaderka-zorro wypraszam sobie, ale zaliczam się do młodzieży, bo też mam 16 lat (i to do tego nie całe) a nie pisze w notkach, żeby ktoś ssał i nie używam wulgaryzmów.. moim największym "przekleństwem" w internecie było słowo zaj*biście..
wątek zamknięty
no to jest naprawdę argument, jak zaczną ćpać to też nie będziesz mieć wyboru? przeklinanie nie jest najgorszą rzeczą na świecie, ale takie bezsensowne, odruchowe rzucanie urwami itp jest dla mnie śmieszne. a czy rzecz ludzka... jak widać nie dla każdego 🙄
wątek zamknięty
bajaderka bez przesady...Mam tyle samo lat, a nie wyobrażam sobie tak mówić, a co dopiero upubliczniać w internecie. Ręce poniżej tyłka opadają jak się to czyta. Nie wiem skąd się wzięło przekonanie, że im gorsze wulgaryzmy tym jest się "lepszym". Kilka lat temu też ostrą łaciną trzaskałam, ale z czasem dotarło do mnie, że to nic fajnego. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedyś dziewczę zmądrzeje i wyjdzie na ludzi.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
26 lutego 2012 20:50
Mi 18tka stuknie za niecałe 2 mies i zauważyłam, że im jestem starsza tym jakoś mniej przeklinam ; )  To raczej kwestia młodzieńczego buntu niż "znajomych". Owszem przeklinanie rzecz ludzka ale bez przesady ; o  Rozumiem w nerwach  rzucać wulgaryzmami bo to sposób na rozładowanie emocji , ale to co pisze ta laska to przegięcie ; o
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 lutego 2012 22:10
jest jaka jest, w realu nie rzuca takimi tekstami jak w necie
wątek zamknięty
a to nie dziwne, w necie każdy mocny
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
27 lutego 2012 12:53
calore zgodzę się z Tobą w 100% znam takie przypadki... I to mnie dobija bo na żywo już nic Ci takiego nie powie...
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 lutego 2012 13:16
Z takimi najlepiej nie wchodzić w dyskusje, bo najpierw ściągną do swojego poziomu, a potem zabiją doświadczeniem  😉
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2012 13:22
Ja mam odwrotnie bywa że przeklinam na żywo choć staram się z tym walczyć ale czasem wymsknie mi się 🙂 ale w internecie bardzo pilnuję języka.
wątek zamknięty
nie wiem czy pod kwiatek sie zalicza klik
Chodzi o przeszkode, zamiast kłódki sznurek ? >.<
wątek zamknięty
ja też nie wiem czy to się zalicz do kwiatków http://www.photoblog.pl/brrtygrysie/112589804/tak-sie-bawimy-na-wecie.html
wątek zamknięty
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
27 lutego 2012 15:08
Bumm już to dawno chciałam wrzucić tutaj . Ale stwierdziłam ,że to zbyt drastyczne.  🙁 Masakra !
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 lutego 2012 15:11
Osz kuźwa ; o
Nie wiedziałam że na weterynarzu ćwiczy sie na martwych ( mam nadzieje) zwierzakach.

swoją drogą ciekawe skąd je biorą ; /
Wiadomo że na czymś ćwiczyć muszą ale wygląda to starsznie.

edit: chwila chwila to jest technikum ; o !!! ?  W moim jeleniogórskim " weterynarzu "(nie chodze tam ale znam uczniów)  uczniowie co najwyżej asystują wetowi przy zabiegach jako praktyki ; o Nie wyobrażam sobie w wieku 17 lat "bawić sie" psimi zwłokami. takich rzeczy to już chyba na studiach powinni uczyć...
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2012 15:22
a na medycynie to co, nie idzie się już w pierwszym semestrze kroić trupy? na czymś się muszą chyba uczyć, nie przesadzajmy. chociaż fakt, nie wstawiłabym takiego zdjęcia do sieci raczej...
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
27 lutego 2012 15:34
chore usypiane psy ze schroniska,ewentualnie jak ktoś zostawi psa w klinice po uśpieniu (jak wyrazi zgodę przerobienia na preparat).  Zdarzało się że usypiano psy w schronie, jeśli nie znalazły właściciela lub było mocno przepełnione.  Później trafiały na stół.
Widzisz tylko bez tego typu zajęć weci czy lekarze byli by beznadziejni.  Muszą dokładnie poznać każdy mięsień, nerw czy żyłkę.
wątek zamknięty
Do nas trafiały też zwierzaki, które zginęły w wypadku, np potrącone przez samochód.
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/angelxdx/115999795/1483163/ nie wiem czy kwiatek, ale "taki tam" koń na kanapie, który "chciał się położyć, ale dupa mu się nie zmieściła" ...
wątek zamknięty
Ja na zootechnice miałam prosektoria, na których zdarzało nam się pracować na takich preparatach. Zwykle to były zwierzęta ze schronisk.
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/angelxdx/115175581

Rozbroiły mnie te owijki..  😵
wątek zamknięty
gllosia na to też patrzyłam  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.