Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Dzionka, dzięki, i tak muszę przedzwonić co uważają za warszawę, do łomianek mam hektar.
wątek zamknięty
Kochane, dziękuję za życzenia zdrówka dla uszaka! Podziałało! Zaczął jeść i pić! 🙂 Więc, nie chcę zapeszać, ale chyba jutro Duszkowanie 😅 😍

Quanta, my też z Duszkiem umiemy takie sztuczki sesese 🏇 I mój jeszcze po tym jak do mnie podejdzie, zwiesza łeb i zaczyna gulgać 🤔wirek: Nie wiem jak nazwać ten dźwięk, ale robi to od zawsze, gdy chce pokazać "no dooobra, ok - zrobię o co prosisz" albo jak jest przejęty. Gąsior 😂

A Wy jak zwykle cudowni i zdjęcia 3 łbów mistrzowskie 🙂

Dzionka, przyjdzie wiosna, trawa (bo szukasz stajni z trawą nie?) to się odpasie. Mój też wygląda teraz tak, że o mój boże. Ale co było to wróci 😉

Burza, jak znajdziesz pralnię-taniość to dawaj znaka! Ja się załamałam jak zobaczyłam też ceny prania transporterów. Parę prań (a nasze po jednym razie się nadają) i wychodzi koszt nowych.

Libella,
piękności! Ależ fajnie że wracacie do roboty, może nawet się spotkamy jakoś na hali 🙂 Tylko mój pewnie będzie teraz wesoooooły 😍

Szarlotka aj, jaki fajny konik 🙂

Efka z każdym zdjęciem fajniejszy jest Karuś. I coraz mniej duszkowy 😂

juliadna Lolek mistrz!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2012 08:24
W Pranimalii w każdy wtorek jest teraz promocja! chyba jutro jest pranie zimowych derek za 35zł.
http://pranimalia.pl/aktualnosci/szalone-wtorki,47.html

Ja oddam dopiero jak będzie ciepło. Mój jest zmarźlak, więc nadal stoi w 330g.
wątek zamknięty
amnestria - ja prałam 4 transportery w Radości za bodajże 40 pln.
wątek zamknięty
maleństwo no ja już wielokrotnie pisałam, że to klony 😁 Czasem przeglądam forum, patrzę a tu Junge, chwila konsternacji 'hej, przecież ja nie wstawiałam zdjęć Junga!', po czym 'Szlag, toż to Łosio maleństwa!' I face palm.

Burza ten busz to nasze przekleństwo. Nie umiem zrobić, żeby ten koń wyglądał schludnie:/
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 lutego 2012 10:19
Ja miałam ostatnio akcję "derka"- była przemoczona, przepocona, brudna i potrzebna na gwałt, więc wyprałam ją ręcznie w wannie. Jak nowa!  😁 Aż sama byłam w szoku jak się dobrze doprała. I wyschła przez noc  😀.
Niemniej nie polecam  😉
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
27 lutego 2012 10:38
mm akcje "derka" to niezapomniane przeżycie, szczególnie jak trzeba to robić ręcznie w wannie  🤣
wątek zamknięty
Argh, my też wróciliśmy do pracy, ku ogromnej radości Skarego. To jednak fajne uczucie mieć konia, któremu praca sprawia ewidentnie frajdę. Jak na miesiąc przerwy był bardzo grzeczny, chociaż mocny do przodu, niekoniecznie z hamulcem. Niespecjalnie mu się spodobała jazda rozruchowa, myślę, że liczył na więcej 😉

Wiosna idzie! W piątek ma być już w Warszawie 13 stopni 😅
wątek zamknięty
zen, lejesz miód na moje uszy tymi 13 stopniami 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 lutego 2012 10:47
zen, juz ja nie bede nic mowic, ale pewna pensjonariuszka Konika juz mi sprzedala tydzien temu plote ze w weekend bedzie 12 stopni i co? i leze teraz chora bo sie tak weekendowo wyletnilam...
wątek zamknięty
ejże ejże! miało być 12 stopni, ale ta prognoza była sprzed ponad tygodnia 😉 A to, że potem się 10 razy zmieniło... Ja byłam przygotowana na mróz 🤣
wątek zamknięty
Haha, no zobaczymy co z tym piątkiem 😁 Mogłoby już być ciepło, chciałabym wszystkie derki do pralni zawieźć 😵
wątek zamknięty
ech, ale tu się familijnie zrobiło  😉
Zen no w końcu reaktywacja!
Amnestria , Kujka jak tam akcja "golenie Duszka"? czekacie, aż będzie te 13 stopni?  😀
Libella kobyła jak zwykle cud miód  😍
Dzionka dawaj Dziona spowrotem i nie wymiguj się brakiem stajni
quanta cudowne masz koniska  😜

my wracamy w końcu do podkskoczków, ostatnia próba zakończyła się po dwóch treningach, kiedy to zamarzla hala. Oby teraz poszło lepiej  😀
wątek zamknięty
Forta, nie wiem czy go będę golić 😁 Akcja miała być w czwartek, ale wtedy zaczeła się jazda z królikami. I szczerze mówiąc nie mam kasy na cieńszą derkę, nie byłam przygotowana na to, że tak szybko się zrobi ciepło, a jednocześnie nie wiedziałam, że wydam tyle pieniędzy na leczenie. Zimówkom nic się nie stanie, najwyżej wykorzystam je w nowym sezonie

A Wy skaczcie, skaczcie! Agros już przecież NIE MOŻE PO PŁASKIM 😵 🤣
wątek zamknięty
Forta, weź ty się nie mądrzyj tylko mi stajnię znajdź ;P Ale fajnie, że wracacie do skakania! Agr ci pewnie nie wybaczy tylu miesięcy bez odbijania się od ziemi 🙂

zen, wg onetu w weekend 3-4 stopnie 🙁
wątek zamknięty
Libella zaciągnij chłopa do stajni i niech robi fotki 😉 Miło, że pytasz o siwego, myślałam, że nikt go już nie pamięta. U nas nic ciekawego. Nuda i nie ma się czym chwalić 😉 A ja z resztą ciągle mam jakieś opory co do pisania w tym wątku  😡

Taaa... Ja nawet zaciągnęłam chłopa do stajni w sobotę! Baaa... nawet 2 obiektywy na zmianę miałam! I co? I pstro, bo aparat został w domu 😵 A chłop tak łatwo już się nie daje do stajni zaciągać 😉 W sobotę powiedział, że pojedzie jak się popłaczę. A że aktorka ze mnie niezła, to wycisnęłam 3 łzy 😁
Amnestria no ja liczę na jakieś spotkanie halowe! Stoimy w tej stajni razem kilka miechów a jeszcze nam się ta sztuka nie udała 😉
wątek zamknięty
Dzionka, dawaj do nas. Ot co. Nie wierzę onetowi 🙁

Forta, nie ma opcji, żeby hala znowu tak zamarzła. Trenejro dojeżdża w piątki nadal? Muszę jakoś swoje treningi ustawić, najlepiej, żeby się nie zazębiały 😉

amnestria, dlaczego chciałaś teraz golić?

Libella, ej, dobry pomysł z tym spotkaniem! Tylko Skarego nie zabieram na nie, bo chcę jeszcze pożyć 😁
wątek zamknięty
A ja już marzę o praniu derek! Tymczasem konie u mnie nawet nie zaczęły gubić zimowej sierści 🙁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2012 11:42
Derka Karego przypomina już ścierę do podłogi.  😵
Czekam, aż ją będę mogła wyprać bo aż mi wstyd.
My dziś też ruszamy z jazdami. Niestety cały weekend kiblowałam na uczelni od 8 do 20.20 😵
wątek zamknięty
zen, bo chciałam mieć ogolonego konia 😜

A tak poważnie, planowo miałam golić na początku lutego, ale derki nie zdążyły dojść (był problem z rozmiarem, itp.), potem myślałam że zima jeszcze potrzyma, a stwierdziłam że dla własnej wygody go ogolę (jednak praktycznie odpada czyszczenie jak koń jest derkowany plus nie ma sytuacji, że np koń jest mokry i trzeba czekać aż przeschie; no i ta sierść kudłata - fuuuu!). Ale w tym momencie nie widzę większego sensu jak ma być +13 😉 Plus koń znów będzie wdrażany, więc jazdy nie będą na tyle ciężkie żeby się pocił. Więc raczej sobie odpuszczę w tym roku 🙂

Libella, bez kitu! Ja chcę z Tobą poszusować na hali! Zenka, Lib koniecznie trzeba się jakoś zgadać! My się uruchamiamy jutro, pobrykamy i ciśniemy. Weekend mam cały wolny 😎

ash zjazdy są do bani - coś o tym wiem 😵 dzięki bogu mam co 2 tygodnie, a Ty?
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 lutego 2012 12:36
Libella, historia z trzema łzami przednia! Swoją droga, cóż za okrutnik, ten Twój chłop 😉

Vuko - ja nadal będę się upierać, ze Twój Junge jest bardziej "wypasiony" i jakiś w ogóle ładniejszy. Ale z pewnością pochodzą z Łośkiem z tej samej fabryki :p
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
27 lutego 2012 12:37
amnestria ja też na szczęście co 2 tygodnie. Wykończyło mnie to 2x10h zajęć! 😵
wątek zamknięty
To ja znowu tutaj tak się wepchnę z doskoku. Dostałam film sprzed tygodnia i nie powiem, dobrze się ogląda. Kurcze tak sobie myślę, że chyba jestem szczęściarą, bo naprawdę dobre perspektywy się przede mną otwierają
http://db.tt/Kuszp8ri


co za koń  😜
jak on zadem pracuje, jak zgina zadnie nogi
no i pozazdrościć ile Pani Trener wkłada serca i emocji w trening  🙂
wątek zamknięty
Zen spoko, zanim uda nam się zgrać, to Skary będzie ogarnięty 😉
Amnestria ja w weekend zjazdy zaczynam :/ Ale może się jakoś uda w końcu 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 lutego 2012 13:11
jej, ale Wam zazdroszcze towarzystwa w stajni... u mnie to takie nudny ze zal rzyc sciska...
wątek zamknięty
Libella toż to szantaż! 😀 Ale dobrze, że chociaż te 3 łzy na niego podziałały.
Mój nawet chętny do stajennych wycieczek. Jedynym warunkiem jaki stawia jest dobra pogoda 😉 Fotki obiecał robić. Tylko mi smutno, że mój koń mu się nie podoba, tylko wszystkie obce.  😤
wątek zamknięty
Ashtray chyba żartujesz! Przecież to słodziak jest! Powiedz chłopu, że się nie zna 😉
Kujka to tak tylko pod publiczkę wygląda... Bo tak naprawdę to serio rzadko się zdarza, się się spotykamy w stajni! Ja ostatnio chyba pierwszy raz od miesiąca spotkałam Zen, z Fortą też się mijam 😉 O Amnestrii to już nie wspomnę  🤬
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 lutego 2012 14:08
Amnestria, no patrz, ty masz wolny weekend, ja chyba tez... Jak ma byc tak cieplo to moze wreszcie uda mi sie do was wpasc? Z aparatem... I marchewkami oczywiscie 🙂 Jak jest slonce to moj aparat nawet daje rade na hali a pozniej mozna na spacer do lasu isc jak Duszek nie bedzie zbyt wesoly 😀 Moze ktos jeszcze z Konika bedzie np w niedziele?
wątek zamknięty
rewir, ależ macha tymi łapami 😍
wątek zamknięty
Miss, ja na pewno będę w stajni, nie dopuszczam innej mozliwości. Zwłaszcza, ze wyjątkowo mój weekend będzie trwał 3 dni 😜
Jak coś to dawaj na PW, wymienimy się tel i dogadamy 😉

Kujka, jakie towarzystwo jak my się mijamy? Któraś z pensjonariuszek - Libellka chyba - mówiła mi, że czasem czuje się jak jedyny pensjonariusz stajni. Ja odkąd postałam dłużej rozumiem o co chodzi 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.