Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ja przez cały weekend nikogo nie widziałam, a po dwa konie jeździłam i trochę mi się schodziło.

Misskiedis ja też będę w niedzielę for sure, więc zapraszamy zapraszamy  😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 lutego 2012 15:08
amnestria trzymam kciuki żeby plany co do duszkowania wypaliły  😉
kujka z tego co ja widzę to w weekendy w Zielonkach jest całkiem sporo osób, ale co ja mogę, jak przychodzę okazjonalnie, z pieskiem itp  😉 Poza tym nie wiem jak w tygodniu. Ale myślę, że jak zrobi się cieplej i przyjemniej to frekwencja podskoczy 🙂
Jak zwykle moja babcia, znany filozof, zaskoczyła kolejną uniwersalną prawdą: "W taką pogodę do koni jeżdżą tylko zapaleńcy"  😁

A tak swoją drogą, to w sobotę wyjechał Elf. Pakowali go do przyczepy ok. 2 godzin (po głupim jasiu!). Wszystkim było mega smutno, nawet pan Janusz miał niewyraźną minę. No ale co począć  🙄 Szczęście w nieszczęściu że chociaż zabrali go do bliskiej stajni i się długo chłopak podróżą nie wkurzał.
wątek zamknięty
Anderia, a gdzie Elfik trafił?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 lutego 2012 15:11
amnestria do Sawanki  🙂
wątek zamknięty
Amnestria owszem, to ja mówiłam 😉
Forta no właśnie tak to jest... A ja i w sobotę i w niedzielę byłam, wczoraj to nawet ze 3 godziny prawie 😀
wątek zamknięty
Epikea, fin, dziękuję :kwiatek: koń ruchowo niezły, ale dopiero wraca do treningu (na filmie 3 dzień chodzi pod siodłem - ostatni raz w sierpniu). Jak znajdzie równowagę, zbalansuje sie i usiądzie na zadzie, to wtedy się będę chwalić latającymi nogami

Pani Trener niesamowita! Ma tyle energii, pozytywnej energii i zapału, że naprawdę robi się na tym koniu wszystko z wielką przyjemnością!  : )
wątek zamknięty
To nasze pierwsze wspólne jazdy z Hamitkiem, więc przymknijmy oko na błędy jeźdźca 😉
Minie trochę czasu aż się zgramy. A dokładniej to ja muszę ogarnąć co nieco (jazda na wyścigówkach też mi trochę namotała) 😉
Jednak już czerpię radość, obcując z tym miłym konikiem 🙂
Dzisiejsze:







wątek zamknięty
quanta pamiętam czasy, kiedy to na starej Volcie pisałaś, że zazdrościsz wszystkim, którzy mają własne konie. Teraz masz już małe stadko i to jeszcze składające się z samych ciasteczek 😍 Role się odwróciły.


Wcale nie jest pewne, że tak dobrze to już na wieki wieków zostanie, więc trzeba się cieszyć póki są 😉
Ale fakt, za czasów starej volty widoków na konia nie miałam, ot, dobrze jest sobie stawiać szeroko zakrojone cele 😀iabeł:

Rewir, o, widzę Kefajstosa 🙂 Rzucił mi się w oko jako czterolatek, nie zmienił od tego czasu właściciela? To bardzo ciekawy koń. Tegoroczny już 6 letni, tak?

Ja też czekam na naście stopni, jak w grudniu było miło i ciepło i w KR same narzekania, że zimy nie ma i gdzie ten śnieg, to włączała mi się żądza mordu! 🍴 Ma być ciepło, i słońce, i światło, i fotografa wtedy do stajni co tydzień sobie wyciągnę... Na razie jeszcze się wstrzymuję z praniem der, bo znając mój fart, jak jest tylko upiorę, znowu walnie syberią, a ja zostanę z napuszonymi końmi i mokrymi zimówkami :/

Jedno małe Eno:
wątek zamknięty
maleństwo oba mają w sobie to coś, co jest specyficzne dla każdego z osobna😉 Nie znam Twojego Łośka osobiście, ale myślę, polubiłby się z Jungiem.

quanta racja, nigdy nie wiadomo co się może w życiu zadziać... Ty jak to fajnie ujmujesz 'zaszalałaś' i Ci się to opłaciło, bo masz cudowny kwartet. Życzę Ci, żebyś mogła jak najdłużej zachwycać re-voltę swoimi chłopakami.

Wrzucam jeszcze jednego kudłatego.
wątek zamknięty
Tristia, jaki fajny puchaty miś, szczególnie na trzecim 😀
wątek zamknięty
wendetta- To prawda- jak gęsty puszysty dywan 😉
quantanamera- Przystojniaczek 🙂 Podoba mi się Wasze ogłowie, takie mało ozdobne a bardzo eleganckie.
wątek zamknięty
quantanamera, cały czas jest własnością hodowczyni. Tak, teraz już sześciolatek, trzeba się brać do roboty i nadgonić braki, bo tym czterolatkiem się zatrzymał ujeżdżeniowo, co z resztą widać na filmie ; ) Ruchowo bardzo poprawny, jestem strasznie ciekawa jak się zmieni w ciągu kilku miesięcy u mnie.
wątek zamknięty
juliadna wywołałaś mnie do tablicy jakieś 2 dni temu - Siwy ma się w miarę, niby jest dobrze, ale ja "coś" czuję. W tym tygodniu powinien dotrzeć do nas wet. Modlę się tylko, żeby to nie były nogi!

A za to dziś mieliśmy super trening! Było taaaak pod koniec 😜 i trenerka nawet określiła, że to był nasz najlepszy trening ever. Tylko przez początkowe humorki i zmianę podkładki z futrzanej na taką bez futra leżę z gorącym okładem na plecach i umieram. Aj, zachciało się dziecku konika 😉

tristia macie jakieś plany na długoterminową współpracę z Hamitem, czy to tylko okazyjnie?
qunta ladna... lonża! 😍 przeboska! Skąd tyś taką wynalazła? A koń Ci się cudownie świeci 😉
wątek zamknięty
rewir to kiedy zawitacie w SO?  😀
wątek zamknięty
Mo B. -W zasadzie nie ugadniałam tego z Madzią- to wyszło tak spontanicznie (dzięki Milusi)  😁
Chciałabym aby to była współpraca na dłuższy okres jeśli właścicielka się zgodzi.
Wiele zależy też od godzin pracy, którą prędzej czy później podejmę 😉
Póki co zaczynamy rozruch i cieszę się każdą chwilą z nowym towarzyszem  😅
Wiem, że może mnie sporo nauczyć.
Do tej pory ja i Alkazar uczyliśmy się wszystkiego razem, co było sporym utrudnieniem.
Hamit jest lepiej wyszkolony, więc mam okazję zacząć się ogarniać 😉
wątek zamknięty
Quendi, jeszcze w tym tygodniu, póki co czekamy, aż się boks zwolni. Mam nadzieję, że środa/czwartek już będziemy na miejscu, musisz wpaść koniecznie w odwiedzinki!
wątek zamknięty
Pod warunkiem, że zgodzicie się zostać moimi full-profi modelami  😎
wątek zamknięty
możemy ponegocjować 😎
wątek zamknięty
quantanamera Cudny koniś 😉 Fajne masz to ogłowie, gdzie takie kupiłaś ?
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 lutego 2012 20:23
Tristia, to zrezygnowałaś już z Janowa?
wątek zamknięty
Łogrowa gimnastyka jezyka.
Pozdrawiamy !

wątek zamknięty
Klami, co was tak ostatnio mało? Jeździcie regularnie czy jakiś zastój? Jakie plany startowe masz?
wątek zamknięty
Dzionka, a bo w hali to ciezko zdjecia robić i jakos weny do tego brak. Poza tym ostatnio zawsze cos nam przerywało prace. A to zgubiona podkowa, a to zamarznieta hala, a to wichura, a to szczepienie, a to zeby, a to moje komplikacje na uczelni. Jakos tak sie rozmywa wszystko. Ale juz zaczynamy sie brac na serio za siebie, bo mamy plany atakowac juz jak najszybciej N i zbierac oczka do dwójki.
wątek zamknięty
ash, no też mi promocja.. żadna łaska 😉

amnestria, ja piorę w pralce transportery. Tylko nie daję rady najgrubszych derek. Btw- sprzedaj transportery i kup porządne wysokie grube podkładki plus akrylowe owijki 😉

Ulubione zajęcie poza jedzeniem- drzemanie. Zwłaszcza od kiedy jest się na padoku z własnym drzewem na każdego konia 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 lutego 2012 21:32
Burza słodziak! Ale obczaił że go podglądasz  😁
wątek zamknięty
Tak się zbiesił na tym padoku, że nawet po cuksa mu się nie chciało podejść 😉
wątek zamknięty
Burza, też piorę w pralce, ale trochę mi jej szkoda 😁 i w życiu ich nie sprzedam 😉 Duszek w zeszłym roku nawet często jeździł (i w długie trasy też, na wakacje choćby) i nie wyobrażam sobie wieźć bez transporterów. Wygodne to zresztą jest przy zakładaniu 🙂

Jaki Piórko-siuch! 😍
wątek zamknięty
Klami, rozumiem, seria mniejszych i większych nieszczęść 🙂 No to wracajcie do roboty i powodzenia z Nkami (brr).

A mnie nosi końsko, pojechałabym do stajni, ale szansa dopiero w piątek...
wątek zamknięty
Ja wiozę konia raz/dwa razy w roku to nie patrzę, w sumie fakt. Coraz częściej myślę o pchnięciu transporterów na rzecz porządnych owijek.
wątek zamknięty
Dzionka, kiedy w końcu konia przywozisz do Wawy ??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.