ACTA: koniec wolnego internetu 26.01.2012 ?

Teeeraz nagle wielka nagonka na Tuska , bo motłoch na oczy przejrzał jak Acta weszła w życie. ( bez urazy oczywiście, mam na myśli ludzi,którzy cały światopogląd opierają na mediach ) Ehhh gdzie ludzie mieli rozumiem parę miesięcy temu i 4 lata temu jak wybierali tego bandytę na notabene głowę państwa?. Jak Kaczyński rządził złapał bandytów za ryj i przed sądem postawił to robił wielce z Polski państwo policyjne . Nie rozumiem tego. Czy ludzie nie widzą,że ten stary koleś, ten doktor prawa nie jest w rządzie po władze czy pieniądze? Był z nim kiedyś bardzo ciekawy wywiad w pewnej stacji dajmy na to TVM i redaktor pyta się Jarosława:
Panie prezesie , przecież w sondażach ma pan szalenie niskie poparcie, wielu Polaków nie chce , aby pan ponownie startował do wyborów. Po co pcha sie pan na siłe, gdzie pana nie chcą? Ludzie chcą dobra kraju , a nie tylko ,żeby politycy brali pieniądze i szkodzili swojemu krajowi ( coś w tym stylu mu powiedział)
a Kaczyński: Jakby tu panu odpowiedzieć panie redaktorze ? Ja ukończyłem prawo, zrobiłem doktorat , każdy uniwersytet zatrudniłby mnie bez problemu a i ze swojej profesji mógłbym czerpać nie małe dochody . Czy pan na prawdę myśli,że jestem tutaj dla pieniędzy? Stale czytam,słyszę , oglądam w komercyjnych mediach kłamstwa i obelgi na mój temat. Wielu ludzi jest mi przeciwnych bo nie rozumieją o co walczę a pan mi mówi,że jestem tutaj dla pieniędzy ?
Lechu jak żył , tez prowadził ostra politykę z Ruskimi i Niemcami. Jak tarcza antyrakietowa miała byc w Polsce to Putin w wywiadach,że on sobie nie życzy ,żeby w Polsce była tarcza bo to popsuje kontakty polsko-rosyjskie. Lechu odpowiedział również w wywiadzie że to jest jego państwo i jak on będzie sobie chciał postawić tarczę w samym środku Warszawy to ją postawi i żaden przywódca innego kraju mu nie powie ,że tego nie zrobi.

Nie usłyszycie w tvnie czy nie przeczytacie w wyborczej politycznej prawdy. To co ma byc ukryte ukryte będzie a co ma być ładnie pokazane to będzie pokazane. Trzeba się interesować, obserwować i myśleć samodzielnie.

A może revoltowicze założą własną partię i będą kandydować w wyborach? Jacyś chętni ?  😎
A.   master of sarcasm :]
24 lutego 2012 09:19
Sek w tym, ze Tusk jest tylko marionetka w rekach osob postawionych wyzej i akurat na niego padlo.


edit: tak odnosnie powyzszego: Nie krzyczcie na kukiełki…
Teeeraz nagle wielka nagonka na Tuska , bo motłoch na oczy przejrzał jak Acta weszła w życie. ( bez urazy oczywiście, mam na myśli ludzi,którzy cały światopogląd opierają na mediach ) Ehhh gdzie ludzie mieli rozumiem parę miesięcy temu i 4 lata temu jak wybierali tego bandytę na notabene głowę państwa?. Jak Kaczyński rządził złapał bandytów za ryj i przed sądem postawił to robił wielce z Polski państwo policyjne . Nie rozumiem tego. Czy ludzie nie widzą,że ten stary koleś, ten doktor prawa nie jest w rządzie po władze czy pieniądze? Był z nim kiedyś bardzo ciekawy wywiad w pewnej stacji dajmy na to TVM i redaktor pyta się Jarosława:
Panie prezesie , przecież w sondażach ma pan szalenie niskie poparcie, wielu Polaków nie chce , aby pan ponownie startował do wyborów. Po co pcha sie pan na siłe, gdzie pana nie chcą? Ludzie chcą dobra kraju , a nie tylko ,żeby politycy brali pieniądze i szkodzili swojemu krajowi ( coś w tym stylu mu powiedział)
a Kaczyński: Jakby tu panu odpowiedzieć panie redaktorze ? Ja ukończyłem prawo, zrobiłem doktorat , każdy uniwersytet zatrudniłby mnie bez problemu a i ze swojej profesji mógłbym czerpać nie małe dochody . Czy pan na prawdę myśli,że jestem tutaj dla pieniędzy? Stale czytam,słyszę , oglądam w komercyjnych mediach kłamstwa i obelgi na mój temat. Wielu ludzi jest mi przeciwnych bo nie rozumieją o co walczę a pan mi mówi,że jestem tutaj dla pieniędzy ?
Lechu jak żył , tez prowadził ostra politykę z Ruskimi i Niemcami. Jak tarcza antyrakietowa miała byc w Polsce to Putin w wywiadach,że on sobie nie życzy ,żeby w Polsce była tarcza bo to popsuje kontakty polsko-rosyjskie. Lechu odpowiedział również w wywiadzie że to jest jego państwo i jak on będzie sobie chciał postawić tarczę w samym środku Warszawy to ją postawi i żaden przywódca innego kraju mu nie powie ,że tego nie zrobi.

Nie usłyszycie w tvnie czy nie przeczytacie w wyborczej politycznej prawdy. To co ma byc ukryte ukryte będzie a co ma być ładnie pokazane to będzie pokazane. Trzeba się interesować, obserwować i myśleć samodzielnie.

A może revoltowicze założą własną partię i będą kandydować w wyborach? Jacyś chętni ?  😎

Obecny rząd nie jest Polski,on jest tylko Polsko języczny!
dla mnie zupełnie bez różnicy, czy okradają mnie cynicznie socjaliści jewropejscy, czy z głupoty socjaliści narodowi...dlatego dla mnie Tusk, czy Kaczyński, to ta sama parszywa choroba i dyskusja o "systemie emerytalnym" jest tego najlepszym przykładem.
busch   Mad god's blessing.
28 lutego 2012 00:02
wrotki, prawda, problem w tym, że nie ma w tej chwili żadnej sensownej alternatywy. Wszystkie partie przekraczające próg wyborczy to - parafrazując Twoje wypowiedzi - różne szczepy tej samej choroby. RPP to bron zaczepna Tuska, PSL ma w zasadzie funkcję jedną; koalicjanta obecnie panującej partii, SLD w zasadzie w niczym tą swoją lewicowością nie różni się od rzekomej "prawicy".
Wiem, że Ty jesteś za Korwinem, ale tak realnie patrząc, jakie on ma szanse kiedykolwiek dojść do władzy?

Żeby było ciekawiej, to nawet nasze ruchy społeczne są do niczego, pospolite ruszenie z okazji ACTA robiło wrażenie i pokazało że społeczeństwo jest wkurzone, ale tak naprawdę tylko ACTA łączyło tę grupę, tym samym czyniąc ją politycznie bezużyteczną. Kiedy ACTA nie udało się przeforsować, a Unia sama zakwestionowała swój bubel prawny, ta piękna narodowa energia znowu nie może zostać skanalizowana w żaden sensowny sposób, bo nie ma przywódcy i nie ma żadnego programu napraw, za którym można by się opowiadać.

Jak dla mnie, to obecnie jesteśmy w patowej sytuacji...  🤔
A.   master of sarcasm :]
28 lutego 2012 08:39
busch,
nie ma alternatywy poniewaz swiatem de facto zarzadza grupa Bilderberg, wiec wszystkie rzady i wszelkich politykow mozna smialo wrzucic do jednego worka.
Zeby ktos doszedl do wladzy, musi najpierw byc przy tym samym korycie. Wywrotowca albo nie dopuszcza, albo zaraz przeciagna na swoja strone.
Taki Lepper za duzo fikal i juz nie ma Leppera.
jest taki film "Butch Cassidy and the Sundance Kid" i bardzo mi się podoba zakończenie tego filmu...i bynajmniej nie pomyliłem wątku z tym wpisem 😎
wiec wszystkie rzady i wszelkich politykow mozna smialo wrzucic do jednego worka.
Niemniej nie da się nie zauważyć pewnych subtelnych różnic wyrażonych liczbami chociażby w ten sposób, że liczba zawodów regulowanych w Szwecji to 90, Finlandii 122, Grecji 160 - a w Polsce 380. Państwo niemieckie czy francuskie za zyski z T-Mobile czy Orange (obie firmy są pod kontrolą państwową )wybuduje autostrady we Francji czy Niemczech - więc jak już mamy socjalizm, to może byłoby lepiej, gdyby to był nasz socjalizm i nasze autostrady. Jeżeli już muszę za coś zapłacić, to chyba oczywiste, że chciałbym mieć to dla siebie - a nie dla innych.
Znasz jakiś powód, dla którego "oni", kimkolwiek są, nas nie lubią bardziej?







A.   master of sarcasm :]
28 lutego 2012 09:53

Znasz jakiś powód, dla którego "oni", kimkolwiek są, nas nie lubią bardziej?



Nas jest za duzo, a "oni" calkiem otwarcie juz mowia o depopulyzacji, o tym ze jest za duzo ludzi na swiecie. Wedle niektorych zrodel docelowo ma byc tylko klasa panow i biedakow, cala klasa srednia ma zniknac - co w zasadzie ma sens, zauwazajac co sie dzieje obecnie w gospodarce. Osobiscie nie twierdze ze tak jest, ani ze tak nie jest, wywazam informacje podchodzac do wszystkiego z pewnym sceptycyzmem (co zreszta da sie chyba zauwazyc na blogu).


edit

a jakies subtelne roznice zawsze musza byc, chocby dla zachowania pozorow...
... zauwazajac co sie dzieje obecnie w gospodarce. ...

OK, ale dlaczego nie może być odwrotnie - tj. że w Polsce jest 90 zawodów regulowanych, a w Szwecji 380 - albo, nie żałujmy sobie, niech wszystkie będą regulowane w Szwecji, a w Polsce żaden. Podobnie - dlaczego "oni" organizują to tak, że w Grecji, która bankrutuje, świadczenia z budżetu czy wynagrodzenia są wielokrotnie wyższe niż w Polsce?
Nie można załatwić tego przez Marka Belkę czy Olechowskiego w tym Bildebergu, żeby było odwrotnie? Przecież dla nich to żadna różnica - Polska, Grecja, Szwecja, jeden pies.
A.   master of sarcasm :]
28 lutego 2012 10:22
To juz chyba pytania do nich. A kryzysy sa wywolywane tam, gdzie znajduje sie jakis slaby punkt, punkt zaczepienia od ktorego mozna zaczac, to jest moja wlasna opinia.

Na poczatku miesiaca wrzucalam na bloga informacje o grupie Bilderberg.
jeśli chodzi o depopulizację, to zgodnie z zapisem w ONZ ma byc tych ludzi na ziemi 8 miliardów, poki co jest ok 6,9 wiec za dużo to jeszcze napewno nie ma ... troche więcej bardzo wystraszona poczytałam na temat tych teorii spiskowych i po lekturze stwierdzam ze to jakies bzdury. Wierze w to ze istnieja ludzie którzy tak naprawde maja najwieksze wpływy na giełde i moze chcieliby rządzić światem, ale póki co NAS jest więcej  🍴
A.   master of sarcasm :]
28 lutego 2012 10:46
To nie jest tylko gielda, niestety. Nas jest wiecej, ale np takie czipy dla ludzi juz sa wprowadzane - wszystko robi pranie mozgu.
A wlasnie, a propos prania mozgu, mialam juz dawno na bloga wrzucic info o falach alfa, ktore oddzialuja na mozg poprzez ogladanie telewizji...
ja pier** nie wiem czy to przez acta czy inny ciul... ale nie mogę ściągnąć muzy z chomika :/
wszystko niedostępne lub pokasowane..
A za granicą rodzice dają dziecku pieniądze na bułkę do szkoły, a ono sobie zamiast bułki kupuje płytę 😉
W Polsce ceny za albumy są horrendalne... I się dziwić, że wszyscy masowo ściągają z Internetu.

Ja za te 60zł wydane na płytę wolę zainwestować w konie...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 marca 2012 10:59
Cierp1enie , chyba zależy od muzyki, bo ja właśnie zassałam cały folder z The Beatles 😉
Ja chciałam Gotye 🙁
Kiedy była komuna... był kościół i rozbudowany przemysł średnio zarządzany...
Ludzie pracujący w tych zakładach stanowili niewyobrażalną siłę... potrafili postawić się komunizmowi...
Kościoły były pełne, a większość ludzi wybrała na prezydenta faceta z odznaką Matki Boskiej w klapie garnituru. Nikomu to nie przeszkadzało.. ( dzisiaj by go zakrakali)
Rządzący ( NOCNA ZMIANA ) czyli komuniści z ludźmi od grubej kreski... zorientowani jaką siłę stanowią ludzie w dużych zakładach pracy.. zaczęli je dzielić na spółki i sprzedawać... UDAŁO SIĘ W TEN SPOSÓB OSŁABIĆ LUDZI I ICH PODZIELIĆ.
Problemem pozostał dalej Kościół.. tam spotykają się wierni i są poważnym zagrożeniem dla Rządzących i KAPITALISTÓW zatrudniających ludzi za niewielkie pieniądze...
Rozpoczęto cichą nagonkę: majątek kościoła, pedofilia, mochery , aborcja, eutanazja, itd...
Wszystko sprytnie robi się najchętniej rączkami innych... np. atakami środowisk pederastów pod pozorami obrony wolności oraz zaprzyjaźnionej lewicy .
Ich minimalna aktywność jest wzmacniana przez media.. które zamieszczają ich artykuły i komentarze na pierwszych miejscach pomijając inne niewygodne wypowiedzi ... To powoduje wrażenie , że ich stanowisko popiera niby 90% społeczeństwa ... a nie jak jest rzeczywistości - 1%...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się