NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ja tam bym oddała właścicielce do rąk (skoro to 1,5km) z czekoladą w ramach przeprosin.


W ten sposób odzyskałam swoje pieniądze za frak..ale niesmak został.

Myślę że to w interesie pożyczającego zwrócić rzecz pożyczoną..
olcialaviaa rok?!  🤔 Ludzie to świnie..

katakumby18 na drugi dzień cie uprzedziła..nie widze tragedii.


Ty nie widzisz tragedii, ja widzę. Nie mam obowiązku siedzieć codziennie na forum.
Gdybym nie zobaczyła wiadomości PW i wysłałabym czaprak, to co Ty zwróciłabyś mi pieniądze za wysyłkę i czaprak?
Nie sądzę. Jeżeli uważasz, że użytkowniczka jest w porządku, nie mi o tym oceniać. \
Dla mnie jest nie poważna.
Dramka, rozumiem. Co nie zmienia faktu, że poczuwając się do winy ja bym oddała osobiście z przeprosinami a nie przez pocztę.
katakumby18 W końcu czaprak czy derka?? To że ktoś na drugi rezygnuje to nie znaczy ze jest złodziej i by ci nie odesłała..

bera7 Ja nie lubie pożyczać i nie lubie jak ktoś od mnie pożycza..bo póżniej są właśnie takie problemy..
Dla zakonczenia sprawy przesyłam potwierdzenie nadania. O przyjsciu paczki i stanie sprzętu powinna was poinformowac sama poszkodowana.
katakumby18 W końcu czaprak czy derka?? To że ktoś na drugi rezygnuje to nie znaczy ze jest złodziej i by ci nie odesłała..

bera7 Ja nie lubie pożyczać i nie lubie jak ktoś od mnie pożycza..bo póżniej są właśnie takie problemy..



Ja miałam wymienić mój czaprak za jej derkę. Dramka ty pewnie byś mi odesłała czaprak, ale jaką mam pewność, ze użytkowniczka by mi odesłała.
Zostaje mi tylko gdybanie.

Pozdrawiam
Czemu Hypnotize zniknęła z forum? Chyba nie przez tą sprawę z cylindrem? Nie kumam.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 lutego 2012 15:04
Właśnie chyba przez to. Jakby to był meeeega powód. Szkoda, bo lubiłam ją czytać.
m.indira   508... kucyków
24 lutego 2012 15:11
czasami wina przytłacza, szkoda tylko że pokora dziś, tak mało znaczy, lepiej zniknąć niż wystawić się na widok publiczny, jakie to hmm ludzkie
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 lutego 2012 15:12
Gorsze akcje tu były i jakoś ludzie dalej piszą. Cóż, może powróci? Nie ma co na takiej podstawie skreślać człowieka.
A to jest możliwe tak z dnia an dzien mieć usuniete konto? Nie wydaje mi się, żeby to było tak raz ciach. Może już wcześniej zgłosiła tą prośbę.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 lutego 2012 15:17
Akurat wczoraj root zmieniła nicki Brzozy na Cintrę i qniary na (cośtam)Terra (sorki, jeszcze się nie nauczyłam) to i może prośbę o usunięcie konta załatwiła od razu.

Wielki minus dla PinkPanther minął tydzień ,zwrotu pieniędzy nie ma na koncie ,towar nie zgodny z opisem  😤 
Czemu Hypnotize zniknęła z forum? Chyba nie przez tą sprawę z cylindrem? Nie kumam.


nie kumasz? wstyd..

Akurat wczoraj root zmieniła nicki Brzozy na Cintrę i qniary na (cośtam)Terra (sorki, jeszcze się nie nauczyłam) to i może prośbę o usunięcie konta załatwiła od razu.




tak można?  🤔

znow brak edycji! dorobisz sie ostrzezenia!  😤
Co do Hypnotize to miesiąc temu sprzedawałam jej siodło i wydawała się być bardzo sympatyczną, uczciwą osobą, więc aż nie dowierzam w ten frak 😵
Niestety, sytuacja miała miejsce i nic innego nie mogłam już w sumie poradzić. Dziwi mnie również fakt, że zniknęła z forum, ale cóż ... jej decyzja. Myślę, że mogło to mieć związek z działalnością, jaką prowadzi.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 lutego 2012 16:59
Hypno napisała mi, że to nie "afera" sprawiła że zniknęła z forum a brak czasu. Forum zajmowało jej dużo czasu więc usunęła konto bo by ją kusiło a zamieszanie z frakiem i usunięcie konta to był zbieg okoliczności 😉
Gillian   four letter word
25 lutego 2012 22:00
a świstak siedzi...  🤔wirek:
Heh.... nie ma to jak odwaga cywilna. 😉
Co do Hypnotize to miesiąc temu sprzedawałam jej siodło i wydawała się być bardzo sympatyczną, uczciwą osobą, więc aż nie dowierzam w ten frak 😵


Hypnotize jest bardzo sympatyczną i uczciwą osobą! - znam ją osobiście i zapewniam, że tak jest  🏇
Myślę, że przytłoczyły ją inne sprawy osobiste i wydarzenia które miały ostatnio miejsce, których możecie nie znać, stąd nie bierzecie ich pod uwagę (i o których nie ma sensu tu publicznie pisać - bo uważam, że to prywatna sprawa 😉 ).
Przyznała się do błędu Nauczka na przyszłośc ogromna.  I niesmak do samej siebie mi zostanie 😉  🤬
więc proponuję zakończyć ten of  dla świętego spokoju wszystkich z nas  🚫   :kwiatek:
Ode mnie minus dla Dancer (decyzję o zostawieniu mojego postu zostawiam Moderatorom, ponieważ nie zostałam oszukana bezpośrednio na Re-volcie a na photoblogu (ddance). Niestety z tego co widzę Dancer wystawia się również tutaj stąd mój post, ku przestrodze użytkowników forum).

Jakiś czas temu kupiłam od Niej komplet szczotek, za które zapłaciłam kilkadziesiąt zł. Zależało mi na czasie więc poprosiłam o przesyłkę pobraniową. Paczka przyszła, znacznie droższa niż się umawiałyśmy. Jednak najbardziej zdziwiłam się gdy ją otworzyłam - po tym jak wyleciał z niej jakiś kilogram piachu (pewnie stąd droższa przesyłka :cool🙂 okazało się, że brakuje miękkich szczotek, które wg mnie znacznie podwyższały wartość paczki. Do tego mimo zapewnień, że paczka zostanie wysłana "dzisiaj albo jutro" do mnie dotarła ponad dwa tygodnie później. Kilka razy próbowałam kontaktować się ze sprzedającą ale bezskutecznie. Myślałam, że to wszystko to jakaś pomyłka, chciałam wytłumaczyć sytuację - w końcu może się każdemu zdarzyć  🤔wirek: ale niestety, nie odpowiada na moje wiadomości, usuwa komentarze.

Dla chętnych mam screeny wiadomości, komunikatów o usunięciu komentarza i zdjęcia z opisem tego co powinno się znajdować w paczce.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 lutego 2012 13:29
Wrzuć tutaj foty, bo narazie to TYLKO słowa.
Akurat wczoraj root zmieniła nicki Brzozy na Cintrę i qniary na (cośtam)Terra (sorki, jeszcze się nie nauczyłam) to i może prośbę o usunięcie konta załatwiła od razu.





InteriorTerra ;D łatwo zapamiętać przez podpis :P

Myślę ,że jednak root załatwił to za jednym zamachem, bo z tego co pamiętam dosyć długo czekaliśmy na zmianę nicków 🙂



Zelmutek nie możesz poprosić o zwrot kasy i odesłanie paczki jeśli się nie zgadza z opisem?
InteriorTerra, wysłałam kilka wiadomości - bez żadnej odpowiedzi. Było przez photobloga i tam raczej nic nie "zabezpiecza transakcji". Generalnie dałam sobie z tym spokój, szkoda moich nerwów. U mnie to kilkadziesiąt zł ale widzę, że wystawia konkretne siodła stąd mój post.
dragonnia, myślę, że nie będę wrzucała tutaj screenów wiadomości, jeśli chcesz wyślę Ci PM.
A ja myślę ,że jeśli chcesz ją dopisać do nieuczciwych na forum to wypadałoby to udowodnić na forum, raczej nikt zainteresowany transakcją z nią nie będzie zawracał głowy dragonni na pw.
ok, wrzucam w takim razie wiadomość dotyczącą tego co miało być i foto (po lewo zdjęcie z ogłoszenia, z prawej zdjęcie rzeczy, które przyszły. Niestety mam tylko takie 😡, szczotki po gruntownym czyszczeniu)

Miało być wszystko co na zdjęciu nie licząc plastikowego grzebienia i nożyczek a nie było ani metalowego grzebienia ani żadnej z miękkich (jak się domyślam) szczotek - tejj długiej z lewej oraz małej, która jest pod ściągaczką . Ooo teraz widzę, że w zestawie jeszcze pędzelek miał być  😅



nie chciałam zmniejszać zdjęcia bo byłoby już zbyt małe 🙇
Łooo matko ja jestem ślepa ;D  Mogę prosić duże foto na meila lub pw ? Bo nie chcę palnąć gafy [s]a ja widzę już 3 braki[/s] ...

Trochę jak zabawa "znajdź różnicę na obrazku"  😎


edit : doczytałam ten + ....
Chyba też sobie zmienię nick  😁
Kolejna niepoważna osoba to DOBRUSIA
zamówiła ochraniacze już dosyć dawno, podała dane i cisza, choć loguje się codziennie, w końcu raczyła odpisać jedną wiadomość na moich kilka, że skończyły się jej kody, potem znowu minął tydzień, napisałam, że czekam na przelew do piątku (zeszłego) cisza, przelewu brak, poczekałam jeszcze do dzisiaj, ale zero odzewu - NIE POLECAM ! niepoważna osoba
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 lutego 2012 18:52
InteriorTerra, no muszę się "naumieć" tego Twojego nicka 🙂

Zelmutek, dzięki za screeny, teraz damy czas userce na odpowiedź, by było sprawiedliwie. Jeżeli do piątku nie wyjaśni sprawy, wpiszę ją na listę. TO JEST OSZUSTWO NA KASĘ.

Dramka, no weź przestań!!!!! Od lat jesteś Dramką i ma tak zostać 😉

maxowa, pracuję pomału nad listą NIEPOWAŻNYCH. Z czasem u mnie kiepsko ale widzę, ze taka lista jest zasadna.

Ludzie, lista jest długa. Bardzo proszę strony wyjaśnionych sporów o wpisanie się w wątek celem wykreślenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się