AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

No właśnie w tamtym roku było inaczej, dlatego mogłam jechać ujeżdżenie i skoki amator.

W ujeżdżeniu profi było dla tych co jechali kiedyś N a skoki dla tych co mają 3 klasę. Niestety obecne zmiany wykluczyły mnie z gry🙁 No i niestety wiele osób jest w podobnej sytuacji.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 lutego 2012 13:31
może,  to celowy zabieg w celu zmniejszenia ilosci osob...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 lutego 2012 14:51
No w zeszłym roku ujeżdżenie amator to było mistrzostwo świata jeśli chodzi o liczbę osób  👀 No ciekawe jak to będzie w tym roku.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 lutego 2012 15:25
a ile w końcu było osoób na amatorskim uj w zeszłym roku?  👀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 lutego 2012 15:32
Podział był na 2 grupy. Łącznie(patrząc po wynikach) to było 62 osoby.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 lutego 2012 15:42
to nie jest AŻ tak dużo. a w tym roku oprócz tego, że dali inne ograniczenia startu to jeszcze trudniejsze programy. podejrzewam, iż mimo wszystko nie każdy będzie umiał ułożyć kura...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 lutego 2012 15:56
Powiem Ci, że wbrew pozorom nie jest to takie bardzo trudne 😉 trochę pomyślunku, dobra muzyka( do gotowego całego kawałka też się da), przejeździć to na treningach i już 😉 Metoda prób i błędów. A jak masz kogoś kto Ci muzykę poprzycina i ułoży to już w ogóle miodzio(do tego akurat wystarczy Windows Movie Maker).
Jak dla mnie 60 osób na skokach wrażenia nie robi, ale na ujeżdżeniu i owszem. Na skokach jeden zawodnik to ok 1,5min do 2, a tu przynajmniej 5. A to zasadniczo zmienia postać rzeczy  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 lutego 2012 16:06
muzykę sobie dobrać i 'przygotować' to mały pikuś. ale jakoś fajnie te wszystkie elementy poskada. to jest wiksyz problem.
szczerze mówiąc jestem ciekawa jaki będzie poziom... między amatorami a profi jest ogromny przeskok, więc tak naprawdę najbardziej poszkodowane są osoby 'pośrednie'. cieszę się, że wypadam w 'słabiakach'  😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 lutego 2012 16:27
zawsze można co nieco wykorzystać z programów ogólnych  🤣 Ja tez nie jadę ujeżdżenia na szczęście więc nie mam tego problemu 😉 Ale nie powiem, P5 pod muzykę układać i jeździć uwielbiam  😅
czy orientuje się ktoś czy posiadając III klasę w WKKW można jechać skoki amatorów? Wiem że kiedyś ta klasa była równoznaczna z III klasą w skokach (parę lat temu jak zrobiłam pierwszy raz III klasę w WKKW to automatycznie wpisali mi III klasę w skokach, jednak rok później jak przysłali mi licencję to już też III klasy w skokach nie miałam. Powiedzieli mi że jej nie zdobyłam)
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 lutego 2012 20:02
jesli chodzi u kura to tylko finał ;] wiec najpierw trzeba sie zakwalifikowac do finalu ^^
poza tym jak sama nazwa wskazuje "amator"- podejrzewam, ze nikt nie spodziewa sie tam mega profesjonalnych ukladów ^^
cóż można twórczego zrobić na poziomie kl. P, umówmy się 🙂 Parę dodań, kół i ustępowań ułożyć z sensem to chyba nie aż takie trudne 🙂. No właśnie, to ciekawe, ze jednocześnie są większe ograniczenia kto może brac udział jako amator, a programy trudniejsze... ciekawa jestem, jak to wpłynie  na poziom przejazdów...
W zeszłym roku to i w profi kury nie były zbyt twórcze i profesjonalne,a i tak baardzo wysokie oceny sedziowie za nie przyznawali wiec w amatorach tym bardziej sędziowie nie będą ostro kurów oceniać...
kujka   new better life mode: on
28 lutego 2012 08:13
o kurcze a ja mysle ze z tym kurem to wlasnie fajnie. pewnie sie nie wyrobie na eliminacje i nie pojade, bo kon roztrenowany zupelnie po bezhalowej zimie ale jakbym miala szanse jechac to chetnie bym sie pobawila w ukladanie kura... nawet do tego glupiutkiego P 🙂
kujka, jakie eliminacje?
O ja, dopiero teraz nadrobiłam zaległości w tym wątku i gdyby były stara (zeszłoroczne) zasady podziału to kombinowałabym żeby jechać chociaż skoki,  a teraz jeśli z III licencja miałabym jechać profi to odpadam..🙁
kujka   new better life mode: on
28 lutego 2012 10:13
D+A, na UW jest tak, ze trzeba jechac akademickie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza (podkowa, 14-15 kwietnia) zeby moc pojechac na AMPy.
mam roztrenowanego po zimie konia i przez najblizszy miesiac jeszcze bujam sie bez hali i kogos na dole. nie wiem czy sie zdaze przygotowac 🙁
kujka jak ja byłam na AMP-ach, to teoretycznie też był obowiązek wystartowania w AMWiM, ja nie startowałam i bez problemu pojechałam. Także myślę, że dasz radę jakoś się dogadać 🙂
kujka   new better life mode: on
28 lutego 2012 11:02
ewuś, pozyjemy, zobaczymy. jak na poczatku kwietnia bede w d.pie to nie pojade do podkowy i wtedy sie bede martwic. na razie sprobuje przygotowac sie sama.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lutego 2012 13:28
u mnie uczelnia z tego co wiem pozwala jechać każdemu. tylko nie każdego sponsoruje 😉
ale szczegółów jeszcze nie znam bo nie mam szczęścia, żeby się dobić do AZSu...
W takim razie widzimy się, z niektórymi znów w tym roku 🙂
A nie orientujecie sie jak jest z dofinansowaniem przez uczelnie? Kazda wedlug uznania? 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 lutego 2012 14:44
Każda uczelnia daje kasę wg własnego uznania. Jedne bardzo chętnie, a inne uznają, że nie, albo sama sobie zapłać, a my się pod tym podpiszemy 😉 Musisz za tym troszkę połazić 😉
Mozii wlasnie chyba musze sie pofatygowac popytac i moze cos sie dostanie, ale biorac pod uwage kieleckie realia moze byc trudno niestety, bo w zeszlym roku znajoma chciala wziac udzial, uczelnia jak najbardziej zeby jechac(wiadomo punkty itd) ale za transport kase dadza ale jedynie Twoj i w to wchodzilo np zwrot za bilet pociagiem, busem;/
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 lutego 2012 15:13
No to lipa  🤔 U nas też robili problemy, ale jak się udało poskładać trzyosobową ekipę, to w końcu jakoś się udało😉 Ale co się nerwów najadłam to moje  🙄
Niestety proszenie sie o pieniadze nie nalezy do najmilszych;/ niby babaeczka mnie ostatnio zaczepila, mowila ze postara sie cos zalatwic, ale do zorientowanych raczej nie nalezala bo byla pewna ze na ampach to musza nam dac konie;p niby na cala uczelnie jest nas cale 2 chetne ale czy cos bedzie z tego zobaczymy🙂 bo chetnie bym sie wybrala. Zawsze to cos nowego i.sprawdzic sie mozna😉
kpik   kpik bo kpi?
28 lutego 2012 16:03
czy w tym komunikacie to się troszkę pojęcia nie pomyliły? można mieć III licencje? myślałam, że można mieć 3 stopnie klas sportowych, a licencję się po prostu wykupuje na rok, żeby móc startować?
tu chodzi o klasy sportowe?
Tak się tylko czepiam, i tak nie pojadę  🙄
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lutego 2012 16:15
ja już byłam u siebie pogadać. jeśli dobrze zrozumiałam to nawet takiego amatora jak ja w jakiejś części przysponsorują więc miło z ich strony. wspominali też coś żeby ruszyć dupsko na AMWiM  🙄 ale to już nie wiem... kwiecień tuż tuż...
U nas akurat nie zycza sobie zadnych eliminacji bo w sumie nikt uj nie startuje:|  nie mamy rowniez zadnych okazji do takowych .
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lutego 2012 17:18
tzn. mnie nie kazali jechać żeby się kwalifikować. tylko powiedzieli, że to też jakieś punkty czy coś. nie wiem. pogadam ze sponsorami imprezy i z panią trener i zobaczymy o co los.

kujka, czy na AMWiM są już propozycje gdzieś?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się