NIE Nowe ogłoszenia!!

tunrida po co cofać się 2 strony wstecz jak było się na bieżąco?  😁
trzynastka   In love with the ordinary
28 lutego 2012 22:25
Ale ja nie wiem nad czym tu dyskutować i głosować.
Jakieś dziwne podejście macie, że jak zakrzyczycie to co? Stare ogłoszenia wam otworzą? A te w które admin włożył kupę pracy po prostu skasują? 😉
Ogłoszenia SĄ nowe. Chcecie - korzystajcie. Nie chcecie - nie korzystajcie.
tunrida po co cofać się 2 strony wstecz jak było się na bieżąco?  😁


zgadam się  😁
No bo faktycznie...jeśli ktoś spędzał sobie czas gapiąc się w ogłoszenia, i czas miło mu mijał na przewijaniu.....no to stracił miejsce przebywania. 😉
Jeśli ktoś NAPRAWDĘ czegoś szuka i chce coś kupić, to nowe ogłoszenia są do tego IDEALNE.
Nekanowa, litości... rozumiem, że KRM (gdzie osobiście nie wchodzę, bo mi szkoda czasu) i osoby tam piszące to wyznacznik? Ile jest tych osób? A ilu jest wszystkich re-voltowiczów?

Demonowa, wszechobecny bunt, większość? Jak nie znasz danych (nawet przybliżonych) to bądź łaskawa nie operować takimi zwrotami, bo to wówczas faktycznie jest przenośnia
hm. Ja w sumie też wolę stare ogłoszenia. Tutaj nie da się fajnie przeglądać, tylko wpisuję konkretną rzecz. Niby nie przeszkadza to do łapania okazji itd,ale jednak tamte ogłoszenia były po prostu fajniejsze i rzeczywiście,zaglądało się do nich częściej.  Jak dla mnie to jeśli stare wrócą-ok,fajnie,ale jeśli nie,też przeżyję  😉
mnie się w nowych bardzo podoba, że ogłoszenia z końmi są OSOBNO!
Poza tym uważam, że nowe są bardziej czytelne, łatwiej je przeglądać.
Minusem jest to, że tej zakładki "ogłoszenia" nie widać, bo są poza kategoriami forum. Myślę, że gdyby była ona tak jak w starych i tam się otwierał taki podział jak jest w nowych to byłoby super (nie wiem czy da się tak zrobić?).
Natomiast na pewno nowe ogłoszenia spowodowały, że mniej osób w nie zagląda 🙁
aż mnie korci, żeby użyć najlepszego argumentu voltopirów ever:

Nie podoba się, to się przenieś na inne forum! ŚK albo galopuje.pl
Wszak nikt nikogo do bycia tutaj nie zmusza  😉
nine Ale chyba po to zostały stworzone żeby korzystać??

katija Rewelacyjne podejście masz, jest i już i czy wam się podoba czy nie..komuna się skończyła 😉
Bo ludzie się muszą PRZYZWYCZAIĆ.
A że ludzie przywiązują się do starego, to czasami ciężko im zaakceptować nowe. Nawet jeśli nowe jest lepsze.
Uważam, że to kwestia czasu i większość się przekona, że nowe ogłoszenia są wygodniejsze.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 lutego 2012 22:28
Mi się po wgłębieniu w nowe ogłoszenia spodobały one bardzo. Wygodnie się dodaje ogłoszenia, obserwuje je i łatwo można edytować i skasować. Widać jakie jest zainteresowanie przedmiotem. A przeglądać ogłoszenia jak najbardziej się daje i ja to robię. Tyle, że nie muszę czekać aż się załadują ogłoszenia mnie nie interesujące, bo po prostu wchodzę w to, co może być potencjalnie dla mnie ciekawe.
Smutna prawda jest taka, że stare ogłoszenia były sposobem na zabicie nudy poprzez wyrabianie kilometrówki scrollem, kiedy już nic się nie dało wnieść do żadnej dyskusji. Oczywiście swoje zadanie również spełniały, ale było w tym dużo przypadku, polegało to raczej na łapaniu okazji.

Natomiast nowe ogłoszenia, całkowicie funkcjonalne, są po prostu przeznaczone dla osób, które NAPRAWDĘ chcą kupić KONKRETNE przedmioty. Nie tych, którzy łaskawie rozważają kupno...


Trafilas w sedno sprawy.
trzynastka   In love with the ordinary
28 lutego 2012 22:29
Dramka - a co puste są? Ani jednego ogłoszenia w nich nie ma?
To, ze Ty nie używasz to wyłącznie Ty [jako sprzedawca] na tym tracisz.
Ani ja, ani forum na tym nie biednieje, że Tobie się nie podobają, Ty nie korzystasz i nie ma w nich Twoich produktów.
Ci którym się podobają to wystawiają się tam, a ludzie którzy potrzebują coś kupić też sobie dają rade. 😉
nowe lepsze, bo jak sie ma komorczany przesyl, to sie go istotnie oszczedza
nine Nie tylko Ja uważam  😉 Ja nie tylko wystawiam ale często kupuje i jako kupującemu mi nie pasuje. Mam prawo mieć własne zdanie..mam

Całe forum jest sposób na zabicie nudy  😉
Mnie też odpowiada. Czaję się na "większą" transakcję teraz, ale zależy mi żeby sprzedawca był z Warszawy/mazowieckiego. Nowe ogłoszenia pozwalają mi na odpowiednie sortowanie - olbrzymia oszczędność czasu. Ja nie mam kiedy wymieniać się czapraczkami i proponować ceny. Z reguły wiem co chcę kupić, teraz zakupy będą szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.
Natomiast na pewno nowe ogłoszenia spowodowały, że mniej osób w nie zagląda 🙁


Właśnie..
katija Rewelacyjne podejście masz, jest i już i czy wam się podoba czy nie..komuna się skończyła 😉

to nie ja zrobilam nowe ogloszenia i na poczatku tez mi sie nie podobaly. tylko, ze ja, w przeciwienstwie do niektorych, zdaje sobie sprawe, ze jestem tu poniekad gosciem, to nie moja stronka, i nie do mnie naleza decyzje. moze komuna sie skonczyla, ale nie wiem kto ci powiedzial, ze tu jest demokracja.
trzynastka   In love with the ordinary
28 lutego 2012 22:36
No masz prawo, a ja mam prawo się z tym nie zgodzić. 😉

Tylko podsumowując, co z tego, że się nie podoba?
Nie kupisz/nie sprzedasz - tylko i wyłącznie Twoja [pozostałych kilkudziesięciu osób] strata.

Ogłoszenia są nowe, są funkcjonalne, są bardziej przejrzyste i są lepsze. A to, że nie da się w nich robić kilometrów scrollem to wasz jedyny argument.

Edit:

o Katija - brawo.
Jesteśmy tu w gościach, a gospodarz wsadził dużo czasu w to, żeby lepiej nam się tu siedziało.
Naprawdę nie wstyd wam mówić, że KOLEJNA i DARMOWA poduszka pod waszą du*ą jest za twarda? 😉
moze komuna sie skonczyla, ale nie wiem kto ci powiedzial, ze tu jest demokracja.
  👍  🙇  😁

Zdradzisz mi tylko jak w nowych ogłoszeniach można zarobić ostrzeżenia  😀iabeł: bo się uzależniłam od nich  😜

nine Moja stara koścista dupa się przyzwyczaiła do starych ogłoszeń. Co zrobisz? A wstydu widać za wiele nie mam  😡
katija, ooo ktoś wreszcie zauważył, że to prywatna strona, a wszyscy jesteśmy tu gośćmi 😉.
I pomijając już czy możemy czy nie Quantę zmuszać do czegoś - w tym przypadku akurat powrotu do starych ogłoszeń - to w ogóle zakrawa to na pomysł dziwny...
Dramka, no wlasnie- kolejny plus. praktycznie nie mozna. waznosc ogloszenia jest ustawiana, zdjecia dowolne, ilosc dowolna. mozna dostac za to ban na ogloszenia- za ich dublowanie. poza tym- nie mozna. fajnie nie?
Ale opinie swoją mówić można czy nie?  :emota2006098:

katija Właśnie nie fajnie..nuda  😁
trzynastka   In love with the ordinary
28 lutego 2012 22:42
Dramka - proponuje Ci obrazić się na nowe ogłoszenia, wystawiać na allegro, płacić prowizję i tyle.
katija ok rozumiemy (przynajmniej ja) oczywiści nie wiem z jakiego powodu ale stare ogłoszenia misie bardziej podobały. wy tu jesteście Moderatorami i wasz głos jest ostateczny 😉 my możemy teraz tylko ot tak popisać sobie i tyle a co wy zrobicie jest waszą sprawą 😉
Dramka - proponuje Ci obrazić się na nowe ogłoszenia, wystawiać na allegro, płacić prowizję i tyle.


Na allegro dawno sie obraziłam. Proponuje ci obrazić się na mnie..
PinkPanther, jeszcze raz: MODERACJA nie ma nic do nowych ogloszen. zostaly zrobione przez ADMINISTRACJE forum. i my w tej sprawie rowniez nie mamy nic do powiedzenia, podobnie jak wy. czyli my nie mamy.
>I pomijając już czy możemy czy nie Quantę zmuszać do czegoś - w tym przypadku akurat powrotu do starych ogłoszeń - to w ogóle zakrawa to na pomysł dziwny...


A ktoś zmusza do czegos Quantę ? Jak widać "robi się" ankieta na temat nowych/starych ogłoszeń.
Napewno mówiąc, że mniej osób zaglada w nowe ogłoszenia jest bardzo trafne...
Ja na przykład wchodze na nowe ogłoszenia jak sobie o nich przypomne, stare ogłoszenia oglądałam od razu jak tylko weszłam na forum
azazu93, no i co w związku z tym, że zrobicie ankietę? Co ona ma za znaczenie?
katijaups 😡 to chyba coś źle zrozumialam  🤬 nie szkodzi ... no trzeba jakoś z tym żyć i tyle  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się