NIE Nowe ogłoszenia!!

Nowe ogłoszenia są przejrzyste, czytelne i "szybkie" w obsłudze. Przyznaje, że początkowo było ciężko się oswoić, ale teraz uważam, że są super rozwiązaniem. Jestem na TAK dla nowych 🙂
"Szkoda tylko,że jak za pierwszym razem ogłoszenia zostały zamknięte i zaczęła się dyskusja w grupie r-v na fejsie to ogłoszenia wróciły, miały być nowe i stare - jak kto woli tak ma... a teraz nie mamy wyboru."

Nie mogą być nowe i stare?
Dramka... Jak Ty sobie to wyobrażasz? 🤔

Demonowa, i co, nie mówiłam? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 lutego 2012 10:58
Ja również jestem za nowymi ogłoszeniami. Można je sobie spokojnie przeglądać w ramach nudów, wystarczy wybrać kategorię i mamy listę wszystkiego po kolei. Dodatkowo dla marudnych Quanta dodała widok a' la forum i można wyświetlać podobnie jak posty (dłużej sie wtedy ładuje ale co kto lubi) 😅 Jedyne co to fajna by była opcja, że po najechaniu myszką na zdjęcie obrazek powiększa się ale z tym może być dużo roboty więc nie narzekam 😀

Quanta, chciałam Ci podziękować za to, że stworzyłaś te ogłoszenia, że ci się chciało i że poświęciłaś swój czas, jesteś wielka :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 11:04
[quote author=akzzi link=topic=87323.msg1321399#msg1321399 date=1330467985]
Natomiast na pewno nowe ogłoszenia spowodowały, że mniej osób w nie zagląda 🙁


Właśnie..
[/quote]

Tak?? A ja właśnie, odkąd są nowe zaglądam codziennie. Kiedyś stare mnie wkurzały z powodów jakie podała tunrida.
Stare ogłoszenia przeglądałam, nowych  - nie. Dlaczego? Ano dlatego, że nie da się wpisać w kwerendę "pokaż coś fajnego", "pokaż okazję". A nie zawsze jest tak, że chce się kupić coś konkretnego. Raczej: "teraz albo czaprak, albo ochraniacze, ooo... jaka derka fajna". Funkcjonalność (fajna) nowych ogłoszeń staje pod znakiem zapytania, skoro znacznie zmniejszyła zainteresowanie. I chyba było to już widać, gdy "nowe" były na próbę.
Stare ogłoszenia były takie... personalne. W nowych, wbrew pozorom, trzeba się naklikać, żeby znaleźć pełen obraz oferty, nawet jeśli szuka się konkretnie.
Te nieszczęsne "konie". No fajnie, że są oddzielnie. Ale gdy pojawiały się po prostu w wątku, to czasem np. coś zobaczyłam i komuś mówiłam: "słuchaj, na re-volcie jest koń, który może byłby fajny". A teraz - nie szukam konia, po co mam zaglądać? Obejdę się bez nowego fraka, po co ma mi ślinka lecieć na widok jakiejś oferty (+ kombinowanie jakby tu jednak kupić)?
O! nawet nie wiedziałam, że można wyświetlać "po staremu" - skorzystam, zobaczę.

Mam jeszcze taką propozycję, może by się dało - żeby np. jeden jedyny obrazek wyskakiwał z ogłoszeń? Losowany?
Żeby tak "wizualnie" można było sobie kliknąć? 3s i następny? Taki pokaz slajdów w miniaturze? Wtedy byłoby trochę "po staremu": "o, coś fajnego! o, spojrzę co jeszcze ma ten użytkownik"


Dodawanie ogłoszeń jest dużo sprawniejsze. Tylko - co z tego? Skoro mniej klientów?
Quanta, chciałam Ci podziękować za to, że stworzyłaś te ogłoszenia, że ci się chciało i że poświęciłaś swój czas, jesteś wielka :kwiatek:

Podłączam się do podziękowań. Quanta - :kwiatek:
Byłam na nie dla nowych ogłoszeń, ale teraz dostrzegam dużo plusów m.in. szybko ładuje się strona. Trzeba napewno się do nich przyzwyczaić, ale wydaje mi się, że  są lepsze od starych.
Również chciałam podziękować [bQuancie][/b] za poświęcenie swojego czasu :kwiatek:
halo- ale w czym problem przewijac sobie nowe ogłoszenia i szukać czegoś ciekawego, jakiejś okazji ??  😲

Wchodzisz w ogłoszenia, klikasz w napis "sprzęt i akcesoria" i wyświetla ci się cała strona ogłoszeń. Jak ją skończysz przeglądać, to klikasz na kolejną stronę. A jest ich obecnie 64!

Możesz szukać okazji a szukać. Do woli!!

I również nie zgodzę się, że trzeba się naklikać, żeby znaleźc pełen obraz oferty. Wchodzisz w "sprzęt i akcesoria", po lewej masz wyszukiwarkę. Wpisz słowo "derka" i wyświetla ci się kilka stron z derkami. Naklikac i naczekać to się trzeba było w poprzedniej wersji. 😉

Ja NAPRAWDĘ nie widzę powodów do narzekania. Jedynie do radości.
Myślę, że osoby, którym na dzień dobry nie podobają się nowe ogłoszenia, po prostu nie zapoznały się z nimi. I nawet nie wiedza jakie te ogłoszenia tak naprawdę są i jakie dają możliwości.
Chyba te osoby są nastawiona "Nie, bo nie i tyle".
Dramka... Jak Ty sobie to wyobrażasz? 🤔


Było tak ok. 2 tygodni i jakoś nie przeszkadzało to nikomu .... Jedni używali nowych inni starych i nie było problemów ,więc nie wiem co jest tutaj trudnego do wyobrażania sobie ?
Mi się bardzo podobają nowe ogłoszenia  🥂
kujka   new better life mode: on
29 lutego 2012 13:05
mi tez sie podobaja, nawet juz cos dzieki nim kupilam.

a dzieki temu, ze nie ma juz podwieszanego tematu do scrollowania, moze ubedzie nam nawiedzonych malolat-szmatoholiczek-zadymiarek.
m.indira   508... kucyków
29 lutego 2012 14:46
no i na pewno nikt nie odpowie w temacie 😉
dla mnie obojętne, mam szybki net wiec nie mam problemu z fotkami, strony przewijałam w dobrym tempie, stare ogłoszenie miały jedną zaletę, były jedyne w swoim rodzaju bo re-voltowe
nowe, szybkie, łatwe, dobrze działające ale takie suche, bez tego czegoś
jednak jak zawsze Polak musi ponarzekać i tym razem narzeka ....
Nowe ogłoszenia przed wszystkim są nie wygodne dla wystawiających, trzeba każdą rzecz osobno wystawiać. W poprzednich wystawiałam 4 rzeczy na raz.
Teraz już w ogóle nie zaglądam do nowych ogłoszeń, bo jakoś nie mogę się do nich przyzwyczaić
Livia   ...z innego świata
29 lutego 2012 15:35
Dramka, ale za to wystawiasz raz na miesiąc zamiast raz na tydzień - wychodzi na to samo 😉

Ja jestem jak najbardziej ZA nowymi ogłoszeniami. Przejrzyste, łatwo znaleźć to, czego się szuka. Bardzo na plus.
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 15:40
Ja z utęsknieniem czekałam na nowe ogłoszenia. Nareszcie wszystko jest jasne i przejrzyste. Szukam popręgu i mam całą ich listę.

Myślę, że to właśnie dobrze, że każdą rzecz trzeba osobno wrzucać, opisywać i tagować. Trochę wysiłku jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło, a estetyka ogłoszeń i ich treść się poprawia dzięki temu na lepsze.
No i co najfajniejsze dla mnie, mam swój 'panel' jako sprzedawca i jako kupujący. Widzę co wystawiłam, kiedy, mogę odświeżyć, co obserwuję. No dla mnie to super-szał  😀

Przestańcie marudzić tylko się cieszcie, że ktoś się postarał o funkcjonalność nową  😀iabeł:
Nowe ogłoszenia przed wszystkim są nie wygodne dla wystawiających, trzeba każdą rzecz osobno wystawiać. W poprzednich wystawiałam 4 rzeczy na raz.


moze w koncu bedzie wiadomo ktory opis jest do czego a nie 'jest na fotce'

p.s.
niewygodne piszemy razem.
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 16:41
[quote author=Dramka link=topic=87323.msg1322048#msg1322048 date=1330527634]
Nowe ogłoszenia przed wszystkim są nie wygodne dla wystawiających, trzeba każdą rzecz osobno wystawiać. W poprzednich wystawiałam 4 rzeczy na raz.


moze w koncu bedzie wiadomo ktory opis jest do czego a nie 'jest na fotce'

p.s.
niewygodne piszemy razem.
[/quote]

hahaha  👍
Jakiś czas temu połamałam moje ulubione ostrogi, dość specyficzne nie opłacało mi się kupować nowych ze sklepu, jeździłam w innych. Przeglądałam stare ogłoszenia co jakiś czas, ale po kilku stronach miałam zwyczajnie dość - bo nie interesowały mnie czapraki, czy bryczesy. Nowe ogłoszenia - "ostrogi", kilka ofert, wybrałam, kupiłam, są. Jestem absolutnie na tak, kawał dobrej roboty. Przeglądanie ogłoszeń w celach rekreacyjny to mało produktywny sposób spędzania wolnego czasu, idźcie sobie na spacer, a nie "szukacie okazji" bez wyraźnej potrzeby 😉
Mnie również bardzo pasują nowe ogłoszenia, nie ma problemu ze znalezieniem konkretnej rzeczy, wszystko jest czytelne i uporządkowane- quanta, świetna robota :kwiatek:

Cytat: Dramka Dzisiaj o 16😲0:34
Nowe ogłoszenia przed wszystkim są nie wygodne dla wystawiających, trzeba każdą rzecz osobno wystawiać. W poprzednich wystawiałam 4 rzeczy na raz.



moze w koncu bedzie wiadomo ktory opis jest do czego a nie 'jest na fotce'

p.s.
niewygodne piszemy razem. 

😤
haha, użytkownik Magda polonistka się znalazła, jak nie było się czego czepić to się tego przyczepiła(niewygodne). Popieram halo i dramkę


Przestańcie marudzić tylko się cieszcie, że ktoś się postarał o funkcjonalność nową  😀iabeł:


Amen!

moze w koncu bedzie wiadomo ktory opis jest do czego a nie 'jest na fotce'

p.s.
niewygodne piszemy razem.


p.p.s. może w końcu będzie który   🙄

anyann polonistka i bystra  😁

Ja się przekonuje do dodawania ogłoszeń, jak widać  😡 tylko ciągle zapomninam zaglądać do nowo wystawionych  👿
Na początku, brak starych ogłoszeń dezorientował nieco, ale po krótkim czasie, polubiłam nową wersję.

Obecna forma ma więcej funkcji- opcje wyboru itd.
Na pewno w między czasie nowe ogłoszenia będą jeszcze ulepszane.

Mnie się podobają. Dzięki Quanta  :kwiatek:
ja też jestem mocno za nowymi. starych prawie wcale nie przeglądałam. fajnie, że miały klimat, czy co tam, ale nie o to chyba chodzi. jak szukam bryczesów to szukam bryczesów, a nie przekopuję się przez setki modnych czapraczków, koni, ofert stajni, czy innych kompletnie niepotrzebnych mi rzeczy. i nie, nie kupiłabym nawet najcudowniejszej rzeczy pod wpływem impulsu, bo nie była mi ona do niczego potrzebna. a że sprzedającym ciężko - kto tu jest dla kogo w końcu? nie wystawicie, nie sprzedacie.
Wypróbowałam widok "a la forum". Fajnie. Dzięki. Czyli rozrywkowo też można przeglądać. Uff - wszyscy już powinni być zadowoleni  💃 Tę odrobinę klimatu spokojnie można poświęcić dla funkcjonalności.
Jeszcze jakby to okienko z losowanymi ogłoszeniami zawitało - to byłby raj  🙂
Połapałam się już i będę zaglądać do "nowych". Warto. Fakt - możliwość szybkiego znalezienia czego się szuka - bezcenna  :kwiatek:
ala forum to już opcja całkiem lepsza, do przyjęcia po ... 🥂, nie no, żart  😀
Musze tylko pamiętać żeby tam zaglądać  🤣 może wszyscy się przyzwyczają..
za chole.re nie umiem znaleźć w nowych ogłoszeniach tej zakładki "widok" szukam juz chyba drugi dzień
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się