Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Ja sie nie znam na przepisach sędziowskich więc się więcej nie wypowiadam.

A jakieś Wieliczki, Gdowy, tam jest chyba pare takich stajni?
A Paszkówka u Dorcysi ?
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 16:49
Pytam orientacyjnie, bo nie wiem za bardzo, gdzie takie stajnie są. Koniecznie musi być płasko i blisko (do 20km od centrum) i zielono.

Pastwiska nie muszą być hektarowe, byleby koń wychodził codziennie i sobie dreptał. I opieka musi być dobra, nie chów bezstajenny  🤣

A i bodzanowskie oszołomstwo nie wchodzi w grę  🤣
Nie wiem czy dobrze rozumiem o czym mówicie, ale ,kara' czyli zawieszenie p. Lusiny w funkcjach sędziego była. Jakiś czas temu została odwieszona i był w związku z tym oficjalny komunikat na MZJ-cie.
Dava, stajnia gdzie trzymam konia spełnia wszystkie Twoje warunki poza tym, że pastwiska są na wzniesieniu 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 17:02
Czardasz no niestety, musi być 'płasko' (ze względu na kontuzje konia nie wskazane jest mu chodzenie po jakichkolwiek 'górkach'😉

Alaska Podczas trwania tej 'kary' P. Lusina pełniła funkcję sędziego i to nie tylko na regionalnych zawodach  😉  🤣 Tak z ciekawości pytam jak to działa, bo w przepisy się nigdy nie zagłębiałam
Cariotka   płomienna pasja
29 lutego 2012 17:06
Dava Paszkówka, Brzczyna no i może jakieś bardziej prywatne stajenki🙂 u mnie niestety górki🙂
Rzeszotary i Konary blisko, ale górzyście. Raczej w kierunku północnego Krakowa bym szukała, bo na południe teren generalnie o tendencjach do falowania 😀 Może jakiś stary młyn? Nie byłam tam, ale jest w miarę blisko i jestem pewna, że są wybiegi.

Dava, to super, że pozdawali, teorię też bez problemu???  😁
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 18:07
Rzeszotary i Konary blisko, ale górzyście. Raczej w kierunku północnego Krakowa bym szukała, bo na południe teren generalnie o tendencjach do falowania 😀 Może jakiś stary młyn? Nie byłam tam, ale jest w miarę blisko i jestem pewna, że są wybiegi.

Dava, to super, że pozdawali, teorię też bez problemu???  😁


W Starym Młynie owszem padoki są płaskie ale jakoś nikt tam konia dawać nie chce 😉

🤣 Teorię też, choć pytania o np. kolor skóry siwego konia potrafią zaskoczyć  🤣 Dzielnie się uczyli przed odznaką i wszyscy im kibicowaliśmy. Dali radę  💃
Dava - Targowisko : pastwiska + super opieka. autostrada sie jedzie szybciutko.
Byłam świadkiem ich pilnej nauki, stąd pytam 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
29 lutego 2012 18:45
W Paszkówce część pastwisk leciutko z górki, ale są też takie zupełnie płaściuchne, opieka rewelacyjna, jedzenie dobre, atmosfera super, konie puszczane w przemyślanych konfiguracjach, bardzo dużo na padokach, wyprowadzane i sprowadzane w ręcę więc nie ma szaleństwa, stajnia normalna i angielska także do wyboru do koloru  😍 POLECAM
a i cena jak na krakowskie warunki bardzo przystepna
Nord, ile kosztuje pensjonat w Paszkówce? Może być na pw 😉
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 19:31
Dziękuję wszystkim za informacje  :kwiatek:

I do wszystkich martwiących się: nie wysyłam mojego super-championa na emeryturę  🤣 Majorex jest cały i zdrowy. Pytałam w imieniu znajomych  🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 lutego 2012 19:32
Dava mam nadzieje że nie w imieniu Lolka  😁 😁
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 19:35
Juliadna
Hehehehe eeeee  🤣 Lolson się świetnie trzyma  😎
Dava mam pytanie do Ciebie,dlaczego obrażasz ludzi prowadzących stajnie w Bodzanowie i tych którzy tam stacjonują?????????? Nie wystarczyło napisać po prostu że stajnia w Bodzanowie Cię nie interesuję. Ja bynajmniej oszołomem się nie czuję a i ludzie którzy tam są też się do nich nie zaliczają. Więc trochę szacunku  😵
Phyhy, Wiola tę stajnię prowadzi jedna osoba i określenie "oszołomstwo" nie mija się wiele z prawdą. Faktycznie niemiłe zaliczenie do tego osób stacjonujących, bo większość to rzeczywiście mili ludzie🙂
Cariotka   płomienna pasja
29 lutego 2012 20:59
nie w większości...tylko wszyscy których miałam okazję poznać🙂
Pomijając całą otoczkę i legendy o Bodzanowie to słowo oszołomstwo jest raczej ciepłe i dla mnie ma pozytywne konotacje. Tak btw.
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 21:39
'Bodzanowskie oszołomstwo' bo takiego wyrażenia użyłam osób, które szukają dobrej opieki dla emeryta nie interesuje. Uważam, że właścicielka (i jej podeście do wielu tematów) to oszołomka.
Nie miałam na myśli ludzi, którzy tam stacjonują  🙂
Nikt kto chce doskonałej opieki dla swojego konia nie będzie go wciskał do stajni, gdzie jego zdanie jako właściciela niestety nie jest ważne i nie jest respektowanie. Serio ludzie mają inne problemu niż użeranie się z właścicielem pensjonatu  😀iabeł:

Zorilla zależy kto i w jakiej sytuacji powie o nas oszołom. Wśród znajomych określenie oszołom zostanie odebrane pozytywnie,ale Dava w pisząc bodzanowskie oszołomstwo raczej nie miała na myśli nic pozytywnego.



wiola178, Dava już wyjaśniła dokładnie, kogo i dlaczego uważa za oszołoma, więc może skończmy offtopic, a jak masz jakiś problem, to napisz do niej na pw. Ja - i sądzę, że nie tylko ja - nie mam najmniejszej ochoty czytać czegokolwiek dotyczącego stajni w Bodzanowie.
Płaskie i duże pastwiska są też chyba w Hamerni i na pewno są w Tomaszowicach.
Moim zdaniem Hamernia to faktycznie świetne miejsce na postawienie konia na emeryturkę.
Orzeszkowa nie masz ochoty czytać nic na temat stajni w Bodzanowie to czemu nie zareagowałaś na post Davy? Jako pierwsza wspomniała o tej stajni.Zauważyłam że jak ktoś pisze nie pochlebnie na temat wyżej wymienionej stajni jest ok, w przypadku kiedy ktoś zaczyna bronic stajni to już sie robi offtopic.


Ja nie mam żadnego problemu,po prostu nie pozwolę obrażać siebie ani moich znajomych.
Dava   kiss kiss bang bang
01 marca 2012 11:25
Wiola ple ple ple
Udajesz, że ktoś Ciebie albo jakiś innych ludzi obraził byleby tylko wspomnieć o 'tej stajni'? Gratuluję ale to chyba nie przejdzie  😀iabeł:

To jak napiszę 'stajnia augiasza' , 'puszka pandory', 'węzeł gordyjski' lub użyje jakiegokolwiek innego frazeologizmu w zdaniu to znaczy, że mówię o tej 'puszcze pandory' ?  🤣 To ma być tylko odniesienie do czegoś. No ale jak ktoś ma zaległości w j.polskim to już nie moja wina  😀
Dava nie będę Ci odpisywać na Twój idiotyczny post bo nie chce się zniżać  twojego i tak niskiego poziomu. A jeżeli chodzi o zaległościach w j.polskim to raczej ty go posiadasz.Twierdzisz że pisząc oszołom miałaś na myśli właścicielkę stajni a tym czasem użyłaś tegoż oto słowa w liczbie mnogiej  😵
wiola178, Dava już wyjaśniła dokładnie, kogo i dlaczego uważa za oszołoma, więc może skończmy offtopic, a jak masz jakiś problem, to napisz do niej na pw. Ja - i sądzę, że nie tylko ja - nie mam najmniejszej ochoty czytać czegokolwiek dotyczącego stajni w Bodzanowie.
        Zgadzam sie z orzeszkowa daj już spokój wiola, bo nikt nie ma ochoty czytać na temat bodzanowskiej stajni. Masz ochotę sie kłócić z dava to rób to przez pw a nie zasmiecaj forum
Dava   kiss kiss bang bang
01 marca 2012 16:52
Hahaha no ja nie mam pytań. Liczba mnoga? Zapraszam Wiola na pw  😀iabeł:

Wybiera się ktoś na zawody do Szarych jako widz/uczestnik?  👀  Będzie na co popatrzeć, szczególnie na GP  😀
Czy wy sobie żartujecie? Spokój!!  🤬 🤬 🤬 🤬 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się