produkty ANKY

corralline ja kupiłam jakoś ostatnio w pasi-koniku sanda (stare pikowanie <3 ) i mam gniadego konika i powiem że jest cudownie  😍  a czekolada jest teraz w ogłoszeniach 😉
corralline, ja jak byłam jakoś niedawno w ihaha to był nowiutki sand ze starym pikowaniem 😉 Zresztą jak dobrze pamiętam czekoladka też. Potem żałowałam, że nie kupiłam żadnego. 🙁
gabb jak mogłaś  😁
Dziewczyny kocham was  :kwiatek: To teraz zawężam poszukiwania do "Sand stare pikowanie"  😁 albo ewentualnie czekolada 😉
W ogłoszeniach jest i sand i czekoladka, ale za 220 to ja sobie z metką kupię 😉
I jeszcze pytanie, jako że w sumie jestem ankowym laikiem (:icon_redface🙂, standarty występują w wersji skokowej? Czy zostaje mi tylko liczyć na to, że nie utopię kobyłki w dl pod skokówką?
Dla mnie Sand jest za ciepły jak go zobaczyłam na żywo to mi mina zrzedła, ale Pebble- kolor życia! No ale Sand łatwiej dostępny.
Livia   ...z innego świata
29 lutego 2012 21:04
corraline, standardy są też VS 🙂
JA już chce nowa kolekcje !! Kiedy ona w końcu wejdzie do sklepów !!! ??
A mi z nową kolekcją się nie śpieszy, bo hot pinka zastąpię alt rosą.. którą powinnam mieć już nie długo w swoich rękach.  😅
Klami, mnie też to pytanie nurtuje od czasu kiedy zobaczyłam nowe anki  😁
Klami, ja też czekam na nową, bo indiana red musi być mój 😀iabeł:
Minosia, gdzie ją dorwałaś?
Ja mam aż 4 typy, ale chciałabym zobaczyc te kolory w rzeczywistości.
gabb. tajemnica  😎
Mi się najbardziej właśnie indiana red podoba, ale inne też fajne, więc jak tylko będą w sklepach to 😜
Minosia, ja jej szukam wszędzie prawie. 😀 A gdy akurat mogłam ją kupić był nagły brak funduszy 😕
Nie wiem jak z ankami, ale słyszałam że część kolekcji ESa ( a przynajmniej ta dla ludzi) ma być w okolicach kwietnia, a część jest już "w drodze" 🙂 Z nowej kolekcji też mi w oko wpadł indian red i denim, ale ciekawe jak będzie z jakością?
Ja po sunshine miałam prawie żaden styk z nowymi kolekcjami, teraz po sangrii widzę, że krótko używana jest gorszej 'twardości' niż paroletnie pady których używałam.
Dokładnie- nowe kolekcje są po kupnie dość sztywne, sprężyste i elastyczne. Po kilku praniach jednak robią się kocykowate, kołderkowate.
Mi osobiście to w niczym nie przeszkadza ( wręcz przeciwnie), ale jeśli ktoś lubi sprężyste, sztywniejsze pady, to będzie zawiedziony.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2012 07:41
Moje coffee z wiosny 2011 (zdaje się) zachowuje się zupełnie inaczej jeśli po praniu zostanie powieszone na suszarce - robi się wiotkie. Po umieszczeniu na kaloryferze pad jest o wiele sztywniejszy. Z seablue zrobiło się podobnie, aczkolwiek różnica nie była aż tak widoczna. Zobaczymy co z pinkiem. Mi też co prawda jest bosko obojętne, czy pad jest sztywny czy nie, ale zaskoczyło mnie, że sposób suszenia może wywierać wpływ na wygląd padu.
Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 08:34
emptyline, serio? O kurcze, też bym nie powiedziała 🙂 Aż spróbuję przy następnym praniu wysuszyć na kaloryferze 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2012 10:24
Livia, wiadomo, że nie jest sztywny tak jak ten przyniesiony ze sklepu, ale 'konsystencja' się jednak zmienia.
ja też zacieram ręce na nową kolekcję  😍 🤔wirek:
Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 15:13
A do mnie przyszło szczęśliwie ostatnie z zamówień jak na razie - i na pewno zostanie moim cukierkiem  😍

Livia śliczniusi  😍 Miałam nie kupować żadnych szalony kolorów, ale już widzę moją małą w takim kolorku, mmmm.... 😍
Livia, aaaa !!! Cudowny ! To jeden z trzech kolorów, które mi sie marzą, ale ciezko je dostać, a wersji VS to juz w ogóle.
Klami widzę że mamy ten sam problem, za każdym razem jak znajdę wymarzony padzioch to oczywiście jest DL  🍴
Livia przy okazji gdzie upolowałaś egzemplarz z metką?  😜

To jest Olympia Blue, prawda?  👀
Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 15:50
Klami, dzięki 🙂 Mnie też się megapodoba! Wersję VS miała bodajże Pyza, ale z tych, którzy mają, nikt chyba nie chce na razie sprzedać...

corraline, tak, to Olympia blue 🙂 Jestem jej strasznie ciekawa na moim koniu 🙂
asds   Life goes on...
01 marca 2012 16:12
Mi tez takie vs się marzy
Cudowny ten niebieski. Ma ktoś z forumowiczów na sprzedaż w wersji ujeżdżeniowej?  😜
Livia, cudo  😍  Też się czaję na Olympie, gdzie ją dorwałaś?  👀
proszę o pomoc  :kwiatek:

co to za kolor padu? ten po lewej stronie?
zrobiłam fotę porównawczą z anky pea

w pierwszej chwili obstawiałam że to grass ale to chyba niemozliwe... grass byl z tej kolekcji przejsciowej pomiędzy starymi a nowymi ankami, i byl zrobiony z takiego miękkiego gorszej jakości materiału (cardinal i dusk blue tez byly z niego szyte) a ten jest gruby i mięsisty, tak jak były szyte stare anki



i sam pad-zagadka (owijki nie anky)

Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 17:37
Precelek, to Jade 🙂

Nekanowa, dzięki 😉 Trafiła mi się okazja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się