Oficerki

Moim zdaniem nie jest. Bo najprawdopodobniej masz za szerokie buty w stopie albo za długie. Ujeżdżeniowe oficerki nigdy nie będą tak idealnie dopasowane w kostce, bo wyglądałyby jak skokowe. Poza tym żeby oficerek mógł być tak ciasny w kostce jak w skokowych to by nie mógł mieć sztywnika z tyłu. No fizycznie to jest nie bardzo wykonalne.
W każdych butach w których latała mi kostka to niestety za długie w stopie były. A mierzyłam kiedyś Petrie z idealnie dopasowaną długością stopy i mimo bardzo szerokiej cholewki w miejscu kostki (oficerki bez zamka) nic mi nie latało.
chilli2, chyba lepszym wyjściem będzie sprzedanie oficerek. A te buty masz dobre na rozmiar w stopie i w łydce na szerokość?
ponawiam pytanie o veredusy
Ruffian ja znam 2 osoby, które mają te buty, obydwie zadowolone, z pokretłem nic się nie dzieje, a buty używane codziennie i po wyczyszczeniu na zawody. Obie osoby jeżdżą przynajmniej na 2 koniach dziennie.
po co sprzedawąc jeśli są ciut przyciasne w łydce? albo rozejdą się naturalnie albo wystarczy oddać je do dobrego szewca na 3 dni. Mi szewc powiedział że na moich butach cavallo uzyskałby nawet i 4 cm gdyby była potrzeba bez szkody na skórze 😉 (potrzebowałam 1 cm)
Cedryk, dziękuje bardzo za odpowiedz w takim razie zamawiam zobaczymy jak przeżyją jazd na 5-6koniach dziennie
Petit. generalnie tak, w łydce są takie że nie cisną ale też nie są luźne, jak dla mnie są w sam raz w stopie na długość jest ok ale faktycznie na szerokość mogłyby być węższe. Ale ja generalnie mam dość "szczupłą, wąską i małą" stopę. Dzisiaj jeszcze dokładnie obadam temat gdzie jest luz a gdzie jest ok. Wolałabym je dopasować niż sprzedawać i kupować nowe 🙁 bo zawsze na tym będę niestety stratna...
Cedryk, dziękuje bardzo za odpowiedz w takim razie zamawiam zobaczymy jak przeżyją jazd na 5-6koniach dziennie

Ruffian zakładam, że jako kobieta będziesz bardziej dbała o buty, bo jedna z w/w osób to facet i generalnie jego buty są czyszczone tylko na zawody, co też jest nie rzadko, bo startuje w sezonie często  😉, ale myślę, że codzienne przetarcie na koniec dnia, też by im nie zaszkodziło  😁
Sama bym je chętnie kupiła jak były w promocji, ale niestety nie było mojego rozmiaru 🙁.
Ruffian a ja za to znam kilka osób jeżdących na kilku koniach dziennie, którym zwyczajnie po miesiącu - dwóch poszły zamki i coś się stało z pokrętłem.
Jak widać różnie bywa.
To jej pomogłyśmy  😁
dziewczyny dzięki za informacje już zamówiłam tak więc dam znać za jakiś czas jak się sprawują
chilli2, IMO ujeżdżeniowe oficerki zawsze są szerokie w kostce... Tzn szerokie w porównaniu do skokowych - dopasowanych. I kostka jest w nich "luźna"...
Czy Petrie ma swoje paski do ostróg?
Promocja w Lamri.
Może komuś się przyda.
http://www.lamri.pl/promocje-i-wyprzedaze.html
taa i czekać na buty do osranej śmierci  🤣 🤣 🤣 🤣
Hehe...zapomniałam o tym ;-)
Choć z drugiej strony to skoro maja w promocji tylko po kilka rozmiarów to rozumiem, że mają je na stanie  😉
Na ile cm maksymalnie mozna poszerzyc oficerki u szewca? Liczac z tym ze sie jeszce wstawi dodatkowo zamek?
Wie ktoś może czy oficerki Cavallo , są dość wysokie w podbiciu (te bez zamków), bo mam wysokie podbicie i nie wiem czy włożę w nie nogę  🤣 
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 marca 2012 16:26
Powiedzcie mi kochani, jak się sprawują oficerki z HORZE? Jak ze skórą, jakością? Posiada ktoś takowe? Przeszukałam wątek, ale nic nie znalazłam.  🙄
delta   Truth begins in lies.
18 marca 2012 10:29
Wie ktoś może czy oficerki Cavallo , są dość wysokie w podbiciu (te bez zamków), bo mam wysokie podbicie i nie wiem czy włożę w nie nogę  🤣 


Jeśli masz na myśli Grand Prixy to obawiam się, ze nie włożysz. Ja mam standardowe podbicie, a po dodaniu do oficerek zamka wciąż trudno mi wsadzić nogę.
czy ktoś wie, gdzie we wrocławiu  mogę kupić prawidła?  👀
delta - dzięki  :kwiatek:
ententa, ja kupowlam w salamandrze w arkadach
mozna kupic na allegro w zwyklym dziale obuwniczym za cale 30zl para😉
ash   Sukces jest koloru blond....
21 marca 2012 08:12
Wie ktoś może czy oficerki Cavallo , są dość wysokie w podbiciu (te bez zamków), bo mam wysokie podbicie i nie wiem czy włożę w nie nogę  🤣 


Ja mam cavallo allround i mam wysokie podbicie. Nie mam z nimi problemu.
fanga, faith  :kwiatek:
Czy ktoś z Was skracał kiedyś za wysokie oficerki, które miały ten usztywniający pasek z tyłu? Da się to zrobić nie niszcząc doszczętnie buta? Czy z takim problemem wybierać się do szewca czy może rymarza?
Myślę , że dobry szewc powinien sobie z tym poradzić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się