Kącik folblutów

Mojemu też się chyba we łbie poprzewracało od tchnienia wiosny 😁 Drugi dzień z temp. na plusie i fruwa mi koń pod sufitem.Chciałam dziś ogarnąć mu grzywę, ale dałam sobie spokój po 2 godzinach dreptania, wspinania i innych cyrków w korytarzu (towarzystwo koni w boksach obok mu nie pomogło). Jutro odkopuję spod śniegu karuzelę... 😵
Kl. Ostoja xx, ur. 91 r. - ktoś wie gdzie jest, czy żyje?

Jakieś 4-5 lat temu była w wielkopolsce, chodziła w rekreacji.
Chcemy się nieśmiało przywitać: Rohan (Fourth of June, Rawenna) i my-jego nowi właściciele. Jesteśmy razem od 2 tygodni, poznajemy się i przyzwyczajamy do siebie🙂 Dopisujemy się go grupy folblucich kasztanków, choć w nieco ciemniejszym wydaniu:

pozdrawiamy🙂
Witajcie !!! Ładny kasztanowaty brudasek  😉
Normalnie jak moja sp. Gwarutka w dn. zakupu, tez brudny kasztanek  🙂

Czy slyszal ktos o zyjacym potomstwie Galeny xx po Czerkies od Garonna (po Tuny) ?
Spore szanse, ze hodowli SK Iwno.
Mamy konia u trenera Czerkiesa 🙂
Na pewno hodowli SK Iwno
potomstwo xx kl. GALENA
SK Iwno, gn., ur. 1981 r., hod. SK Iwno, po Czerkies i Garonna po Tuny (GB) i Gawra po De Corte i Guntur
(ex Gunzburg) po Pharis (FR)
1988 kl. gn. Gwarna po Demon Club SK Iwno
1989 kl. padła po Long Meadows (USA) j.w.
1990 kl. kaszt. Gwardia po Sentyment j.w.
1991 kl. kaszt. Gwarana po Sentyment j.w.
1992 og. kaszt. Giewont po Saphir (GER) j.w.
1993 og. s. Gwarant po Baby Bid (USA) j.w.
1994 kl. kaszt. Gwarancja po Nible (IRE) j.w.
1995 poroniła po Nible (IRE) j.w.
1996 og. gn. Galenit po Saphir (GER) j.w.
1997 kl. c. gn. Grota po Saphir (GER) j.w.
Wyeliminowana w r. 1997

jej jedna córka kl Gwardia była w Iwnie w hodowli, ale została wyeliminowana. Reszta zapewne trafiła do rekreacji.
GWARDIA (16)
SK Iwno, kaszt., ur. 1990 r., hod. SK Iwno, po Sentyment i Galena po Czerkies i Garonna po Tuny (GB)
i Gawra po De Corte
1995 jałowa po Alagos (GB) SK Iwno
1996 og. zgładzony po Saphir (GER) j.w.
1997 kl. padła po Saphir (GER) j.w.
Wyeliminowana w r. 1997
Czas przesiać trochę te rude  😎  :emota2006092:
Pozdrawiamy rudzielców  😀
Danish ubóstwiam to!  🤣
To znowu my Gwiazdka trochę zdjęć świątecznych ale to nic 🙂 mam do was pytanko zna ktoś gwiazdkę czyli my star ?
nie wiem, może tylko ja mam takie wrażenie, ale ta klacz, na tych zdjęciach wygląda strasznie smutno  🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
26 lutego 2012 12:18
Danish, hahaha, jakie foto, nie mogę. 🤣 🙂
Czaszunia przyjechała dzisiaj do nowego domku. Jak tylko będę miała nowe zdjęcia to postaram się wstawić. 😉


A tymczasem jeszcze jedno ze starego miejsca 🙂
DiB, znam Rohana i poprzednią właścicielką- pozdrawiam i życzę sukcesów na parkurze 🙂
Perlica dziękuję🙂 ale na parkury raczej sie nie wybieramy - Rohan będzie u nas wiódł spokojne życie tzw. konia rodzinnego, my to spokojni rekreanci z ujeżdżeniowym zapałem🙂 Rohanowi nowa rola chyba odpowiada, bo jest coraz weselszy, hehe, choć może to wpływ pięknego słoneczka🙂

Mam prośbę, czy możecie  napisać coś o diecie swoich folblucich podopiecznych przy danym treningu? jak to jest z tym stereotypowym kiepskim przyswajaniem paszy? My na razie bazujemy na dawkach zaleconych przez naszych wetów, informacja od Was byłaby cennym porównaniem🙂
pozdrawiamy DiB
ujeżdżeniowy zapał- też dobrze 😉

Myślę że z tym przyswajaniem paszy to osobinicze-jedne lepiej drugie gorzej;
Najtrudniej to utrzymać xx w dobrej kondycji jak nie trenuje, jak jest w treningu dostosowanym do możliwości konia to chyba nie ma problemu aż takiego.

Moja xx chudła bardzo na lato-nie nienawidziła much i dostawała szału na pastwisku. Tak po za tym nie było problemu.
A my sie pochwalimy🙂 Indrisowe konczy dzisiaj 11lat🙂
Danish, ale fajny!  😀
Czerpakowa, 100 lat dla gluciaka! 🏇
Dżastka dziekujemy bardzo 🙂
Czerpakowa- 100 lat dla chłopaka! 🙂

a u nas jak był śnieg po kolano, to teraz jest woda!


drobna-fajne fotki.My z Sarumanem nie możemy wygrzebać się jeszcze z zasp. Boję się odwilży, bo mamy ok. 1,5 m śniegu...
Czerpakowa - 100lat!!

Drobna - ale szałowe foty, chcę was jeszcze  😜
Właśnie! Cieszcie się że u Was woda!  😀 Ja mam takie błoto że idzie się utopić  😜
Postaram się dziś zrobić jakieś fotki Evolet, ale nie sądzę żeby były tak ładne jak dronej w WODZIE!  😍
+hehehhe właśnie zauważyłam że jeździsz w kaloszach!  🏇  😀

edytuj posty!
Czaszunia a czy to nie czasem Czasza, która stała pod krakowem?
Dziewczęta dziękujemy bardzo 😀 :kwiatek:
Drobna trochę tej wody macie do zabawy😀
drobna jeeej. Ja też tak chcę ! Jak zrobi się trochę cieplej od razu wybieram się w terenik na plażę.  😜
3 tyg. temu rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu, który zamierzamy otworzyć dla siebie 22 kwietnia 😀. Też bym pojechała sobie w terenik na plażę, ale niestety raczej już się nie uda. Pozostało mi jedynie hackowanie po parku 😉.

za duze zdjecie
drobna, ale fajne foty 😜 u mnie też w niektórych miejscach można spotkać taką wodę,  ale na pewno nie jest taka "rozlana" jak u Ciebie, szał! Byłam ostatnio z Neutrinem w takim bajorku i nie miał żadnego "ale" na władowanie się do niego 🙂
czeggra1, powodzenia w startach, piękny glucik 🙂

Nas z kolei złapała gruda... :/ idę właśnie do stajni walczyć z tym dziadostwem! 🏇
miło ze się podoba :kwiatek: :kwiatek:
of course gumaczki są obowiązkowe! haha
i ogólnie to się bałam żeby nie spaść do tej wody, bo to już by miłe nie było ;p

jeszcze z 2, bo co za dużo to nie zdrowo ;d
fot. m.indira

Donia Aleksandra tak, to Czasza 😉




Wiesz może coś o niej? Może być pw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się