praca

wiem kochana i dziekuje za przerozne informacje ale wlasnie konkretnie sie teraz pytam o zarobki bo nie ukrywam ze wiele wydatkow mnie czeka 🤔 sparta mówisz... może sobie daruje...
asds   Life goes on...
29 lutego 2012 21:42
Wszystko zależy od tego na jakich Paxó trafisz...a co do zarobków nie wiem...Spróbuj wujka googla zapytać 🙂

Pamietam ze kiedyś gdzieś czytałam o zarobkach stewek w Locie własnie
obilo mi sie o uszy, ze stewardessa zarabia ok 2500 brutto na poczatek, a praca jest dosc ciezka jak na takie zarobki... mam jedna kolezanke w Enter Air, jak masz jeszcze czas na decyzje, to sprobuje sie jej spytac 🙂
dzieki dziewczyny! rozmowa w tą sobote już... ale na przyszłość się z chęcią dowiem wiec bede wdzieczna za info mery  😀 tym razem sobie daruje jednak
ovca   Per aspera donikąd
01 marca 2012 05:32
Olga kolega jest stewardem w Lufthansie, zarabia na rękę koło 1000-1200 euro razem ze wszystkimi dodatkami. Tylko on pracuje tam już dobre kilka lat...
Averis   Czarny charakter
01 marca 2012 08:36
Już pisałam na fejsie, ale powtórzę. Jeśli trafie do piekła, to w ramach pokuty będę oglądać swoje pierwsze próby w wejsciach na żywo. Dobrze, że to szło tylko na taśmę. Ja nie mogę siebie oglądać nawet na filmach z komunii  😂
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 10:37
Averis, a z jakiego wydarzenia robilas relacje live?
Averis   Czarny charakter
01 marca 2012 10:40
kujka, z meczu wczorajszego. Ale to szło tylko na taśmę do mojego szefa (poprosił, żebym mu nagrała i zostawiła, to...nagrałam :hihi🙂, nie było emitowane 🙂 Live'y cały dzień robił reporter, z którym tam byłam. Ale nie jestem z siebie zadowolona, chociaż nasza ekipa była super. Pożyjemy, zobaczymy.
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 10:49
Averis, wiesz mysle ze pierwsze live'y nikomu nie wyszly na tyle dobrze, ze chcialby to kiedykolwiek ogladac. Twoj szef pewnie tez ma tego swiadomosc, wiec nie nastawiaj sie 😉

ja nadal czekam... dlaczego ten telefon nie dzwoni??
Averis   Czarny charakter
01 marca 2012 10:57
kujka, dzięki :kwiatek:. Mój kolega, z którym byłam tam na zdjęciach powiedział, że na początku średnio raz dziennie miał takie wejście na antenę, po którym chciał odejść i rzucić mięsem.
DOSTAŁAM PRACĘ!!!!!!! mimo, że mam okres wypowiedzenia 3 miesieczny, to do nowej idę od 1 kwietnia!!! aaaaa!!!
Averis   Czarny charakter
01 marca 2012 11:03
tajnaa, brawo!
tajnaa super! pochwalisz sie, co bedziesz robic 🙂 ?
Będę na razie pracować w administracji w starostwie 🙂 Kokosów póki co nie będzie, bo okres próbny, ale cieszę się, bo konia nie sprzedam.
gratulacje🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

01 marca 2012 12:45
tajnaa,  trzymałam za Ciebie kciuki. cieszę się, że się udało!!!
dzięki dziewczyny, ja również bardzo się cieszę 🙂
tajnaa, brawo! udanego startu🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 marca 2012 13:34
tajnaa a wiesz.. siedze dzisiaj w biurze, patrze 10.45  i mysle - oho trzeba trzymac kciuki 😀 😜 gratulacje
ash   Sukces jest koloru blond....
01 marca 2012 13:39
Gratulacje!!! 🏇 🏇 🏇
Ufff..no to, jak to się mówi,  kamień z serca spadł.   😀
Gillian   four letter word
01 marca 2012 14:52
brawo brawo!!!

A do mnie nie dzwonią... no czemu nie dzwonią, no  🙁
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2012 14:52
A ja kończę "żelo-karierę" 😁 Czas na mnie 😉
Szukam czegoś nowego.
Chyba mój mąż nie trzymał tak kciuków jak Wy, kurcze to forum to jedna wielka rodzina 🙂 Dziewczyny jesteście przekochane.  :przytul:
Gillian - mnie się udało, to i do Ciebie zadzwonią, tym bardziej, że masz doświadczenie. Zobaczysz 🙂
asds   Life goes on...
01 marca 2012 15:19
Re-voltowe Sabaty gwarancją zatrudnienia 😀
Gillian   four letter word
01 marca 2012 15:24
tajnaa, wątpię, zgłosiło się na to miejsce jeszcze 4 facetów z doświadczeniem kilkuletnim. Czyli oni kontra ja - kobieta, z doświadczeniem jakimśtam ale nikłym. Oddziałowa cały czas mi na rozmowie wtrącała, że ona nie lubi kobiet na oddziałach bo są za słabe. Ale skończyła słowami, że ją przekonałam i się zastanowi. Coś się długo zastanawia 🙁 jak jutro nie zadzwonią to chyba nie ma na co czekać 🙁
Olga czartery to specyficzne rejsy... specyficzna klientela. A praca stewardesy... pasję o lotnictwie bardziej można realizować z ziemi. Ja bym nie chciała, wolę swoją robotę. Za cabin crew nie przepadam, albo nadęte bufony, albo królowe świata, albo nie ogarniają kuwety... Generalnie kiepskie mam zdanie o ich pracy  😎 ale wiem, że oni się w większości uważają za najważniejsze osoby świata i myślą o mnie to, co ja o nich.
tajnaa gratulacje! A zdradzisz w jakim starostwie będziesz pracować? Widzę, że z tego samego województwa jesteś co ja dlatego pytam😉
Re-voltowe Sabaty gwarancją zatrudnienia 😀

Genialne 😀😀😀
Gillian to tym bardziej trzymam kciuki!!!
ferra w Sławieńskim Starostwie 🙂
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 18:53
Gillian a dzwonic maja do wszystkich, czy do wybranych?

ja czekam od wczoraj, do jutr maja czas wiec wiem co czujesz! bardzo mocno trzymam kciuki!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się